Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
French pressler yenisi gelene kadar iş görür canım.Okuldayken hep öyle demlerdim.
Hatta demlikte bile yapabilirsin. Bir tulbent parçasının içine kahvemi sar ağzını bağla suya at . Birkaç dakika sonra kahven hazır. Ben öyle yapıyorum bazen.

emeğine sağlık canım

Selamlar 04.02.24 menüm
Sabah 9.30 da 1.5 yumurta biraz peynir domates 4 zeytin
Öğlen 15 de 1 kabaktan makarna ve 3 YK yoğurt
Akşam 19 da tavuk döner dürüm (ekmek haklarımı lavasta kullandım)
Gün boyu kuru dut kuru erik kuru kayisi yarım portakal yarım elma 1 Trabzon hurması sinamaki çayı kiraz saplı 2 bardak 2 fincak türk kahvesi şuana kadar 2 lt su
Hala WC yok. Şimdi spor yapayım
Bugün yine sancım vardı
Hayır bu yediklerim yarın etki ederse ben ne yaparım bilmiyorum
Hadi bakalım wak wak wak
Elhan uranus35

Daha önce bitirmiş biri olarak chloe guzel sonuc verıyor ama aynı vıdeolar sıkıyor artık sonuna doğru pamela reis de güzel ben yaptığım zamanlarda karısık ıkısını açıyordum bölgeye göre eğer iyileşirsem cholenın bacak ınceltme serisini denicem ek olarak

Hayırlı olsun bu değişiklik hepimiz için, çabucak adapte olacağız inşallah

neyse ben çok mutlu oldum bu salı-cumartesi tartı olayına
Ben de çok sevindim azıcık zor oluyordu sabahın nurunda kalkıyorum zaten uyanır uyanmaz da ilaç içmem gerektiği için gözüm açılmadan tartılmam gerekiyordu

Hepimize hayırlı olsun

Asla yazmaz. Madensuyu su tutuyor. No maden suyu
Hehe nasil da tahmin edebiliyorum
April Han bacak tonlama videosuna basladim cok hosuma gitti kadın sakin,arka muzik klasik tam benlik yoga pilates karışımı eliptik sonrasi yaptim mis gibi oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…