Popüler Konu LenaG ile MasterFit

30 ocak salı

sabah 9 da 2 dilim tam buğday ekmeği, beyaz peynir, telli peynir tereyağ.

öğlen yarım simit, haşlanmış yumurta, telli peynir

akşam barbunya pilaki , bulgur pilavı, yoğurt

2 lt su , yürüyüş yaptım birde

Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a
Afiyet olsun canım 😘
Akşam telli peyniri göremeyince üzüldüm ne güzel gidiyorduk telli telli :KK51:

Ben de bugün atlet alacaktım kendime kadın beni bi süzdü baştan aşağı sonra dedi ki” Medium veriyim dimi” dedi ben de içimden dedim ki abla gel sana bi sarılıp ağlayayım 🤣🤣🤣
Artık hep o abladan alışveriş yapıcam:KK37:
Ayy cok hos olmus m isen fitlesmene az kalmis demektir :KK66:
Sütlü irmik yaptim limonlu
Tava börek yaptim
Bide pattis salatasi

Börek CIS ellemedim
İrmik tatlisiyla salatanin tadina baktim sadece nım nım cok guzel olmuslar dediler meraktan baktim... 😂
Yaptiklarin cok guzel. Evet evet kesin ondandir :KK70: iyi ucundan bakiyosun ben baya bildigin yerdim sonra da kaptandan dayak yerdim :)
Üstü 36
Alt 36-38 🥹
34 gibi bi halim mi var gördün fotolarimi🙈🫣
Ay fistik gibisin ben senin yerinde olsam diyet yapmam vallahi sadece spor yaparim istedigimi yerim.
Ya m olmaz ki banaaa de konuyu uzat biraz daha cok iltifat duyarsin😂
:KK70:
Allah iyilik versin cnm bnm
Geçer inşallah bol patates haslamasi yedir . Cocuklarada aynı benim ki gibi hazırlıyorum oyun masaları var 3 ude orda oturup kendileri yemeyi seviyor beraber yapıyoruz çoğu şeyi aslında modum üst level olsa daha özenli daha da güzel hazırlarım. Kist değilde yağ bezesi dediler kuzum ya bakalım Dr dan randevu alamadım bekliyorum
Gecmis olsun canim ne guzel egitmissin cocuklarini ben mi basarili degilim egitim konularinda yaw. Gerci bugun 5.5 yasindaki oglum sagolsun etrafi dagitip islatmadan 5 tane tencere yikadi ve duruladi :KK68: nolur masallah diyin cunku bu bir ilk :KK66:

Ayy cok hos olmus m isen fitlesmene az kalmis demektir :KK66:

Yaptiklarin cok guzel. Evet evet kesin ondandir :KK70: iyi ucundan bakiyosun ben baya bildigin yerdim sonra da kaptandan dayak yerdim :)

Ay fistik gibisin ben senin yerinde olsam diyet yapmam vallahi sadece spor yaparim istedigimi yerim.

Gecmis olsun canim ne guzel egitmissin cocuklarini ben mi basarili degilim egitim konularinda yaw. Gerci bugun 5.5 yasindaki oglum sagolsun etrafi dagitip islatmadan 5 tane tencere yikadi ve duruladi :KK68: nolur masallah diyin cunku bu bir ilk :KK66:
Teşekkür ederim 🥰🫶 ama sondaki fotolarda 56-57 yim simdi 59kg.. 2 kilo diyip gecmeyelim cooook farkediyor hele boyle gec uzun zamanda verince... Ayrica sen de fistik gibisin ben senin 37 olduguna asla inanmam🙈🫣😍🫠🧿🧿

Pogaca diyon bisey bisey diyon bizi mi kovalicakti
Noldu menulerimizi yorumlamadin sana poğaça firlatiriz diye mi korktun😂

İyi geceler canim 🌸🫶
Nasıl yaaaağni
2 sene once de diyet yapmistim 58e kadar dusmustum ve 1 ya da 2 kez isyerine tarti goturup tartilmistim cok hirsliydim o zamanlar ama sanirim bu sefer oyle hirsli degilim 5 ay olacak hala 10 kg veremedim :KK43:

Diyetisyenden çıktım
Az yemişsin dedi kızdı bana 🙄
Geçen hafta ile aynı 🙁
Çakılı liste verdi her öğlen sebze ekmek
Her akşam protein 🙄
Canım her hafta gitmiyor ya da az gidiyor. Bir hafta çok gittiyse sonraki hafta az gidiyor. Benim diyetisyen her hafta en az 1 kilo vermemi bekliyor ama olmuyor üzülme. Vazgeçme incelecegiz. şuan 7 leri gözlüyorum oysa 90 a 1 kalmıştı. Vereceğiz ve iradeli olmayı yemeyi öğreneceğiz. 💙

Selam kızlar,
Dün bebeğimi hastaneye götürdüm bugunde baya huysuzdu. Yorucu bir gün oldu.
Bugunde az da olsa spor icin gayret gostericem kendim hafifliyorum beynim hafifliyor sanki..
Allahım sen darda kalan ruhu daralan bunalan herkesin kalbine ferahlık ver banada 🤲
Bu aksam spor yapmaya gelicem buraya insa 💚🌿
Allah evladına şifa versin seninde gönlüne ferahlık versin 🙏

X