Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canimmm sen bilincli bir annesin erkenden onlemini almissin bu tedavi edilebilir birsey hiiiic stres yapma

Kendimi ölmüş gibi hissettim

Diyeti bırakmak mi istiyorsun ffestinalente
bak ben gecenlerde oyle düsündüm sagolsun kaptanım ve Cordelia kuzum beni ikna etti bırakma kendini sev kendin icin yao dediler salata yaoacak zamanim yok dedim.. marulu dogramadan yedim zaman olmasa havucuda napalım iyi olacagız ki bebegimiz ve evimizde iyi olsun bir 8 yasında cocugum var hersey o kadar yogun ve zor ki .. stresle bas edebilmek bu zamanda cok zor.. ama önce kendimiz once sen mutlu olacaksın .. kendine 15 dk zaman ayıracaksın ki kilonu verip mutlu olasın
Cordelia o kadar güzel konustu ki unutamadım

sık kontrol yapılacak en az 3 ay dedi bebegim 5 aylık nasıl emekleyecek yavrum bunlarla bilmiyorum

Canım zaten genellikle 8. Aydan önce emeklemiyorlar. Allahın izniyle 3 ay da geçse her türlü emekler. Anne yüreği dertleniyor çokta haklısın ama düzelsin de 1-2 hafta emekleyemesin yeterki faydalı olsun

Bulutta 6 ay 1 haftalık çok yakınmış doğumları

Kı emeklemeyedebilir benim oğlum 8.5 aylık ilk adımlarını atmıştı

Tamamdir kaptanım o iş bizde insalhhh
Seni çok iyi anlıyorum 66 lık bir bebe de bende var bu hafta 3. kez hastaneye gidişimiz ve malesef haberler iyi değil.

Kalça çıkıklıgı varmış. Bandaj takılacak
Çok geçmiş olsun canım erken farketmisiiniz Çok çabuk atladım üzülmeyin

insa insa Allahım aminnn
Yani basimizdan gecti biliyorum o yuzden diyorum bizim bi akrabanin cocugu 4-5 yasinda bi aksayarak yurumeye basladi doktora goturduler ben aracla gotur getir yaptım hep doktorun yaninada girdim. doktor kizdi bunlara cocugunda kalca cikikligi varmis niye tedavi ettirmedin bunun kesin tedavisi var yazik degilmi cocuguna dedi sen bilinclisin icinde bir tedirginlik olmasin sifalanacak evladin innnsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…