Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hedef 1 kilo diyorum ben kaptanım

Ben 75.55 diyorum

Seni çok iyi anlıyorum 66 lık bir bebe de bende var bu hafta 3. kez hastaneye gidişimiz ve malesef haberler iyi değil.

Kalça çıkıklıgı varmış. Bandaj takılacak
Geçmiş olsun kuzum. İçini ferah tut. Erken farkedilmiş biran önce tedavisi tamamlanır inşallah

Gecen cuma 70.8
Bu cuma 70.6
Fark 200gr
(Pztesi aldığım kiloyu atıp 200 gr verebilmisim )
Elhan
Bravo Beşiktaşlım
Bu hafta eksi olur inşallah
Merhaba herkese uzgunum kilo alarak dondum
Gecen cuma 62.5
By cuma 63.5
Elhan @Mthn83
Hadi kekim yaparsın sen. Bu hafta güzel eksi olsun
Özür dilerim geç oldu
Geçen cuma 77.05
Bu cuma 76.55
Fark= -500 Gr ( 9 gün adetim geçti i yüzden şişlik var yoksa daha fazla verdim eminim)
Elhan Cordelia @Mthn83
Eki Görüntüle 3380456
harikasın rakibim
Kızlar hiç giremedim zorlu bir hafta geçiriyorum tartı ulaşımım şuan yok, akşam paylaşabileceğim
Müsait olunca gel kopya canım
Çok şükür artık 60 lar ligi doğum günüme 68 hedefım vardı geldık oraya 67 diyim bari 18 Şubata
inşallah canım
Tebrikler şirinler ! @Mthn83 tebrik ederim canım

Abla sonra anlatırım tlfnu evde unut tum
Cuma 71.600
Bu cuma 71.450
-150 ne alaka anlamadım o kadar dikkat ettim
Ooo prenses nerdeydin

Kaptanim guncel 58.8 hedefim 58.3

Bu arada biri çalışıp çalışmadığımı sormuştu sanki. Ben öğretmenim özelde çalışıyodm, kızıma kayınvalidem bakıyordu ama kayınvalidem kalp ameliyatı oldu kızımı bırakacak yer olmadığı için bu sene çalışmıyorum. Hem kızıma(2.5 yaşında) bakıyorum hem kayınvalidemle ilgileniyorum ( aile apartmanındayız ve kızı gelini yok benden başka)
Hazır evdeyken kpss çalışmaya başladım bakalım inşallah bu sene şansımı deneyeceğim. Kpss çalışan biri daha vardı sanki aramızda

Ben sormustum kaptanim sormak degil de olasilik olarak söyledim secimler yapilacakti ve yoktun o anda o yuzden gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…