Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünki menüm
Sabah11.30 1 tb ekmek az beyaz peynir 3 yeşil zeytin domates salatalık az pastırmalı yumurta 1 çatal nutella
Ara 16.00 1 portakal
Akşam19.00 1 kase paça
Su 2 lt
Bugünki menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta az süzme peynir 2 yeşil zeytin 1 çatal bal kaymak ceviz
Akşam19.00 1 tabak barbunya yemeği 3 kaşık pirinç pilavı yanına et kavurma salata ayran
Su 2 lt
Elhan Cordelia uranus35

4 şubat menümü yazayım uyuyup kalmassam geçmişi okurum
Sabah
2 dilim çavdar ekmeği
Çemen Yeşillik Lor zeytin
Öğle
1 kase puding
Akşam
2 adet sarma
1 tabak sevketi bostan yemeği
Su 2.litre
Spor 15.bin adım 1500 puan
Elhan uranus35 Cordelia

Eklentiler

• sporthealth-3-20240204-172545.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 23
Senin diş hâla ağrıyor mu? Benim de 5 gün sonra teller sıkılacak birkac gün dogru düzgün bir şey yiyemiyorum
Şişliğim henüz inmedi dişlerimle çiğneme haraketı hala yapamıyorum aşırı acıyor baskı hissiyle birlikte hala sıvı beslenıyorum kulagım daha cok agrıyor ıkı gundur ya nasıp diyerek sabah umarım daha guzel kalkarım dıye dua edıyorum hergece gibi

Canım Tekrar geçmiş olsun. Benim yirmilik dişim de 3-4 kez apse yaptı sorun çıkardı öbür dişe yaslanmış 3-4 tane diş doktoruna gittim. hepsi operasyon dedi. operatör diş doktoruna sevk etti.i ama ben inatla gitmedim ya da korkuyla. en son bir tane yaşlı bir amca vardı diş doktoru... Kızım ben bunu çekeceğim dedi. Dayanıklı ol. Tamam dedim çekti. Ufacık bi ağrı sorun olmadı. Senin bu halini görünce adama bir kez daha dua ediyorum Allah razı olsun

Güzel.ama yalan ben inanmıyorum bölgesel incelmeye. Vücut nerden istiyorsa ordan kullanıyor yağı. Yani bence. Ne diyorsun sence?
Egzersizle bolgesel yağ yakimi imkansiz bu tür söylemler dikkat cekmek icin ama bolgesel sıkılaşma yaptığı net ayni zamanda bolgesel calismalar dolaşımı hareketlendirip drenaj sagliyor

Benim de aynen boyle oldu operasyon diyorlar ya gömülü idi dikis falan atmadi kendi kendine kapanabilir bir kesi merak etme dedi. Şimdi buna operasyon ameliyat diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…