Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın hayırlı sabahlar 😍
Dün gelemedim
Akşam arkadaşlarla yemeğe çıktık birilerine veda yaptık. Bende ufak ufak karın ağrısı başladı. Gaz dedim(kolik dediğinden). Annemlere gittik egzersiz sıcak su derken ağrı arttı kusma başladı. Acile gittik. Bağırsaklar doluymuş. İğne lavman derken uyuya kalmışım. Hala biraz ağrım var. Şimdi hindistan cevizi yağı ile kahve yaptım. Probiyotik ile yoğurt yedim. Biraz hareket edeceğim. İnşallah bugün rahat geçer🤲
Cok gecmis olsun 🥹🙏🏻😘 ben de diyorum mthn kaptanligi devretti ya girmedi herhalde oh beee rahata erdim partisi yapiyor ne kadar da önyargıliyim🙊🙈😁

1.5 haftadir çekiyorsun insallah duzene girer artik🥹🙏🏻

Günaydın canım.❤️ Azcık sileyim ben de.:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:

🫖 çayı koyalım.🙂
Ohhh mis gibi oldu elini sağlık 👍👍
Gunaydin kizlar mutlu bir gün olsun soframizdan saglikli taBaklar eksik olmasin insallah🙊😁😘
Taş geldi sankii 😍🫣
Dün gelemedim
Akşam arkadaşlarla yemeğe çıktık birilerine veda yaptık. Bende ufak ufak karın ağrısı başladı. Gaz dedim(kolik dediğinden). Annemlere gittik egzersiz sıcak su derken ağrı arttı kusma başladı. Acile gittik. Bağırsaklar doluymuş. İğne lavman derken uyuya kalmışım. Hala biraz ağrım var. Şimdi hindistan cevizi yağı ile kahve yaptım. Probiyotik ile yoğurt yedim. Biraz hareket edeceğim. İnşallah bugün rahat geçer🤲
Çok geçmiş olsun gaz doluysa bi kaç günlük sorun var sanırım dün akşam yediklerin den biri mi yaptı acaba
Günaydın Nergis 35 Nergis 35 , Cordelia Cordelia tekrar yatmaya gitmediyse çay için teşekkürler 🤩
Jasminium84 Jasminium84 , Mthn83 Mthn83 nazlı çiçeğim hemen solmaya hazır :KK68:
Günaydın ahaliiiiii :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
Taze çay bitmeden yetişin :KK36:
Yok yok bitmedi ancak demini aldı harika oldu.o sırada yürüdüm geldim bende bardakları doldurup ikram etmek de evin küçüğü kimse o yapsın artik😄😄

Dün gelemedim
Çok geçmiş olsun canım 💐

Ohhh mis gibi oldu elini sağlık 👍👍

Taş geldi sankii 😍🫣

Çok geçmiş olsun gaz doluysa bi kaç günlük sorun var sanırım dün akşam yediklerin den biri mi yaptı acaba

Yok yok bitmedi ancak demini aldı harika oldu.o sırada yürüdüm geldim bende bardakları doldurup ikram etmek de evin küçüğü kimse o yapsın artik😄😄
Her defasinda gülüyoruz sagolasin😁🥰😘

Aaa bunu hiç denememiştim, ilk iş deneyeceğim, çilek çıksın ❤️

çok iyi canım özellikle su ve spor :KK200:
Teşekkürler kaptanım 🥰

Dün gelemedim
Çok geçmiş olsun canımm 🙏🏻

Günaydın Nergis 35 Nergis 35 , Cordelia Cordelia (tekrar yatmaya gitmediyse çay için teşekkürler) 🤩, patimsilizm patimsilizm
Jasminium84 Jasminium84 , Mthn83 Mthn83 nazlı çiçeğim hemen solmaya hazır :KK68:
Yetiştim yetiştim, miissss gibiydi, ohhh sefamız olsun 💃🏼🎉🥰

Kızlar ben kaçar, temizlik yapacağım bugün sonrasında da Leslie yapayım diyorum akşama doğru gelirim, öpüyorum hepinizi 😘🥰❤️💙

Dün gelemedim

Geçmiş olsun akşam kötü bitmiş umarım toparlarsin hemen

Günaydın kızlar, ben şifayı kaptım pek iyi değil boğaz ağrısından uyuyamadım bugün dinlenirim akşam menüyü yazmaya gelirim iyi haftasonlari
Geçmiş olsun canım. Allah şifa versin. Mandalina çayı boğazını rahatlatır. İyice yikadiktan sonra soydugun kabuğun üzerine kaynar su koy demle ılıdıktan sonra iç canım. İyi gelecek inşallah 🙏

Seni çok iyi anlıyorum ❤️ 66 lık bir bebe de bende var bu hafta 3. kez hastaneye gidişimiz ve malesef haberler iyi değil.

Kalça çıkıklıgı varmış. Bandaj takılacak 😭
Korkma canım. Tüm hayatını etkileyecek bir adım atacaksınız. Bir kaç ay yaşanılan zorluk bir ömür mutluluk getirecek 😍
Hep çocukluğuma götürür Şeker Kız beni :KK68:
Mthn83 Mthn83 pp çok seviyorum o yüzden.
Ayy demi 😍
Bazen tüp mide ameliyati olasım geliyor bıktım bu kilolardan sürekli kilo vermeye çalışmaktan yoruldum ben
Ben oldum hemde 120 kilo ile ve bak neredeyim 🙄
Mthn83 Mthn83 kupam hazırlanıyor mu?
Ne kupası bebeğim hemen hazırlayayım 😘
günaydın kızlar.
@Ysmnondr @inci-zehram Mthn83 Mthn83 @Tesnim1903 haftalık hedefinizi belirtirseniz listeye ekleyeceğim.
Valla yine ve yeniden 75 demek istiyorum ama belki hedef değişirse kilo da değişir 74.9 olsun
Geçmiş olsun tatlışım. Yediğin bir şeyden dolayı mı oldu 🥺 Karın ağrısı berbat bir şey . İnşallah tamamen geçer :dua:
İyi tarafı kabızlık falan çekmeyeceksin bugün . :KK60:bagirsaklar boşken bir tartilsaydin kesin eksi çikardi. :olamaz: hani motivasyon için dedim. ☺️
Evet 75.2 🙄
1 bardak su içtim 75.5 oldu 😂
Akşam sen aklıma geldin eşim yanimda yoktu pıt pıt yapsindi sırtıma 😂
Cok gecmis olsun 🥹🙏🏻😘 ben de diyorum mthn kaptanligi devretti ya girmedi herhalde oh beee rahata erdim partisi yapiyor ne kadar da önyargıliyim🙊🙈😁

1.5 haftadir çekiyorsun insallah duzene girer artik🥹🙏🏻
Bugün hala biraz sancım var ama sanırım dünkü kasilmalar kaynaklı
İnşallah düzene biner 🤲
Bu Dukan çayı iyi geliyor mu acaba 🙄

Günaydın Nergis 35 Nergis 35 , Cordelia Cordelia (tekrar yatmaya gitmediyse çay için teşekkürler) 🤩, patimsilizm patimsilizm
IMG_20240203_102400.jpg

Favorim büyük bardak 😍

Korkma canım. Tüm hayatını etkileyecek bir adım atacaksınız. Bir kaç ay yaşanılan zorluk bir ömür mutluluk getirecek 😍

Ayy demi 😍

Ben oldum hemde 120 kilo ile ve bak neredeyim 🙄

Ne kupası bebeğim hemen hazırlayayım 😘

Valla yine ve yeniden 75 demek istiyorum ama belki hedef değişirse kilo da değişir 74.9 olsun

Evet 75.2 🙄
1 bardak su içtim 75.5 oldu 😂
Akşam sen aklıma geldin eşim yanimda yoktu pıt pıt yapsindi sırtıma 😂

Bugün hala biraz sancım var ama sanırım dünkü kasilmalar kaynaklı
İnşallah düzene biner 🤲
Bu Dukan çayı iyi geliyor mu acaba 🙄
Dukan bende ters etki yapiyor...
Düşünen ilgilenen herkese teşekkür ederim
Ara ara yaşıyorum bu sorunu ama hiç bu kadar uzun surmemisti. Korktum doğrusu 🙄
Sabah kalktım 1 mil lesli yaptım yağlı kahve içtim önden birazda su içtim. Çocukları kurslara götüreceğim getireceğim
Yine mi geliyor yine mi olacagim korkusuyla yasamak... Bende de oluyor bazen tika basa yemedigim ve saglikli beslendigim ve sporumu eksik etmedigim halde kramplar sancilar wc ye cikamamalar... Ruhsal durum cok etkiliyor birseye sıkılıp uzulduysen...

Ben de bana Kahvaltısız mı tartıldın diye sordun sandım anlamadım Kahvaltısız ne demek ablam başka diyetisyene gidiyor Onun menüsünü isteyebilirim onun menüsü sana uygun olabilir
Aslında elimde diyet listesi çok var kordişim. Burda birlikte aynı listeyi uygulamak etkili olabilir diye düşündüm ☺️

16 dk leslie yaptım cok yoruldum ne kadar küt oldu vucut ya

neyse olsun pes etmek yok..

bir tarafım diyor ki sen bugun hastaneye gittin bebegin uyuyorken uyu sende dinlen..
diger tarafım diyor ki bugun degil yarın degil ne zaman ...
her gün zaten yorgunum bu spor olmadan bu kilolar gitmeyeceeekkkk 💥

o zamannn devaammm az daha 🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️
Helal olsun kız sana 🧿:KK5:

Dün gelemedim
Çok geçmiş olsun 💐

Dün gelemedim
Çok geçmiş olsun canım ya. Ben de çok hassastım bu konuda ara ara böyle sancı giriyor hareket ettirmiyordu. Şimdilerde olmuyor çok şükür.

X