Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Akşam telli peyniri göremeyince üzüldüm ne güzel gidiyorduk telli telli

Ayy cok hos olmus m isen fitlesmene az kalmis demektir
Sütlü irmik yaptim limonlu
Tava börek yaptim
Bide pattis salatasi

Börek CIS ellemedim
İrmik tatlisiyla salatanin tadina baktim sadece nım nım cok guzel olmuslar dediler meraktan baktim...
Yaptiklarin cok guzel. Evet evet kesin ondandir iyi ucundan bakiyosun ben baya bildigin yerdim sonra da kaptandan dayak yerdim :)
Üstü 36
Alt 36-38
34 gibi bi halim mi var gördün fotolarimi
Ay fistik gibisin ben senin yerinde olsam diyet yapmam vallahi sadece spor yaparim istedigimi yerim.
Ya m olmaz ki banaaa de konuyu uzat biraz daha cok iltifat duyarsin

Gecmis olsun canim ne guzel egitmissin cocuklarini ben mi basarili degilim egitim konularinda yaw. Gerci bugun 5.5 yasindaki oglum sagolsun etrafi dagitip islatmadan 5 tane tencere yikadi ve duruladi nolur masallah diyin cunku bu bir ilk

Teşekkür ederim ama sondaki fotolarda 56-57 yim simdi 59kg.. 2 kilo diyip gecmeyelim cooook farkediyor hele boyle gec uzun zamanda verince... Ayrica sen de fistik gibisin ben senin 37 olduguna asla inanmam

Pogaca diyon bisey bisey diyon bizi mi kovalicakti
Noldu menulerimizi yorumlamadin sana poğaça firlatiriz diye mi korktun

İyi geceler canim

Nasıl yaaaağni
2 sene once de diyet yapmistim 58e kadar dusmustum ve 1 ya da 2 kez isyerine tarti goturup tartilmistim cok hirsliydim o zamanlar ama sanirim bu sefer oyle hirsli degilim 5 ay olacak hala 10 kg veremedim

Diyetisyenden çıktım
Az yemişsin dedi kızdı bana
Geçen hafta ile aynı
Çakılı liste verdi her öğlen sebze ekmek
Her akşam protein
Canım her hafta gitmiyor ya da az gidiyor. Bir hafta çok gittiyse sonraki hafta az gidiyor. Benim diyetisyen her hafta en az 1 kilo vermemi bekliyor ama olmuyor üzülme. Vazgeçme incelecegiz. şuan 7 leri gözlüyorum oysa 90 a 1 kalmıştı. Vereceğiz ve iradeli olmayı yemeyi öğreneceğiz.

Allah evladına şifa versin seninde gönlüne ferahlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…