Popüler Konu LenaG ile MasterFit

belirleyeyim tabiki gerçi şimdi kaç kiloyum bilmiyorum ama şişkinliğimde vardır umarım kilo verme moduna çabuk sokarım vucudumu. birazdan liste yazayım şubat sonu 111 diyelim mi :KK37:
Aldım canım 😘
11 Şubat Pazar
Bugün kaçırdım yarın son gaz devam 🙈

sabah sucuklu omlet , telli peynir, yeşil zeytin, yarım dilim ekmek , domates

akşam 18.00da mantı tam porsiyon diyemem yarısını kızım yedi :)

ara öğün latte , turk kahvesi, çay Allah ne verdiyse:) birde 2 tatlı kaşığı magnolya

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Salı Taksim'de salliycam sizi Rabbimin ikramindan sual olmaz da herşeyde yutulmaz hacı 🙄
Canım hedef 72.3 kg diyelim 🙏🥰😄🌸🩷🌸boy 1.60 yaş 47🥰teşekkür ederim kaptaniçem sevgiler saygılar 😄
Aldım canım 😘
Öğlen 13;30 Türk kahvesi
16:10 1 tabak mantı 1 kase ev yoğurdu
18:30 şekersiz çay kahve başka birşey yemeyeceğim belki yeşil çay içerim suya devam
Su 3,5 litre içtim
Afiyet olsun canım 😘
Hoşbuldum Meryem abla . Teşekkür ederim. Öksürük ondan kaynaklı değil sebebi bulunamayınca kortizon tedavisi gördüm. Çok ufak da olsa arada toz koku vesaire olunca öksürüyorum ama azaldı bayağı . Kitle şu an takipte nisan da tekrar gideceğim büyüme durumunda biyopsi ile ne olacağına karar verecekler
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah 🤲
Saat 11.30
2 yumurta
1 dilim ekmek
Peynir zeytin
2 çk tahinli karadur pekmezi

Saat 14.00
Sütlü filtre kahve

Saat 17.30
1 muz

Saat :18,30
Etli pilav çok değildi , ölçüp koymayı aliskanlik haline getirmem lazım
Salata yoğurt
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
Su ve sporda ekleyecekmisin canım
Afiyet olsun güzel menü 😍
Menüm şey. 11’de kahvaltı. 2 haşlanmış yumurta, domates, maydanoz, dört zeytin. EKMEK YOK.

Öğle: Bir kase cacık, etli patates yemeği.

Akşam 16.30’da kapanışı yaptım. 2 tabak makarna salatası.
Canım birinci tabakla ikinci tabak aynı tada sahipti 🙁 öğlen patates olmasaymis 🙄
Erken kapatmissin su ve spor varmı 🙄
11 Şubat Menü
8.00 Kahve
10.00 Badem, ceviz , üzüm çay
12.00 Smoothie
13.00 Kahve
18.00 Yoğurtlu ıspanak( dört kaşık), bir kaşık pilav bir kaşık kuru fasulye, salata
Su ölçülemedi 🙈
Mthn83 Mthn83
İspanaga kadar elle tutulur bişey görmemiştim. Gerçi Sibel çok doyurucu demişti afiyet olsun canım 😘
Evet sayenizde bir heves var uc gundur icimde haftaya cumartesini iple cikiyorum

Super O Zaman fazla aktif olamasamda hergun biraz takimte kalip menumu paylasmaya calisicam yogun bir calismam ev ritmim var malesef
Hergun mutlaka gel
Menü adım su bildir. Biraz sohbet et çok faydasını göreceksin emin ol 😍
Burası 7/24 esasına göre hizmet veriyor 😅
11/02/2024 pazar menum
Sabah 11:00 sekersiz Turk kahvesi
Oglen 15:00 bir tabak manti🫣
Aksam yemek yok
1.5 litre su
Canım ne yersen derken bilemedim ki yedin mi yemedin mi 😅😅🙄
İyi misin 🙄

LenaG LenaG
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia

Kahvaltı 08.00 menemen sucuklu , peynir , zeytin ,yeşillik, 2 dl tb ekmeği, 2 tatlı kaşığı cikolata ,çay

Ara 11.00 nescafe , Çerez

Öğle 12.30 corba karnabahar buharda 2 kasik yoğurt

Akşam 18.00 fırında ıspanaklı patatesli kaşarlı yemek, pansacqe yoğurtlu, meyveli gazoz 200 ml

Ara 19.30 sahlep ,bitter 3 kare

Aldım canım 😘

Salı Taksim'de salliycam sizi Rabbimin ikramindan sual olmaz da herşeyde yutulmaz hacı 🙄

Aldım canım 😘

Afiyet olsun canım 😘

Canım birinci tabakla ikinci tabak aynı tada sahipti 🙁 öğlen patates olmasaymis 🙄

İspanaga kadar elle tutulur bişey görmemiştim. Gerçi Sibel çok doyurucu demişti afiyet olsun canım 😘

Hergun mutlaka gel

İyi misin 🙄
Yaa sporu yazmayı unutuyorum . Hemuz adapte olamadım birazdan yazayım imi gunluk toplu inşallah:)

Güzel menüler cikarttikca hep daha iyisini yapmak isteyeceksin :KK5:
Ne kadar irade gosterebilecegim cümlesi olmadı ama :KK43: ...Kararlıyım üzerimdeki yüklerden yavaş yavaş kurtulacağım.
Diğer yoruma gelince tabi ki üzerine alın. :KK68:Geçen haftalarda beğenilerini görüyordum sayfada zaten bizimleydin hiç yabancı gelmedin . :KK60:
Elhancığım teşekkür ederim doğru söylüyorsun haklısın olumlu konuşmam lazım. bulunduğum kilo ve yaşımdan dolayı menopozunda sıkıştırması ile eskisi gibi kolay kiloda veremiyorum Buda benim gerçeğim

Kararlıyım kolaylıkla, üzerimdeki yüklerden yavaş yavaş kurtulacağım 🙏🏻

Yabancı değilim buralardayım aslında benim diğer katıldığım topiktende arkadaşlarım burda 10 gündür de ara ara sizlere bakıyorum. inanılmaz bir emek veriyorsunuz bu topikte çok değerli kadınlar olduğunu gördüm mesajlarımlada aranızda olmak istedim 🥰

Aldım canım 😘

Aldım canım 😘

Afiyet olsun canım 😘

Hergun mutlaka gel

İyi misin 🙄

Hersey yutmadım bi mantı kaptan. 9.bin adım attım birde yarın ben çok güzel dengeleyip yine sporumu yaparim salı günü üzmem seni 🤗

Afiyet olsun canım 😘 Patatesi biraz fazla yemişiz 🙈 Akşam öğünü gayet sağlıklı. Diğerlerine kaptanın bir şeyler desin diye dokunmuyorum :confused: Yürüdüğün sahili az dolasmadim :KK14::KK14:Engelsiz kafede benim için bir çay iç olur mu :KK51:
Teşekkür ederim canım benim 🥰🩵🌸🩷
Yarın normal düzene döneceğim inşallah.Hafta sonları biraz zorluyor bazen böyle.
Ahhh sahile geçen hafta sonu gittik,tadilat başlamış çok fenaydı.Rodanın orada oturuyoruz canım,bu sebeple çok sık gidemiyorum sahile.beş yıl önce merkeze yakın oturuyorduk her sabah yürürdüm sahilde .sana söz ilk gittiğimde senin için içeceğim çayımı.Bugun kurşunluya gittik,çok iyi geldi.uzun uzun yürüdük temiz deniz havası aldık çok güzeldi.

Afiyet olsun 😘
Patates tok tutuyor derler beni acıktırıyor 🤷‍♀️ 15 tane elma dilim değil di mi :dua:
Ayaklarına sağlık 🧿

Düzenleme yapayım. Bir de biliyorum kurtarıcı gibi geliyor ama ne olur paketli gıda mümkün mertebe tüketmeyelim. Zamanında ben de yedim o çörekotludan hem doyurmuyor hem de aslında kalori bakımından çok da az değil bir de boş kalori sanki. Alınmadın inşallah 🙏
Teşekkür ederim canım 🥰
Yok yok ince dilimdi patatesler.
Aynen kurtarıcı olarak yedim pisküvitleri🫣yarın normal düzene geçiyorum.

İyi akşamlar :KK33:
11.02.2024
Menü

Kahvaltı 11:00
1 yumurta ile yapılmış menemen (1 tatlı kaşığı zeytinyağı kullandım)
1 dilim beyaz peynir
2 dilim tam buğday ekmek
6 zeytin
1 fincan çay

15:00 1 fincan filtre kahve
2 hurma

19:30 1 fırın uskumru (orta boy)
Roka tere kuzu kulağı
1 kase turp salatası

21:00 1 fincan çay

Adım 10007 puan 1000 ❤
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 😘

Eklentiler

• IMG_3275.jpeg
    IMG_3275.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 21
Afiyet olsun ❤️Kaptanın Mthn83 Mthn83 onu da etiketler misin dünü de yazdın mı?
Ay ben çok karıştırdım ya afedersin Mthn83 Mthn83 siteye giremedim falan ya bi karıştı ortalık bende :KK70:
Dün yazammıştım şuan yazayım
Kahvaltı yine öğlen
1 simit
Peynir domates vs
Ara yok
Akşam 4 köfte
2 kaşık yoğurt
4 kaşık pilav
1portakal
Su 3 lıtre

11 Şubat Pazar

Sabah 08.00
1 kk peynir
1, 5 dilim ekmek
5 zeytin
Domates salatalık

Ara 11
1 portakal

Öğle 14.00
1 dilim ekmek
5 kaşık mercimekli yemeği
Salata

Ara 16.00
1 portakal 1 mandalina

Akşam 20.30
350 gram ızgara lüfer
1 dilim ekmek
Salata

2 litre su

Bugün çok yedim yarın dengeleyecegim inşallah 🙏🙏🙏
Meyve biraz fazla sanki onun dışında güzel
Benim menüye benzediği için öyle diyorum 🙄
Sağol canım tebdili isimde ferahlık var 😃
Ooo :KK76::KK76::KK76:
Kaptanlık yaramış 😍😍😍😍
Baştan yarat ellerimi baştan yarat gözlerimi Tanrım beni baştan yaraaaaaattttt🎶🎶🎶
Ben de sadece burberry classic edp kullanıyorum. @aypare ackerman herkesin koku tercihi farklı yazmadım o yüzden
Benim tüm parfümleri küçüğüm sıkıp bitirdiği için Bim den aldım emotion aldım. Teyzem Farmasi yapıyor o getirdi 🙄
Bana genelde son sıkılmak kalıyor 😅
Muhabbet kokudan gidiyor hazır yeri gelmişken söyleyim yoksa catlarim.
Benim eşimin koku alma duyusu yok. :KK14:bayagi yok. Genetikmis annesi de koku almazmış. :KK51:
Benim babam ve kvld de almaz koku. Ev yansa duymazlar 🙄
LenaG LenaG
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia

Kahvaltı 08.00 menemen sucuklu , peynir , zeytin ,yeşillik, 2 dl tb ekmeği, 2 tatlı kaşığı cikolata ,çay

Ara 11.00 nescafe , Çerez

Öğle 12.30 corba karnabahar buharda 2 kasik yoğurt

Akşam 18.00 fırında ıspanaklı patatesli kaşarlı yemek, pansacqe yoğurtlu, meyveli gazoz 200 ml

Ara 19.30 sahlep ,bitter 3 kare
Baciiii kapanış olmamış sankim sen ne diyorsun bu konuda 🙄
Elhancığım teşekkür ederim doğru söylüyorsun haklısın olumlu konuşmam lazım. bulunduğum kilo ve yaşımdan dolayı menopozunda sıkıştırması ile eskisi gibi kolay kiloda veremiyorum Buda benim gerçeğim

Kararlıyım kolaylıkla, üzerimdeki yüklerden yavaş yavaş kurtulacağım 🙏🏻

Yabancı değilim buralardayım aslında benim diğer katıldığım topiktende arkadaşlarım burda 10 gündür de ara ara sizlere bakıyorum. inanılmaz bir emek veriyorsunuz bu topikte çok değerli kadınlar olduğunu gördüm mesajlarımlada aranızda olmak istedim 🥰
İyi yaptın hoşgeldin tekrardan. Koşar adım olmasada usul usul gitsin düzenli gitsin yeterki gitsin 😍
Hersey yutmadım bi mantı kaptan. 9.bin adım attım birde yarın ben çok güzel dengeleyip yine sporumu yaparim salı günü üzmem seni 🤗
Çayın yani Allah ne verdiyse diyince gözümde canlandı kıskaca maziiii :ıslık::ıslık::ıslık:
Menü bildirimiii
Kahvaltı öğlende yaptım baya kalabalıktı hiç diyete uygun değildi yazıp sizinde sinirinizi bozmayayım :KK14:
Akşam balık ve salata
Su 2.5 litre
Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Bacım ya ben 😭😭😭
Akşam kaçta yapıldı bu balık güzel menü 🧿
Sporuda varmı bunun 🙄

İyi akşamlar :KK33:
11.02.2024
Menü

Kahvaltı 11:00
1 yumurta ile yapılmış menemen (1 tatlı kaşığı zeytinyağı kullandım)
1 dilim beyaz peynir
2 dilim tam buğday ekmek
6 zeytin
1 fincan çay

15:00 1 fincan filtre kahve
2 hurma

19:30 1 fırın uskumru (orta boy)
Roka tere kuzu kulağı
1 kase turp salatası

21:00 1 fincan çay

Adım 10007 puan 1000 ❤
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 😘
Afiyet olsun canım 😘
Ay ben çok karıştırdım ya afedersin Mthn83 Mthn83 siteye giremedim falan ya bi karıştı ortalık bende :KK70:
Dün yazammıştım şuan yazayım
Kahvaltı yine öğlen
1 simit
Peynir domates vs
Ara yok
Akşam 4 köfte
2 kaşık yoğurt
4 kaşık pilav
1portakal
Su 3 lıtre
:KK74: :KK74: :KK74: