Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Buda benım manzara 😂♥️

Bir manzara da benden o zaman ♥️
IMG_6189.jpeg

sık kontrol yapılacak en az 3 ay dedi bebegim 5 aylık nasıl emekleyecek yavrum bunlarla bilmiyorum😔
Şimdiden böyle düşünüp kendini darlama canım, benim yeğenim senelerce kaç ameliyat geçirdi, kaç aletlerle yaşadı, herşey yoluna giriyor, bir şekilde emzireceksin, bir şekilde oturacak, emekleyecek, bunlar geçici süreç, 3 ayda ne var ki. Kardeşim ameliyata, kontrole hep Ankara’ya gidiyordu, trenle. Haline şükredecek çok sebebin var 🥰

Canım zaten genellikle 8. Aydan önce emeklemiyorlar. Allahın izniyle 3 ay da geçse her türlü emekler. Anne yüreği dertleniyor çokta haklısın ama düzelsin de 1-2 hafta emekleyemesin yeterki faydalı olsun 😊

Bulutta 6 ay 1 haftalık çok yakınmış doğumları ♥️
amin amin insa ...evet yakınlarmış Ağustos annelerine bir ara gelmistim siz ordaydınız dimi karıstıriyorda olabilirim taşınma evrelerimizdi cok gelemiyordum.

Fezocum tablo paylaşımında üzgün imocini görünce bir an gerildim. Fezonun mesajını yanlış mı anladim acaba dedim :KK57:
Yok doğru anladın, gelmek çok istiyorum, olaki elimde olmadan kiloda artış olursa takımlar etkilenmesin istiyorum.
Neyse 1 hafta kenarda durayım, haftaya bakarız 🥰

X