Popüler Konu LenaG ile MasterFit

2 cocuk 2 yetiskin yani cocuklarda bir sey yemedi evde yemislerdi kizim birqz peynir yedi oglumda cikolatalu ekmek bu kadar ben de ac kalktim. Esimle sonra konustum ben de ac kalktim dedi :) bari doymus olsaydik
Anacım yarı fiyatına bana gelseydiniz, fişini kontrol etseydiniz bir 0 fazla yazmışlardır, size daha çok içim yandı

Kesinlikle katılıyorum.
gezegenfeza ya söyledim daha önce. Şu an bile bazı yiyeceklere uzağım.
İlk zamanlar çok ama çok dikkat etmelisin. Daha emeklemeden koşamazsın.
Bir defa yarım simit yemiştim zorlamıştım hatta. Çoktuzlu geldiği halde. Sonra kabul etmedi mide çıkardım ohh çok rahatladım. Daha geçen hafta 1 tane simit yedim kahvaltı olarak ama nasıl temkinli yedim.
Dikkat et canım. Mükemmel temizliğin kıymetini bilmek lazım.
Bugün orucum ben mesela.

Kaynanaya gerek yok benim babam söylüyor güzel bir uyku uyusam emin ol bunlarin hic önemi yok aç kalmışım yorulmuşum bunlara alistim ama en zoru uykusuzluk biraz büyüse de akşama kadar uyusak diye hayal ediyorum elbet bir gün olacak

Afiyet olsun canım

Çok çok gecmis olsun
Hoş geldin

Ben bugün tam bir kilo artı çıktım bu nasıl oluyor diye kafayı yemek üzereyim o kadar spor yap aç kal sonuc kilo vereceğine kilo al sinir olmamak elde değil ama pes etmeyi düşünmüyorum insülin direncinin bir oyunu bu hasimatoyla insülin direnci el ele vermiş halay çekiyor ama ben azmimle ve kararlılığımla yenecem ikisinide

Vucudumuz yağ kaybini sevmiyor ,bosalan yag hucrelerini su ile doldurup seklini ebatini koruyormus o yüzden tartiya boyle yansimalar...
Sen devam ettikce o hucreler kuculecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…