Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık teşekkür ederim

Eyüp Sabri Tuncer kiraz çiçeği kolonyası
Parfüm kültürüm çok yok tatlım. Bakalım arkadaşlar odunlardan , baharatlılardan farklı notalı parfümlerden bahsederler belki
Ben de sadece burberry classic edp kullanıyorum. aypare ackerman herkesin koku tercihi farklı yazmadım o yüzden

Ben de sadece burberry classic edp kullanıyorum. aypare ackerman herkesin koku tercihi farklı yazmadım o yüzden
Teşekkür ederim , aynı koku bende de var ama bana bir tık ağır geldi o daha klas bir koku gözümde elinde çantası kaşe montu inci küpeleri olan bir bağyan canlanıyor nedense fjjdjd

Teşekkür ederim , aynı koku bende de var ama bana bir tık ağır geldi o daha klas bir koku gözümde elinde çantası kaşe montu inci küpeleri olan bir bağyan canlanıyor nedense fjjdjd
20 yaşlarımda işyerimde biri sıkmıştı. O gün aşık oldum kokuya. Ama eski güzelliği kalitesi yok maalesef. Küpe takmam kase mont giymem. Sırt çantası kullanıyorum.

20 yaşlarımda işyerimde biri sıkmıştı. O gün aşık oldum kokuya. Ama eski güzelliği kalitesi yok maalesef. Küpe takmam kase mont giymem. Sırt çantası kullanıyorum.
Muhabbet kokudan gidiyor hazır yeri gelmişken söyleyim yoksa catlarim.
Benim eşimin koku alma duyusu yok. bayagi yok. Genetikmis annesi de koku almazmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…