Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız kendımı survıvorda hıssettim iyimi

Cok gecmıs olsun kuzum ama erken farkedilmiş bandajla geçsin gitsin hemen inşallah
Teşekkür ederim. insa ama doktor slayt acti anlatti anlattı anlattı dedim ki beni korkutuyorsunuz çok ciddi birsey yok demi
Hayir ama dikkat edilmezse ileriki yaslarda ne olur bilmelisiniz dedi.
sadece sol bacakta dedi
Zaten Nederlands zor dil bide saglık terimleriyle bugun beynim yandı benim

ffestinalente kuzum çekilme lütfen olabıldıgınce yap , bak ben çarşambadan beri dişimle uğraşıyorum Yüzüm gözüm gırtlağıma kadar şii sezeryan ağrısından daha yoğun bı agrı cektım iki bebemle o gun tek basına ilgilendim kimsem yok grubetim dün gece hiç uyumadım ama artık bu tempoyu kabul edıp alışıp duzelmesını beklemeden (cunku her zaman bişey cıkıyor cocukla ilgili ) hayatına kendini de dahil etmen gerek ve ıstedıklerınden yapmaya calıstıklarından vazgeçmemek gerek ilk bebegın ve senı cok ıyı anlıyorum tecrubelı bı anneden sana not sadece

Seni çok iyi anlıyorum 66 lık bir bebe de bende var bu hafta 3. kez hastaneye gidişimiz ve malesef haberler iyi değil.

Kalça çıkıklıgı varmış. Bandaj takılacak
Ay canım melek kuzuuu ağrı da yapıyordur kıyamam yaa. Düzelecekmiş ama değil mi

Seni çok iyi anlıyorum 66 lık bir bebe de bende var bu hafta 3. kez hastaneye gidişimiz ve malesef haberler iyi değil.

Kalça çıkıklıgı varmış. Bandaj takılacak

Allah bağışlasın
Geçmiş olsun. Erken dönemde müdahale edildiğinde düzeliyormuş. Üzülmeni anlıyorum bende olsam üzülürdüm ama çözümlü bir dert şükürler olsun ki

Çevremde şahit olmuştum direk alçıya alınmıştı belkı ıkı ay uc ay daha uzun ama gec farkedılmısti epey uğraştılar şimdi genc kız oldu hıcbıseyı yok dıkkat et guzel bak iyileşir Allah’ın izniyle

Korkma canim dediklerini tam yap sifalanacak kuzucuk annesi üzülme

Yaa teşekkür ederim
Geçmiş olsun diş ağrısı ne fenadır

Çok haklısın ama düzenli beslenemiyorum ve takıma haksızlık ediyormuşum gibi hissediyorum.

Gurbette olmakta bebeğe kadar çok iyiydi ya şimdi birden zorlamaya başladı

Cordelia bebegi soruyordun kuzum insa birsey çıkmaz diye dua ettik ama malesef sol bacaginda sıkıntı varmış

Buna benzer birsey takılacak artık nasıl emziricem nasıl büyuk kızi okuldan almaya gidicem hic bilmiyorum

Allah kerim Allah büyük sağlık da bir imtihan şuohesiz ama iste insanogluyuz aciziz üzülüyoruz

Korkma canim dediklerini tam yap sifalanacak kuzucuk annesi üzülme
insa canım zaten bana stres yasak vucudumda bazı seyler çıkiyor ve artıyor. Benim doktorumda bana bir şurup yazdı sakinlestirme diye. ee bakıyorum uyku yapacak birsey tamamen bitkisel .. Ben haric evdeki diger uyelere verirsem benim icmeme gerek kalmayacak sanırım

Canım yolları vardır ne ilk ne de son kullanan siz olmayacaksınız şimdi bilinmez, belirsiz birşey olduğu için germiştir seni ister istemez. Ne kadar süreyle kalacakmış?

Canım yolları vardır ne ilk ne de son kullanan siz olmayacaksınız şimdi bilinmez, belirsiz birşey olduğu için germiştir seni ister istemez. Ne kadar süreyle kalacakmış?
sık kontrol yapılacak en az 3 ay dedi bebegim 5 aylık nasıl emekleyecek yavrum bunlarla bilmiyorum

Canın sağolsun bişey olmaz benim için sorun değil sen motivasyonunu kaybetme yeter uzaklaşırsan dönmek zor olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…