Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim canım, herşey gönlünce olsun, vakti gelince alırsınız inşaAllah
Amiinnn canımm

Jasminium84 canım ablam şehir hastanesinde endoskopi hemşiresi de o yüzden sordum. Muhtemelen farklı şehirdir ama belki dedim ablamın olduğu yere gittiysen her türlü yardımcı olurdu.
Ankaradayım ben canımm, hallettik bir şekilde çok şükür, çok teşekkür ederim düşünmen ilgilenmen yeter ya günlerdir çok gerginim, canım sıkkın, yeni sürecimize adapte olmaya çalışıyorum fazlasıyla yoruluyorum vs vs. dolayısıyla dün bir de böyle ufak birşey yaşayınca sanırım patladım artık, sınırdaydım çünkü zaten şimdi sakin kafayla düşününce aslında onlar da bir yerde emir kulu, ne denirse onları yapmak zorundalar, sadece ifade ediş biçimleri tabii daha kibar olabilirdi

canımsınnn sen, çok güçlü bir kadınsın maşallah sana, Rabbim tez zamanda şifa versin

İlk torun olunca kendimi tuhaf hissettim, toruna annanne dedirmeyeceğim, teyze dedirteceğim dedim, aklı selim düşününce niyeki hepsinin ayrı güzelliği var dedim, karar değiştirdim
yaaa bunu babam da demişti biliyor musun

babam ilk kızıma hamileliğimi öğrendiğinde bana sakın dede demesin istemiyorum falan dedi, ayy ben bir üzüldüm bir üzüldüm.. ama şimdi dedem de dedemm diye dört dönüyor etrafında

Kalp güzelliği inançla bir araya gelince mucizeler de peşi sıra geliyor.
Ailene verdiğin moral gozlerimi yaşarttı. Her can ayrı bir hikaye .Bu sıkıntılarla kilo vermeye uğraşıyorsun her şeye rağmen umutla devam ediyorsun hepimiz için bulunmaz bir nimet ve örneksin fezom. Sana söyleyeceğim her sözcük eksik kalır. Rabbim senin de yardımcın olsun.
Beni istediğin kadar geçebilirsin bu arada

Geçen gün eşim sordu ne yazıyorsun bıt bıt bıt kendi kendine gülüyorsun ?
Anlattım ben de sizi…dedim seviyorum onları
Sonra dedi sen pek öyle herkesi sevmezsin.
Düşündüm doğru ben hemen ısınamam sevemem herkesi.
Bu kk çok enteresan bir platform gönlünü görüyorsun insanların

Oğlunun 18 yaş olduğunu bilmiyordum maşallah ona,daha küçük diye tahmin etmiştim.

Biz de seni seviyoruz.
Suratım düştüğünde eşimin aklına ilk gelen kulüpte kavga mı var
Gündelik hayat beni uzemez oldu.
Normal mi degil mi tartışmak dahi istemiyorum bunu ama bayağı ciddiye aldığımı biliyorum.

Tunaydin herkese
Dunku menumu atamadim
Bebelerle uyuyakalmisim

Sabah
Yok

Disarida vize islerim vardi
O nedenle disarida yedim
Biraz sagliksiz
Yarim yumurta
1er dilim sucuk salam
1 kucuk mantar
2 3 dilim biber
Biraz pat. Kizartmasi

Aksam
Yemek yapamadim kahvalti yaptik
Tavada kiymali yumurta
Biber
3 kasik zeytin salatasi
2 dilim tb ekmegi
Cay
2 3 tk. Tahin pekmez

Elhan Mthn83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…