Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım akşama kadar çok iyi
Akşam biraz coşmuş muyuz Sahlep le çikolata içini baymadı mı ?
Asitli içecek ne yalan söyleyeyim ben de seviyorum özellikle kola zero ama onları içince 1 saat sonra bir şey yememişim gibi acıktırıyor.

Afiyet olsun canım

Temizlik spordan sayılırsa bide 3 yaş oglanıyla koşturmaca spor var dıyebılırım akşam 19 cıvarı yedim balığı

Yeni isim hayırlı olsun.

Pakize diyor ki : kırmızı mantı gününe davetli değil miydi ceee abla? dedim biz balık günü yaptık oradaydık. Bana yok mu diyor
Ceee ablasının tatlışına bütün balıklar feda olsun inşallah Mantı falan bilmeyiz biz düşünme pakizem sen mantı makarna

Temizlik spordan sayılırsa bide 3 yaş oglanıyla koşturmaca spor var dıyebılırım akşam 19 cıvarı yedim balığı
Oğlanla gezdigim kadar yorulmuyorum lesli yaparken bence eksta spor yada kalori sayılmalı
Cordelia burada @60 kiloyum burada
Ben bile eskidiysem vayyyy

11.02.24 Mönüm
Sabah aç karnima chia kefir 1 bardak
10.30 da 2 yumurtalı salata 1 tam buğday lavaş
13 civari 3-4 kaşık şekersiz komposto
15 civarı 4 badem 1 YK sütlaç sütü (kıvamına baktım. Bu arada çok sulu olmuştu )
Arada sade kahve
Akşam 18 de yarım yağlama 2 YK iç harcı brokoli salatasi
Üstüne sade kahve
Adım 8100 su 2 lt civarı
@Elhan Cordelia LenaG

.Allah ne verdiyse kısmı içecek için geçerliydi kaptanım çay kahve latte falan ne varsa içtim sürekli ondan ötürü

Mthn83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…