Popüler Konu LenaG ile MasterFit

2 Şubata spor
14000 adım 1400 puan
Elhan Elhan uranus35 uranus35
sporthealth-1-20240202-230212.jpg

İyiaksamlar ancak fırsat bulabildim
Sabah
2 bardak ılık su
Kahve
Lor ile Pırasa kavurması
4 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
5 kaşık kısır akşam
Firinda balık
Salata
Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia Su 2.5 litre
Spor 10.bin adım 1000 puan
50 ip atlama

Eklentiler

• sporthealth-1-20240202-180805.jpg
    sporthealth-1-20240202-180805.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 21
nasılsın gideri var mı peki
yani fiyat olarak yüksek. o kısmı olumsuz. ama ekşimaya ve tam tahıl çeşitli un çeşitlerinden yapılmış incecik bir lavaş. her biri 35 gr falan yani 1,5 dilim ekmekten az. tadı ahım şahım değil. yavan bir tat. ben şu an arpa unlu olanı açtım yiyorum. ama diğerleri de sanırım benzer. sağlıklı bir seçenek ama.
ama fiyat kısmı düşündürücü. şimdi bir de zam geldi. aslında glutensiz ya da tam buğday atalık unlardan böyle ekşimaya hazırlayıp evde yapılabilir. illa alınması gerekli değil yani.
ben daha sonra kendim yapacağım.

saol canım pilavlı bir gündü. aslında bugün sadece simit yiyeyim diyordum ama evdeki hesap çarşıya uymadı. öğlende özel bir lokum geldi. buralarda yok ondan. bir de onu yedim. ama yarının menüsü kafamda. öğlen dışarıda olucam. ama akşam belli.
:sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli: Bana bu bana, pestilim vardı, unuttum:kızgın::kızgın::kızgın:

yani fiyat olarak yüksek. o kısmı olumsuz. ama ekşimaya ve tam tahıl çeşitli un çeşitlerinden yapılmış incecik bir lavaş. her biri 35 gr falan yani 1,5 dilim ekmekten az. tadı ahım şahım değil. yavan bir tat. ben şu an arpa unlu olanı açtım yiyorum. ama diğerleri de sanırım benzer. sağlıklı bir seçenek ama.
ama fiyat kısmı düşündürücü. şimdi bir de zam geldi. aslında glutensiz ya da tam buğday atalık unlardan böyle ekşimaya hazırlayıp evde yapılabilir. illa alınması gerekli değil yani.
ben daha sonra kendim yapacağım.

Kendin yapabiliyorsan ne güzel o kadar para vermeye gerek yok tabi .Ben o konuda biraz beceriksizim maaleseff.

X