Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çıyan tohumlu tam buğday ekmeğine yüksek proteinli hindi fümeli bol söğüşlü sandvicimi yedim çayımı içiyorum

Bu haftaki diyet listemiz böyle bir hafta sonrasını çok merak ediyorum

Birazda kalkıp öğlene pırasalı börek yapacam (yufkasız) üç dilim yeme hakkım var yanında ayranla beraber
Sevdim bu haftaki listemi

Evet degisiklik iyi geliyor demi tariflerinide bizimle paylasirsan sevinirim canim

Tarif alabilir miyim ben de pırasa aldım pazardan

Gecmis olsun canim

İnsallah Fezacim şifa icin her zaman duacinim

Oyy kuzucuk kiyamam cocuklar hic hasta olmasin biz kenarda kendi derdimizi cekeriz dimi onlar hasta olunca herşey zor psikolojik olarakta cokuyoruz

Çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun canım

Günaydın kimin ateşi var geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim
Küçük oğlum hastaydı. Biraz gözü açılınca kedi gibi oynamak istiyor. Birazdan hastaneye gideceğiz yine bı güreş bizi bekliyor. Damar yolu açmak çok zor oluyor

Öyle mii tabi hemen belirleyeyim sesli düşüneyim.
65i göreyim ama biraz da garantileyeyim yerimi 65in ilk yarısı olabilir ama o da fazla belki düşemem. 65.70 iyidir birini etiketlenen gerekiyor muydu..kim ilgileniyor bu işle
Yaa çok güzel gerçekten bayıldım.
Geçen sene bugün 83 kilo ile başlamasaydim bugün çok daha fazla olabilirdi kilom.

Selam canimm. Afiyet olsunn. Ben boza. Biliyosun dimi?

Tarif alabilir miyim ben de pırasa aldım pazardan
Tabiki hemen yazıyorum

Bir tane patatesi ve havucu rendeliyorsun pirasalarıda güzelce yıkayıp dogruyosun bir tanede kuru soğanı doğra üç diş sarımsak ekle bir paket kabartma tozu iki yumurta beş yemek kaşığı tam buğday veya yulaf unu tuz karabiber karıştır hepsini tepsiye dök üzerine karaçörek otu serp pişir bu kadar

Hemen not aldim harikasin cok guzel kilo vermissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…