Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kaptanım.
Tartidan sonra iki gün arayi koruma adına saliya kontrol bildirimi koymak lazımdı. Cumartesi kaçamak olaylarından sonra pazartesi tartısı kaptanlar için sıkıntı olur kaptancim.

Afiyet olsun canım Ana öğün yok ama enerjisiz bırakmayacak bir menü olmuş

Günaydın güzellikler, yarın tartı günü o yüzden bugün dişimizi sıkalım. Menüler sporlar çok güzel o yüzden çok umutluyum
Ligler arası çok güzel transferler olmuş mutlu oldum arkadaşları tebrik ediyorum.
Pes etmek yok gram gram eksiliyoruz hedefe doğru gidiyoruz.

Bu arada dün gece 9 da önüme tatlılar köfteler çerezler bi sürü ikramlıklar geldi çayın yanına. Ve müthiş bir baskı oldu yesene öyle olmaz aaa bak küseriz valla gibisinden. Dakikalarca yemeyeceğimi izah etmeye çalıştım gerçekten büyük mücadele verdim yani yiyeceklere karşı değil insanların ısrarına karşı. Evde diyet yapmak daha kolaydı. Evime ulaşmak istiyorum artık.

Kaptanım bir gece öncesi kaptanlara bilgilendirme mesajı atıyorum. Sorduğun üzere hatırlatayım gene de.
Yarın sabah odeminin gectigine inandigin bir saatte aç karnına, (soyunuk olursa daha iyi olur) fotoğrafli nick ve tarih ekli olarak özel mesajla bana tartı bildirimini gönderiyorsun. Kimseye kilondan bahsetmiyorsun artı veya eksi
Kendi tartın olmadığı için umarım tartı seni üzmez. Basarilar seninle olsun kuzum bugünün çok dikkatli geçsin inşallah

Son düzenleme:
Kaptanın dibisin
Kutlarım tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…