Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Festicim yarın fotoğrafli tartı rica edebilir miyim
@Efenin_Annesi
@soffty
Sizlerden de kizlar. Takımlara girmek istemiyorsanız bir an önce haber verirseniz sevinirim.

Canım ben bu hafta hazırlıkta kalayım diyeti bırakmayacağım ama yarışma için uygun değil. Tabii ki paylaşacağım

kaptanlığın hayırlı olsun inş güzel eksilerle haftayi kapatırız :) ama bir defa kaçamak yapabiliriz dimi

Kız kendımı survıvorda hıssettim iyimi
hisset canım hisset geceleri uyumuyorum tetikte bekliyorum haberin olsun
10 üzerinden 10 luk bir beslenme olmuş canım çok güzel. su artmalı az da olsa spor eklenmeli
çok teşekkür ederim canım tebriğin için. 10 üzerinden 10 luk menü. suya devam az da olsa spor eklenmeli
o patatesli kıymalı börek olmuş mu oraya hiç menünün estetiğini bozmuş gerisi gayet güzel çünkü. 10 üzerinden 8. spor yapalım bari en azından patatesli böreği gönderelim :)

kayinvalidemlerdeyim yarında bir egzersiz programi indirdim ona başlayacağım telafi ederim kaptanım

Muh Muhteşem fikir

Kaptanım şeytan mı diyor melek mi bilmiyorum ama aklıma bir fikir geldi. Bu pazartesi tartısı işi bozuyor. Acaba diyorum sadece çalışanlar cumartesi bildirim yapsa diğer yarışmacılar cuma günü bildirim yapsa takımları da hemen akabinde mi kursak. Karışıklık yaşar mıyız?
Cordelia kaptanım help me

N nergis35 Mthn83 serap911 tomrs Keira- bütün sporcular burada yavs mavinin kaderini değiştirdik sanki hadi bi kez daha takım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…