Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan
Kahvaltı tavada 1 2 yumurta kadar biraz peynir
Ara yokk
Akşam
1 tabak mercimek çorbası
1 yk yemegın kıymalı suyundan bi küp pattes yoğurt

2 lt kadar su

Yarın bildirim yok sanırım cumartesı olayı ıyı olsada çalışanlar için salı olayı olmadı saçma oldu sankı bıraz hsonu kacamagı ıcın tam iyiydi gunler ama çoğunluk bu sekılde karar vermıs sanırım bu hafta bu sekılde mı
Afiyet olsun kaptanım. :KK36:
Tartidan sonra iki gün arayi koruma adına saliya kontrol bildirimi koymak lazımdı. Cumartesi kaçamak olaylarından sonra pazartesi tartısı kaptanlar için sıkıntı olur kaptancim.

Günaydın canlar 4 şubat menüm
Kahvaltı m 12
Bir adet bazlama'
Yesillik'yesil zeytin
Kabak tatlısı bir porsiyon
4 civari
4 badem'2 ceviz bir avuç fıstık
Akşam
4 kestane 3dilim portakal
1saat 40 dk yürüyüş 500 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
Afiyet olsun canım 😘 Ana öğün yok ama enerjisiz bırakmayacak bir menü olmuş :KK5:

1000054018.jpg

Bu arada dün gece 9 da önüme tatlılar köfteler çerezler bi sürü ikramlıklar geldi çayın yanına. Ve müthiş bir baskı oldu yesene öyle olmaz aaa bak küseriz valla gibisinden. Dakikalarca yemeyeceğimi izah etmeye çalıştım gerçekten büyük mücadele verdim yani yiyeceklere karşı değil insanların ısrarına karşı. Evde diyet yapmak daha kolaydı. Evime ulaşmak istiyorum artık. 😪

Elhan Elhan abla yarın sana tartı fotosu mu yolluyorum nasıl olcak acemi kaptanı bilgilendirir misin 🤭😇
Bir de ben misafirlikteyim malum.. o yüzden kendi tartımda tartılamıcam burdaki tartıda tartılıp atarım inş çok farklı sonuç olmaz
Kaptanım bir gece öncesi kaptanlara bilgilendirme mesajı atıyorum. Sorduğun üzere hatırlatayım gene de.
Yarın sabah odeminin gectigine inandigin bir saatte aç karnına, (soyunuk olursa daha iyi olur🙈) fotoğrafli nick ve tarih ekli olarak özel mesajla bana tartı bildirimini gönderiyorsun. Kimseye kilondan bahsetmiyorsun artı veya eksi :sus:
Kendi tartın olmadığı için umarım tartı seni üzmez. :KK60:Basarilar seninle olsun kuzum bugünün çok dikkatli geçsin inşallah 🙏

Son düzenleme:
Bu arada dün gece 9 da önüme tatlılar köfteler çerezler bi sürü ikramlıklar geldi çayın yanına. Ve müthiş bir baskı oldu yesene öyle olmaz aaa bak küseriz valla gibisinden. Dakikalarca yemeyeceğimi izah etmeye çalıştım gerçekten büyük mücadele verdim yani yiyeceklere karşı değil insanların ısrarına karşı. Evde diyet yapmak daha kolaydı. Evime ulaşmak istiyorum artık. 😪
Kaptanın dibisin :KK9::KK9::KK9:
Kutlarım tatlım. :KK60:

X