Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar parfüm önerir misiniz
Çok kişisel bir şey tabi ama mesela ben ferah ve çiçeksi severim.
Yıllarca Burbery klasik kullandım. Bir ara Kenzo flowers kullandım ama ağır bir gül kokusu var rahatsız etti. Dolce&Gabbana Light Blue İntense de güzeldir.
Şimdi imza parfümüm Chanel Chance Eu Tendre

Canımsın

özledim sizleri

bu arada kiloda aldım tabikii
seni buraya davet ettiğim mesajı okumuş beğen yapmışsın ama cevap yazmayıp buraya da gelmeyince dedim herhalde gelmek istemiyor. üzülmüştüm. şimdi çok mutlu oldum hadi hayırlı olsun

olsun canım burada başlarsın verirsin inşallah

Aynı yaştayız canım, tekrardan hoşgeldin

Ya iki de bir bir deri markasının dizaltı çizmelerinin reklamı çıkıyor sayfamda çoook giymek istiyorum ama olmuyor yaaa çıkmıyor yukarı. Halbuki uzun elbise ve eteklerin altına çok güzel oluyor.
Bir de artık topuklu giyemiyorum halbuki ben topuklu ayakkabı kadınıyım

Hoşgeldin

evet mesajını gördüm fakat ocak ayı hastalıklarla geçti kendimi o ara hazır hisetmiyordum. sabah başlamalar akşama bozmalar çok yordu beni burda bir düzene girerim umarım
Aynı yaştayız canım, tekrardan hoşgeldin
ekimde 50 olucam memnun oldum hoşbuldum
teşekkürler hoşbuldum

Bari güvenilir olanları söyleyin de onlardan alınsın
Fellas güvenilir diye biliyorum
Ben de ferah ve çiçeksi çok severim
Eu tendre muadili var mı

Bugünlük sporumu da yazayım. Ben yemek yemeye geçeyim. Daha sabah yaptigim bizztttla duruyorum.
650 ip atlama. +2500 adım
650×5=3250
2500 =250
Toplam puan =3500
Cordelia Elhan

Eklentiler

• IMG_20240211_152817.jpg
    160,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2024-02-11-17-06-16-957_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 22
önceden giydiğim yükek topuklu ayakkabıları dağıttım ben de. giyemiyorum artık çünkü yüksek topuk. zaten bölgesel kilo olduğundan etek ve elbise de giymiyorum. ama hem yüksek topuk hem de düz topuk çizmelerim duruyor. dediğin gibi bacaklar girmiyor artık. gerçi ona parça koyarak giyilebilir hale getiriyorlar. ama ben yaptırmadım elbise giymediğim için artık.

Eklentiler

• sporthealth-1-20240211-163643.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…