Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok teşekkür ediyorum

Ceviz sucuk cok guzel bir atıştırmalık iyi yapmissin afiyet olsun Allah kabul etisn paylasimlarimda beni de etiketlersen sevinirim

Guzeldi canim ben seviyorum karnibahar kısırıda seviyorum

Afiyet olsun canım Bağırsaklarını bozan neydi acaba ?
Öğle öğününü ishal olmadan önce mi yemiştin Lisbethcim.
Süzük peyniri nereden bulabilirim acaba

Canlarım menüsünü paylaşanlara çok teşekkür ediyorum. Paylaşmayanlardan da paylaşmasını rica ediyorum

Ellssa Jasminium84 arwengsd E Elagozlu Ysmnondr sara_28 TemelinSafinazi WunderLost

Hadii kızlar sizde katılın, atlamayın bizi

Anne poğaçası şifa olmuştur
Afiyetler olsun, yenilikçi ve keyifli bir menü olmuş

Afiyetler olsun
Özellikle akşamı çok soft yapmışsın, çok beğendim

Nasıl su yok, hep mi böyle bugüne mi özel?
Listen harika tertemiz ne çok ne az. Birde düzenli su olsa uuu gelsin eksiler.

Menüm
11.30 1 yumurta+4 zeytin +1 wasa+biraz peynir
18.00 tavuk sote+avokado soslu salata bol limonlu +1 bardak ayran
1 kuru kayısı
ffestinalente Elhan 4600 adım Cordelia

Oh muhteşem şifa olsun keyifli bir akşam yemeği olmuş

Afiyetler olsun bence çok güzel, dengeli bir gün olmuş

Senin menüler ben

Destekçi bir koca
Çok iyi yapmış. Lisbet sanki yine hatırlıyorum süzük peynirli tost. Kahvaltılarını şenlendirsen mi acaba

Bir de kolalar diyeyim sen anla

Nasıl su yok, hep mi böyle bugüne mi özel?
Listen harika tertemiz ne çok ne az. Birde düzenli su olsa uuu gelsin eksiler.
Genelde gün içinde çok aklıma gelmiyor ben yemek yerken çok su içerim oda iyi değilmiş bende içmiyorum böylede hiç su içmemiş oluyordum. Şöyle yapıyorum akşamları ders çalışırken alıyorum suyumu bir anda içiyorum

Tatlım iki tane aldım. Migrosta indirimsiz aynı fiyata satıldığını gördüm. Bim' de bulamayan olursa haberiniz olsun.
tam elime aldım sonra dedim ki: dolapta 6 paket ekşimayalı ince lavaş var. derin dondurucuda 4 çeşit glutensiz unun karışımıyla yaptığım tohumlu ekmekçikler var. kinoalı çörek otlu altınbaşaklarım var. aman boşver alma dedim bıraktım.

19 Ocak Menü
8.00 Kahve
11.00 Yulaf tost , yeşillik, domates, salatalik , yarım dilim börek( tadı nasıl oldu diye yedim)
13.00 Kahve
15.00 Hurma
17.00 Tavuklu, cevizli yoğurtlu , kereviz mezesi büyük bir tabak üç servis kaşığı
19.00 Bir hurma
20.00 7.8 fıstık , üç beş kuru üzüm, çay
İki litre su
patimsilizm

Pişmanlık yok

Saati itibariyle ağır olabilir ama zaten niyetli olduğun için dengelenmiş. Olmasaydın da gün içine yayarak bunları yiyecektin.

Çeyrek lahmacunda durabildiğin için kendinle gurur duymalısın

Oh beee miden yemek görmüş Elhanim hep kuş gibi besleniyordun harika bir gun olmus biliyorum ki sen pzrtesi yine baslican yok smoothie yok 5 badem findik ben de seni ornek alcam bu hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…