Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam tekrardan kızlar. H.cev.yağlı kahveyle güne başladım. Siz ne durumdasiniz?
Ben zencefilli limonlu suyumu içtim sonrası filtre kahve 11.30 da kahvaltı yapildi
Yok yaa, herzamanki ağrı biraz daha şiddetlendi😔
Allah şifa versin canım zor böyle de Allah beterinden korusun
Günaydın uzun ve uykusuz bir geceydi
40 dereceleri gördük
Çok yorgunum 🙁🥱
Allah şifa versin canım
Çıyan tohumlu tam buğday ekmeğine yüksek proteinli hindi fümeli bol söğüşlü sandvicimi yedim çayımı içiyorum

Bu haftaki diyet listemiz böyle bir hafta sonrasını çok merak ediyorum

Birazda kalkıp öğlene pırasalı börek yapacam (yufkasız) üç dilim yeme hakkım var yanında ayranla beraber
Sevdim bu haftaki listemi :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Tarifini rica ederbilirmiyiz bizde
Günaydın hanımlar hasta olan arkadaşlarım çok geçmiş olsun hemen geçsin inşallah.

Bugün 1 kilo fazla çıktım tartıda neden çünkü dün 2 wasa daha yuttum. Ama tamam kapandı o defter kaldığımız uerden devam😊
Bende sendenim ben 1 den fazla artı çıktı kaldığımız yerden devam tabiikideee
Teşekkür ederim
Küçük oğlum hastaydı. Biraz gözü açılınca kedi gibi oynamak istiyor. Birazdan hastaneye gideceğiz yine bı güreş bizi bekliyor. Damar yolu açmak çok zor oluyor 😭
Ayyy kıyamam yaaa geçmiş olsun canım benim

Tabiki hemen yazıyorum

Bir tane patatesi ve havucu rendeliyorsun pirasalarıda güzelce yıkayıp dogruyosun bir tanede kuru soğanı doğra üç diş sarımsak ekle bir paket kabartma tozu iki yumurta beş yemek kaşığı tam buğday veya yulaf unu tuz karabiber karıştır hepsini tepsiye dök üzerine karaçörek otu serp pişir bu kadar :KK28:
Eline koluna sağlık tatlım teşekkür ederim 😘😍

Cuma bildirimi yaptın mi sanki göremedim. Tekrar bakacagim. Bildirim yaptığın zaman beni etiketlersen kilo takibi yazabilirim tabloya.
Cuma yapamadım. Yarın zaten tartı günü yarın yazarım günceli. Tatil ya da izin günümüz oluyor mu nasıl ilerliyoruz burda? Ben de diyetisyeni bu ay bırakıp burdan devam etmeyi düşünüyorum haftalık küçük hedefler koyarak uzun vade de hedefime ulaşabilirim bu grupta inşallah 🙏

Ben zencefilli limonlu suyumu içtim sonrası filtre kahve 11.30 da kahvaltı yapildi

Allah şifa versin canım zor böyle de Allah beterinden korusun

Allah şifa versin canım

Tarifini rica ederbilirmiyiz bizde

Bende sendenim ben 1 den fazla artı çıktı kaldığımız yerden devam tabiikideee

Ayyy kıyamam yaaa geçmiş olsun canım benim
Afiyet olsun.

Dün gece o kadar tahin pekmez konustuk ki tahin pekmezleri toplayip kurabiye yaptim aksama misafir gelecekmis onlara yediricem🤩

1000052068.jpg

Tabiki hemen yazıyorum

Bir tane patatesi ve havucu rendeliyorsun pirasalarıda güzelce yıkayıp dogruyosun bir tanede kuru soğanı doğra üç diş sarımsak ekle bir paket kabartma tozu iki yumurta beş yemek kaşığı tam buğday veya yulaf unu tuz karabiber karıştır hepsini tepsiye dök üzerine karaçörek otu serp pişir bu kadar :KK28:
Yaptığın zaman foto eklermisin canım ellerine sağlık
Dün gece o kadar tahin pekmez konustuk ki tahin pekmezleri toplayip kurabiye yaptim aksama misafir gelecekmis onlara yediricem🤩

Eki Görüntüle 3373509
Ellerine sağlık 😋

20 ocak menüsü
Kahvaltı
12
5 hurma
10 çiğ fındık
1 bardak tarçınlı süt
1 yumurtadan omlet

Akşam 18:30
1 kepçe Tarhana çorbası
1 tabak taze fasülye