Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa 30 gr gayet iyiii demek dolgun degil kof bi ekmek ben daha fazladir diye dusunmustum e o zaman afiyet olsun
Aslında ödül olarak bakmak yanlista napalim agzimizi acinca devami geldigi icin erteliyoruz

Afiyet olsun canım Özlemişiz tabağıni gerçekten.
Rokalari kim yedi
Ne güzel ozenmişsin bunun hatrina bile kilo verilmez mi

Saol kaptanim
Çok geçmiş olsun canım
Saol cnm

Menümü yazayım
Kahvaltı
Yarım yumurta
5 adet zeytin
1 dilim ekmek
Çay
Ara öğün
1 adet türk kahvesi+ 1 avuç kuruyemiş
Akşam
1 bardak ayran
3 kaşık domatesli biberli kıyma
Ara öğün
2 mandalina
Elhan Mthn83
Kitabımı bitirmeye calistim ama bitiremeyecegim. Uykum acayip geldi. Ufaklık uyuduğu gibi bende devrilip yatarım
Sporumu da yazayım
1 buçuk saat ev temizliği
90×5=450
3200 adım=320
Toplam=770 puan
Cordelia

Suyumu da yazayım yaklaşık iki buçuk litre oldu.

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-30-21-50-25-876_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 17
yoktu kaptanim da ben eksik birakmislardir diye yedim
Neergissss yazım yanlışına ben kurban gidiyordum anladım ne demek istediğini bende çok özledim sizi azmimi ve enerjimi yavaş yavaş başladım bakalim
Hosgeldin
Aylık hedefıme geldiğim için çok mutluyum iyiki siz beni gerçekten diptik gibi tuttu bu grup herkese teşekkür ederim destekleyen yorum yapan döven Elhan
Gercekten iyi yorum yapiyor ama hakkini yemiyeyim guzel dovuyor ama hakediyoruz bence

Bende az önce duş sonrası tartıldım cuma kilomdan daha azdım ,ama erken saat ben bozuyor yanıma tartı alıp işyeri wcde tartılma fikri bile geliyor aklıma sen düşün
Ben yaptim bunj gercekten yaptim o zaman 58e kadar inmistim
2 hosbes gofret bide
Nar yedim ben haberiniz olsun öpücük koydum ki ona odaklanin bi de pakizenin uyuyus seklini koydum mu hepten kaynar... Sanki tek ihtiyacim bu iki gofret ve narmis cok iyi geldi
Eki Görüntüle 3378828

yoktu kaptanim da ben eksik birakmislardir diye yedim

Hosgeldin

Gercekten iyi yorum yapiyor ama hakkini yemiyeyim guzel dovuyor ama hakediyoruz bence

Ben yaptim bunj gercekten yaptim o zaman 58e kadar inmistim

Hosbuldum kuzum nasılsın çocuklar nasıllar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…