Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne kadar da güçlüsün cok sevdim hikayeni azmini🫶🏻🙏🏻 ben de tam olarak boyleyim🥰 sormam,sormaya cekinirim biryerden kırar incitir miyim diye...paylastigin icin teşekkür ederim 🫶🏻 her gün sifalandigini gorecegiz seninle azimlenip mutlu olacagiz😘😘😘😘
Üzülürüz elbet, fakat uzatmanın kime ne faydası var? Geleceği varmış geldi, bizde misafir edip göndereceğiz, ha gitmiyor mu? Birlikte yaşamayı öğreneceğiz, o da olmadı herkes nereye gittiyse bizde o yola sabırla gideceğiz, uçan, kaçan, kurtulan var mı? Hepsi bir süreç, Allah hayırlı yaşam, hayırlı ölüm nasip etsin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Şimdi çok daha iyisin arkadaşım,yaşadıklarında elbette kolay şeyler değildi,senin azmin başarın seni şimdi çok daha iyi olmanı sağladı.Hep sağlıklı olmanı dilerim tüm arkadaşlarımız adına söylüyorum bunu.:KK74::KK74:
Çok teşekkür ederim, iyiki varsınız 🥰🥰🥰

harikasın :KK200:

dimi dimi ben de öyle sanıyordum ama genç torun sahibi olmuş belli ki :KK36: oğlum kalkıp 20-23 ünde evleniyorum ben dese beni babanne yapsa abooo buyur burdan yak :confused::skandal:Allah hepsine sağlık sıhhat mutlu hayatlar versin inşallah :KK200::dua:

ne yazmıştın :KK48:

Bacım sen hele sus sen hepten 21 falansın yani kimse beni senin 40 olduğuna inandıramaz 🤣 ne torunu, çocuğun olduğuna bile kimse inanmaz bence 😂 hatta yürüyüşte teyzeler yanına gelip kızım nişanlı mısın seni oğluma alayım diyorlardır kesin hadi itiraf et 🤣🤣

Abla sen kaç yaşındasın sorması ayıp torunların mı var 😍😍 şok oldum neden dersen öyle enerjik öyle güzel bi pozitifliğin var ki ben seni 25-30 yaşlarında düşünmüştüm nedense. Maşallah sana harikasın ya💕
49 yaşındayım canım 😂😂
Evet, kolay kolay herşeyi dert etmem, bir olay mı var, hep iyi yanına bakarım, bazen bende dibe vururum, duramam oralarda çabuk çıkarım 😂 herkese tavsiye ederim 🥰🥰

Kızlar dün arkadaşlarla buluştuk herkes ay çok kilo vermişsin falan dedi bi arkadaşım da hep kilo vermeye çalışıyor veremiyor (vermiyor) üstelik karaciğeri çok sıkıntılı. Ben de ona biraz bu gruptan bahsettim sizlerden örnekler verdim özellikle karaciğer temizliği yapan birileri vardı tam hatırlamıyorum kimlerdi onlardan bahsettim insanlar azmediyolar irade gösteriyorlar ve maşallah bi şekilde yapıyorlar çok güzel destek oluyoruz birbirimize şeklinde.
Yani burda aslında önemli bişey yapılıyor insanlara örnek diye anlatılıyorsunuz bilin istedim. ❤️
İradeli olmak kolay değil, diyet yapmak, spor yapmak hiç kolay değil. Tek başına başlıyorsun max 2 hafta sonra motivasyon gidiyor eskiye dönüyosun ama burda düşsekte kalksakta hemen toparlayıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz ❤️
Ben ve Ellssa Ellssa yaptık canım 🥰

dimi dimi ben de öyle sanıyordum ama genç torun sahibi olmuş belli ki :KK36: oğlum kalkıp 20-23 ünde evleniyorum ben dese beni babanne yapsa abooo buyur burdan yak :confused::skandal:Allah hepsine sağlık sıhhat mutlu hayatlar versin inşallah :KK200::dua:

İlk torun olunca kendimi tuhaf hissettim, toruna annanne dedirmeyeceğim, teyze dedirteceğim dedim, aklı selim düşününce niyeki hepsinin ayrı güzelliği var dedim, karar değiştirdim 🥰🥰

Bacım sen hele sus sen hepten 21 falansın yani kimse beni senin 40 olduğuna inandıramaz 🤣 ne torunu, çocuğun olduğuna bile kimse inanmaz bence 😂 hatta yürüyüşte teyzeler yanına gelip kızım nişanlı mısın seni oğluma alayım diyorlardır kesin hadi itiraf et 🤣🤣
dükkana bi abi gelip gidip duruyordu foto yaptırıyor foto çekiliyor çercevelttiriyor benle muhabbet ediyor falan kendini de anlatıyor ailesini çocuklarını... Bi gün dedi ki iznin olursa ben senin babanla konuşmak istiyorum benim oğlum var seni onla tanıştırayım 32 yaşında oğlum mesleği falan iyi... Ayyy abicim dedim ben 40 yaşındayım evlenip ayrıldım çocuğum 18 yaşında.. Adam şok :confused: halbu ki mahalleden yani biliyor olması lazımda ben pek sesli hayat yaşamam ondan kaçıranlar olmuştur :KK51: geçen günde annemin arkadaşı gelmişti ya misafir hazırlık yaptım falan oturduk sohbet ettik senelerdir tanışığız. Onun da 4 oğlu var ama evliler.. Bi gelininden hoşnut değil. Dedi ki Ferit boşansa da seni alsam ben şok. O an tabi bişey diyemem güldüm geçtim ama sonra anneme ben necla teyze ile biraraya gelmeyim daha,çok ayıp dediği şey ben onun oğluyla geliniyle biraraya geliyorum farklı gözle bakmama sebebiyet veriyor dedim annemde haklısın dedi.. Hem bakalım ben senin oğlunu isteyecek miyim Necla teyze :KK48::işsiz:

Doğru hatırlamışım o zaman sizin olduğunuzu düşünmüştüm. Arkadaşıma anlattım sizin mesajınızı da kopyalamıştım zaten karaciğer temizliği seviyelerini atmıştınız. Bakalım yaparsa kendi iyiliği için artık 🤷‍♀️
Şu anda sisteme alımlar devam ediyor canım, yalnız yapamaz, düşünürse araştırsın
IMG_6131.png

Uykulu 😂
Uyumuşum kusura bakma canım 😘
Sabah da uyuya kalmışım kabuslar gördüm 🙁
Hayır olsun inşallah canım 🥰😘
Tatlışım bana ceeee mi yapmış :KK74: :KK68:
Hoş geldin kuzu :KK25:
Hoşbuldum sultanım ❤️Biricik kaptanımız 🥰🥰🥰
Tamda 9 Ocak 2023
24:00 civarı yattım
01:30 da iki göğüs arasında şiddetli ağrıyla uyandım, yatakta debelendim, baktım duramıyorum, eşim uyanmasın diye mutfağa gittim (eşimde hastaydı ve yatalı 15 dakika olmuştu, uyuduğunu zannettim)
Mutfakta da biraz debelendim, geçmedi, eşim uyumamış meğer, sesimi duyup yanıma geldi, kalk hastaneye gidelim dedi, gitmedim, ağrı kesici verdi, içtim, eşimi yatmaya yolladım, geçmezse gelir seni kaldırırım dedim.
Gece 03:30, ağrı hafifledi, yattım
Sabah, 06:15 civarı, ayak tabanlarım üşüyor, uyuyamıyorum ( epey uyanık kaldım)
Sabah, (10:00)
Uyandım, kalkamıyorum, bacaklarım, dizlerim beni taşımıyor
10 Ocak
Eşim ambulans çağırdı, o gidiş 9 şubata kadar yattım
Duyan herkes şok, sapasağlam insanım, kolay kolay başım ağrımaz, sadece dizimde sıvı birikmesiyle oluşan ağrı vardı.
Herkes üzgün, benimle konuşana kadar boğazlar düğüm düğüm
bakılmayan hiçbir şey kalmadı
3 günde 3 defa mrt ye girdim, üçüncüde omurilikte biraz iltihap oluşmuş, felç geçirmiş dediler
Eşim doktorlarla konuşurken yüz ifadesi bir anda bozuldu, eyvaah geliyor kötü haber dedim, doktorlar gidince sordum, söyledi, ohoo onu ben atlatırım dedim 😀
Hamdolsun çoğu gitti, azı kaldı 🤲🏼

En üzücü yanı, 11 Ocak doğum günüm, büyük torunum (9yaş), annanne sen neden doğum gününde hastanedesin dedi😔
Amaan kuzum, hep evde hep evde olurmu, bu sefer değişiklik olsun dedim diye rahatlattım, üzgün suratı gülümsedi🤲🏼
2. Torun, bikaç gün daha sonra: anneannemi tekerlekli sandalyede görmek istemiyorum demiş. Kızım söyleyince ona döndüm: şurdan kalkıp tekerlekli sandalyeye oturabilirsem inşaAllah ayağada kalkarım kuzum, dua edelim birazda tekerlekliye binebiliyim dedim, o da mutlu oldu 😀
2 hafta sonra tekerlekli sandalyeye binebildim, ben sürecem, ben sürecem diye yarış yaptılar 😀
3 numara(3 yaş), daha kelimeleri tam söyleyemiyor, evde tesbihi eline almış, sesli sesli Allah ım anneannem iyileşsin diye tesbih çekmiş😍
Kızım karnı burnunda hamile, her Allah ın günü yanıma geliyor, evle hastane arası baya uzak, hastanenin otoparkıyla hastane girişi uzak, benim oda upuzak 😔
Arayan, gelen, morali bozuk olan herkesi ben sakinleştirdim, herşey Allah ın bir imtihanı, kolay geçebilmek çok önemli, herkese kolayliklar dilerim🤲🏼🤲🏼🤲🏼

O dönem çektiğim sıkıntıları da ayrı anlatırım birgün
Not: niyetim acındırmak filan deyil,
Herkeste türlü çeşit dert, sıkıntı var, her daim iyi yanını gösterebilmek, Rabbim herkesin yardımcısı olsun 🤲🏼
🧿Azmine hayran kaldım 👏🏻Muhteşemsin kuzum rabbim her daim sağlık nasip etsin inşallah ❤️😘

Ben sen yazdın sandım. Dedim ne küfü ? Böyle deme sonra eliptiğin küser valla yazmıştım. 🤭

dükkana bi abi gelip gidip duruyordu foto yaptırıyor foto çekiliyor çercevelttiriyor benle muhabbet ediyor falan kendini de anlatıyor ailesini çocuklarını... Bi gün dedi ki iznin olursa ben senin babanla konuşmak istiyorum benim oğlum var seni onla tanıştırayım 32 yaşında oğlum mesleği falan iyi... Ayyy abicim dedim ben 40 yaşındayım evlenip ayrıldım çocuğum 18 yaşında.. Adam şok :confused: halbu ki mahalleden yani biliyor olması lazımda ben pek sesli hayat yaşamam ondan kaçıranlar olmuştur :KK51: geçen günde annemin arkadaşı gelmişti ya misafir hazırlık yaptım falan oturduk sohbet ettik senelerdir tanışığız. Onun da 4 oğlu var ama evliler.. Bi gelininden hoşnut değil. Dedi ki Ferit boşansa da seni alsam ben şok. O an tabi bişey diyemem güldüm geçtim ama sonra anneme ben necla teyze ile biraraya gelmeyim daha,çok ayıp dediği şey ben onun oğluyla geliniyle biraraya geliyorum farklı gözle bakmama sebebiyet veriyor dedim annemde haklısın dedi.. Hem bakalım ben senin oğlunu isteyecek miyim Necla teyze :KK48::işsiz:
Necla teyze yaaa 😂 😂😂 çok güldüm 😁😁

X