Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olley beee masraf cikiyor sana yeni yeni ciciler alcan terziye vercen falan
Böyle masrafa can kurban en güzel masraf

Benim diyetisyene de bugün tatil yaptım diyom tamam diyo buraya yazıyom Elhan abla kızıyo ama hangisi benim için daha iyi dersen Elhan ablamın yöntemi tabiki. Bana kızmazsanız yerim yani kızın bana
Bi de iki gün tartı koymuşlar ki hiç kaçamak yapamayalım. Cma ctesi pazar ptesi tartısı için yiyemiyoz salı çarş perş cuma tartısı için yiyemiyoz olmaz böyle ya

Ya ben eşime iki beden küçük damatlık almış insanım. bu damatlığa gireceksin demiştim iki ayda iğne ipliğe dönmüştü adam kıyafetin motive ediciliği çok fazla arkadaşlar tavsiye ederim kendinize bir iki beden küçük güzel bi kıyafet alın ona girme hedefi koyun baya gaza getirir. Ben almayı düşünüyorum yakın zamanda bi bakınayım

Hosbuldum kuzum nasılsın çocuklar nasıllar.
Iyiyim canim okullar tatil. Ben ve cocuklar iyiyiz cok sukur oglum biraz ishal kac gundur gecmiyor insallah gecer diye umut ediyorum ama gecmedi yarin da duzelmezse doktora goturecegim. Senin kist gibi bir sey mi cikti? Insallah kotu bir sey yoktur. Cocuklarin nasil? Birde cocuklarinla oyle ozenli tabaklar nasil hazirliyorsun masallah gercekten
Vadesi yetseydi çoktan aramızdan ayrılmıştı alacak nefesi görecek günleri varmış rabbim herkese sağlık nasip etsin amin
Amin bak kac sene yasadi

Evet haftada iki gün tarti olmayacak var yaaa neler yaparım nasilsa bir hafta var iki üç güne hallederim derim
Havucumda havucum cok guzel bi menü olmus havuc yazman bile yeter

Gercekten buna katiliyorum 36 bedene sigiyorum artik alirken tezgehtara soruyorum 36 kesin olur diyorlar aldigimda da gercekten oluyor 1

Kiz ben oyle zayifladim 90 kilodan duserken hep kucuk beden kiyafet aldim buna gireceksin diye sartladim kendimi...

Gercekten buna katiliyorum 36 bedene sigiyorum artik alirken tezgehtara soruyorum 36 kesin olur diyorlar aldigimda da gercekten oluyor 1
Ben de bugün atlet alacaktım kendime kadın beni bi süzdü baştan aşağı sonra dedi ki” Medium veriyim dimi” dedi ben de içimden dedim ki abla gel sana bi sarılıp ağlayayım
Artık hep o abladan alışveriş yapıcam

Ya m olmaz ki banaaa de konuyu uzat biraz daha cok iltifat duyarsin

Allah iyilik versin cnm bnm
Geçer inşallah bol patates haslamasi yedir . Cocuklarada aynı benim ki gibi hazırlıyorum oyun masaları var 3 ude orda oturup kendileri yemeyi seviyor beraber yapıyoruz çoğu şeyi aslında modum üst level olsa daha özenli daha da güzel hazırlarım. Kist değilde yağ bezesi dediler kuzum ya bakalım Dr dan randevu alamadım bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…