Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sana da kolay gelsin canim 😍😍🙈
16 dk leslie yaptım cok yoruldum ne kadar küt oldu vucut ya

neyse olsun pes etmek yok..

bir tarafım diyor ki sen bugun hastaneye gittin bebegin uyuyorken uyu sende dinlen..
diger tarafım diyor ki bugun degil yarın degil ne zaman ...
her gün zaten yorgunum bu spor olmadan bu kilolar gitmeyeceeekkkk 💥

o zamannn devaammm az daha 🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️

Dğnki menüm
Sabah11.30 1 tb ekmek 3 yeşil zeytin 1 sahanda yumyrta az krem peynir bal kaymak ceviz
Ara 15.00 1 mandalina
Akşam 19.00 4 tane mercimek köftesi tere ayran
Su 2 lt
Spor 15 dk oğlumun bisikletini sürdüm🤭🤭😃
Bugünki menüm
Sabah 12.00 1 haş yumurta az süzme peynir 2 siyah zeytin 1 tb ekmek 1 çatal bal kaymak ceviz
Ara16.00 1 sahanda yumurta(çok acıktım yumurta yiyeyim dedim)
Akşam 19.00 patlıcan kebabı 1 kase cacık az yufka ekmek
Su 2 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35

Dğnki menüm
Sabah11.30 1 tb ekmek 3 yeşil zeytin 1 sahanda yumyrta az krem peynir bal kaymak ceviz
Ara 15.00 1 mandalina
Akşam 19.00 4 tane mercimek köftesi tere ayran
Su 2 lt
Spor 15 dk oğlumun bisikletini sürdüm🤭🤭😃
Bugünki menüm
Sabah 12.00 1 haş yumurta az süzme peynir 2 siyah zeytin 1 tb ekmek 1 çatal bal kaymak ceviz
Ara16.00 1 sahanda yumurta(çok acıktım yumurta yiyeyim dedim)
Akşam 19.00 patlıcan kebabı 1 kase cacık az yufka ekmek
Su 2 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
Oğlun kaç yaşında 😅

Yarın öğleden sonra misafirim gelecek. :KK36:
Birazdan hazırlık yapacağım. Lig tablomuz yarın akşama kalabilir. Beni merak etmeyin ama özleyin :deli:
🥰❤️
Köstebek pasta
Börek ( yufka aldım ama ne böreği yapacağımı bilmiyorum 🙈)
Mercimekli köfte
Bu kadar yeter bence bir ihtimal kek olabilir aaa kek deyince aklıma biri geldi bulup paylasmaliyim :KK55:nolur izle kısa zaten :dua:

Oo pasta köfte yarın size gelmek lazım 😍 eline sağlık kankişim
@nergis35 @Mthn83 @serap911 tomrs tomrs @Ruveyda- bütün sporcular burada yavs mavinin kaderini değiştirdik sanki hadi bi kez daha takım 💙💙💙🧿🧿🧿
Eyvallah yaparız o iş bizde canım 🏃‍♂️🏃‍♂️
Bu arada biri çalışıp çalışmadığımı sormuştu sanki. Ben öğretmenim özelde çalışıyodm, kızıma kayınvalidem bakıyordu ama kayınvalidem kalp ameliyatı oldu kızımı bırakacak yer olmadığı için bu sene çalışmıyorum. Hem kızıma(2.5 yaşında) bakıyorum hem kayınvalidemle ilgileniyorum ( aile apartmanındayız ve kızı gelini yok benden başka)
Hazır evdeyken kpss çalışmaya başladım bakalım inşallah bu sene şansımı deneyeceğim. Kpss çalışan biri daha vardı sanki aramızda 🤔
Sende izmir demisin kaptanım
Gece uyumadan son bir kez daha gülelim leptin hormonlarimiz tavan yapsin. :rolleyes:

"Kizlar yarın çok güzel taBaklar bekliyoruz ona göre bak yarum yamalak olmasınlar "
:sus::sus::sus::sus::sus::sus:
Tabak tabak :KK20: Elhan Elhan Tabaklar bekliyor bende güzel tabak diyeceğim başka arkadaşa yine güzel tabak diyeceğim tamam kaptanım öğrendi benim klavye herkes güzel Tabaklar paylaşsın artık sorun yok😍😀😀

Köstebek pasta
Börek ( yufka aldım ama ne böreği yapacağımı bilmiyorum 🙈)
Mercimekli köfte
Bu kadar yeter bence bir ihtimal kek olabilir aaa kek deyince aklıma biri geldi bulup paylasmaliyim :KK55:nolur izle kısa zaten :dua:

Ayy bu eski ben😁😁 Neyse ki anladım en sonunda. O travmaları kekle atlatamıyorsun. Çok güldüm yaaa 😁😁😁😁

16 dk leslie yaptım cok yoruldum ne kadar küt oldu vucut ya

neyse olsun pes etmek yok..

bir tarafım diyor ki sen bugun hastaneye gittin bebegin uyuyorken uyu sende dinlen..
diger tarafım diyor ki bugun degil yarın degil ne zaman ...
her gün zaten yorgunum bu spor olmadan bu kilolar gitmeyeceeekkkk 💥

o zamannn devaammm az daha 🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️
Canım benim hep güzellikler iyilikler sağlık mutluluk, sen ve sevdiklerinle olsun. 🙏Mutluluk evlilik degil, çocuk degil, kazanilan sınav degil vb. Mutluluk bir seçim. Bizim olaylara bakışımızla ilgili. Neyi kafamızda sekillendirdigimizle ilgili. Daha kötüsü olmadan, biliyorum böyle olacak deyip en kötü sonucu bekleyerek kendimi travmalara attım. Artık gerçekleşmemiş hiçbir seye üzülmüyorum. İnsanın kendini iyileştirmesi çok önemli. Aksi halde kendimize de etrafımıza da zarar veriyoruz. ❤️ Diyeceksin ki ne alaka? Ne bileyim bir hisle bu kelimeler döküldü. Sana degil kendime de söylüyor olabilirim bunları.😉❤️

2 Şubat Cuma

14.30
3 yk kaşığı kısır
2 avuç nohut cipsi

18.00
1 ince dilim pasta

19.30
1 salatalık, 1 havuç, biraz yeşillik

20.30
Bir kase çekirdek

Su: 2,5 lt
Spor: 12.811 adım, 1.281 puan