Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mavi takım bi toplaşın hele. Evde bir yığın iş beni bekliyordu o sırada kaptan hedef tablosu hazırlıyordu. Kaptan çalışıyor bacılar :temizlik: 🤣🤣
tartı günümüze kadar (cuma ya da ctesi) hedef belirleyelim rotamız belli olsun 🎯
Beni etiketleyerek hedefinizi yazın tablomu güncelleyim.
Jasminium84 Jasminium84
zeyneppk zeyneppk
Ysmnondr Ysmnondr
LenaG LenaG
@HuzuRRR
Nergis 35 Nergis 35
inci-zehram inci-zehram
@-Murphy-
Mthn83 Mthn83
@serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
Tesnim1903 Tesnim1903
@tomrs
@Ruveyda-
Kaptanım benimki -500 olsun, yani 60,60 ❤️🥰

Dğnki menüm
Sabah11.30 1 tb ekmek 3 yeşil zeytin 1 sahanda yumyrta az krem peynir bal kaymak ceviz
Ara 15.00 1 mandalina
Akşam 19.00 4 tane mercimek köftesi tere ayran
Su 2 lt
Spor 15 dk oğlumun bisikletini sürdüm🤭🤭😃
Bugünki menüm
Sabah 12.00 1 haş yumurta az süzme peynir 2 siyah zeytin 1 tb ekmek 1 çatal bal kaymak ceviz
Ara16.00 1 sahanda yumurta(çok acıktım yumurta yiyeyim dedim)
Akşam 19.00 patlıcan kebabı 1 kase cacık az yufka ekmek
Su 2 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
Afiyet olsun canım. ❤️

Dğnki menüm
Sabah11.30 1 tb ekmek 3 yeşil zeytin 1 sahanda yumyrta az krem peynir bal kaymak ceviz
Ara 15.00 1 mandalina
Akşam 19.00 4 tane mercimek köftesi tere ayran
Su 2 lt
Spor 15 dk oğlumun bisikletini sürdüm🤭🤭😃
Bugünki menüm
Sabah 12.00 1 haş yumurta az süzme peynir 2 siyah zeytin 1 tb ekmek 1 çatal bal kaymak ceviz
Ara16.00 1 sahanda yumurta(çok acıktım yumurta yiyeyim dedim)
Akşam 19.00 patlıcan kebabı 1 kase cacık az yufka ekmek
Su 2 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
menü güzel canım
🥰❤️

Oo pasta köfte yarın size gelmek lazım 😍 eline sağlık kankişim

Eyvallah yaparız o iş bizde canım 🏃‍♂️🏃‍♂️

Sende izmir demisin kaptanım

Tabak tabak :KK20: Elhan Elhan Tabaklar bekliyor bende güzel tabak diyeceğim başka arkadaşa yine güzel tabak diyeceğim tamam kaptanım öğrendi benim klavye herkes güzel Tabaklar paylaşsın artık sorun yok😍😀😀
istanbuldayım canım. 35 i öylesine yazmıştım üye olurken meğer izmirin plakasıymış herkes izmirliyim sanıyor :)
2 Şubat Cuma

14.30
3 yk kaşığı kısır
2 avuç nohut cipsi

18.00
1 ince dilim pasta

19.30
1 salatalık, 1 havuç, biraz yeşillik

20.30
Bir kase çekirdek

Su: 2,5 lt
Spor: 12.811 adım, 1.281 puan

Cordelia Cordelia
uranus35 uranus35
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3380991
çok iyi canım özellikle su ve spor :KK200:

Günaydın hayırlı sabahlar 😍
Dün gelemedim
Akşam arkadaşlarla yemeğe çıktık birilerine veda yaptık. Bende ufak ufak karın ağrısı başladı. Gaz dedim(kolik dediğinden). Annemlere gittik egzersiz sıcak su derken ağrı arttı kusma başladı. Acile gittik. Bağırsaklar doluymuş. İğne lavman derken uyuya kalmışım. Hala biraz ağrım var. Şimdi hindistan cevizi yağı ile kahve yaptım. Probiyotik ile yoğurt yedim. Biraz hareket edeceğim. İnşallah bugün rahat geçer🤲

Mthn83 Mthn83 sen artık taçlı bir şeker kız candy sin:KK60: sana özel tasarladım :KK48:

Eki Görüntüle 3380509
Bunu görmemişim dün
Şimdi gördüm ve çok duygulandım çok teşekkür ederim 😘
Sizde benim kalbimin taçlı kralicelerisiniz hepiniz iyi ki varsınız ♥️
Yoksa bu yoldan çoktan dönmüştük 😘
Favorilere kaydettim. Finale gelince gerçekten tacı hak edince yine paylaşırım 😍

Günaydın hayırlı sabahlar 😍
Dün gelemedim
Akşam arkadaşlarla yemeğe çıktık birilerine veda yaptık. Bende ufak ufak karın ağrısı başladı. Gaz dedim(kolik dediğinden). Annemlere gittik egzersiz sıcak su derken ağrı arttı kusma başladı. Acile gittik. Bağırsaklar doluymuş. İğne lavman derken uyuya kalmışım. Hala biraz ağrım var. Şimdi hindistan cevizi yağı ile kahve yaptım. Probiyotik ile yoğurt yedim. Biraz hareket edeceğim. İnşallah bugün rahat geçer🤲
Geçmiş olsun tatlışım. Yediğin bir şeyden dolayı mı oldu 🥺 Karın ağrısı berbat bir şey . İnşallah tamamen geçer :dua:
İyi tarafı kabızlık falan çekmeyeceksin bugün . :KK60:bagirsaklar boşken bir tartilsaydin kesin eksi çikardi. :olamaz: hani motivasyon için dedim. ☺️

X