Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Üzülürüz elbet, fakat uzatmanın kime ne faydası var? Geleceği varmış geldi, bizde misafir edip göndereceğiz, ha gitmiyor mu? Birlikte yaşamayı öğreneceğiz, o da olmadı herkes nereye gittiyse bizde o yola sabırla gideceğiz, uçan, kaçan, kurtulan var mı? Hepsi bir süreç, Allah hayırlı yaşam, hayırlı ölüm nasip etsin

Çok teşekkür ederim, iyiki varsınız

Bacım sen hele sus sen hepten 21 falansın yani kimse beni senin 40 olduğuna inandıramaz ne torunu, çocuğun olduğuna bile kimse inanmaz bence hatta yürüyüşte teyzeler yanına gelip kızım nişanlı mısın seni oğluma alayım diyorlardır kesin hadi itiraf et

49 yaşındayım canım
Evet, kolay kolay herşeyi dert etmem, bir olay mı var, hep iyi yanına bakarım, bazen bende dibe vururum, duramam oralarda çabuk çıkarım herkese tavsiye ederim

Ben ve Ellssa yaptık canım

İlk torun olunca kendimi tuhaf hissettim, toruna annanne dedirmeyeceğim, teyze dedirteceğim dedim, aklı selim düşününce niyeki hepsinin ayrı güzelliği var dedim, karar değiştirdim

dükkana bi abi gelip gidip duruyordu foto yaptırıyor foto çekiliyor çercevelttiriyor benle muhabbet ediyor falan kendini de anlatıyor ailesini çocuklarını... Bi gün dedi ki iznin olursa ben senin babanla konuşmak istiyorum benim oğlum var seni onla tanıştırayım 32 yaşında oğlum mesleği falan iyi... Ayyy abicim dedim ben 40 yaşındayım evlenip ayrıldım çocuğum 18 yaşında.. Adam şok halbu ki mahalleden yani biliyor olması lazımda ben pek sesli hayat yaşamam ondan kaçıranlar olmuştur geçen günde annemin arkadaşı gelmişti ya misafir hazırlık yaptım falan oturduk sohbet ettik senelerdir tanışığız. Onun da 4 oğlu var ama evliler.. Bi gelininden hoşnut değil. Dedi ki Ferit boşansa da seni alsam ben şok. O an tabi bişey diyemem güldüm geçtim ama sonra anneme ben necla teyze ile biraraya gelmeyim daha,çok ayıp dediği şey ben onun oğluyla geliniyle biraraya geliyorum farklı gözle bakmama sebebiyet veriyor dedim annemde haklısın dedi.. Hem bakalım ben senin oğlunu isteyecek miyim Necla teyze

Şu anda sisteme alımlar devam ediyor canım, yalnız yapamaz, düşünürse araştırsın

Uykulu
Uyumuşum kusura bakma canım
Sabah da uyuya kalmışım kabuslar gördüm
Hayır olsun inşallah canım
Tatlışım bana ceeee mi yapmış
Hoş geldin kuzu
Hoşbuldum sultanım Biricik kaptanımız
Azmine hayran kaldım Muhteşemsin kuzum rabbim her daim sağlık nasip etsin inşallah

Ben sen yazdın sandım. Dedim ne küfü ? Böyle deme sonra eliptiğin küser valla yazmıştım.

Necla teyze yaaa çok güldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…