Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sayfalar birikmiş direk girdim yazmaya diğerlerini okuyamadım
Sabah yürüyüşe bi arkadaşım ile yürüdüm biraz konustuk kendisi ile kilo veremiyorum bu siralar dedim kendisi biraz astroloji ile ilgileniyor su an diyet zamanı değil dolunay dolmak üzere genişliyor ve bizde genisliyoruz dedi dolunay tam durumdan sonra inmeye başlayınca bizde içeceğiz 25 inden sonra veya 28 inden sonra incelmeye niyet edip işe yarayacaktır dedi bu konu hakkında bilgisi olan var mı ben inanırım bu astrolojik olaylara zaten bu sıralar gerçekten şişiyorummmmm ben

Ben de

Ay takvimi ile günlük hayat diye bir uygulama var. Orada da evet öyle yazıyor. Ordan takip edebilirsin. Cilt bakımı kaş bakımı saç kesimi diyet saç boyamadan tut konserve yapımına kadar ordan bakabilirsin

Merhaba kızlar
Fırsat bulmuşken menümu yazayım
Sabah
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
Lor peyniri
2 kaşık çemen
Yeşillik
1 dilim tam buğday ekmeği
Ogle Aralarda
Turk kahvesi
1 yeşil elma
1.yesil çay
Akşam
1 kase mercimek çorbası
5 kaşık nohut yemeği
3 kaşık pilav
Salata
Su 2.5 litre
Spor 19 bin adım yürüyüş +1900 puan
Cordelia Elhan ffestinalente

Eklentiler

• sporthealth-1-20240117-171230.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 23
Ay takvimi ile günlük hayat diye bir uygulama var. Orada da evet öyle yazıyor. Ordan takip edebilirsin. Cilt bakımı kaş bakımı saç kesimi diyet saç boyamadan tut konserve yapımına kadar ordan bakabilirsin
Arkadaşım da öyle dedi kaptanım seninde bilginler demekki evet bereket para günleri şans günleri takvimine göre imiş

Merhaba menü bildirimi için geldim

Sabah 8.00
1 simit
Zeytin, peynir

Öğlen 14.45
7-8 adet fındık
Yarım muz

Akşam 17.00
Bir dilim Kilis tava(3 köfte kadar diyebilirim)
3 kaşık makarna
2 kepçe tarhana çorbası

Yeşil çay, kabuk tarçın, tane karabiber, kök zencefil, limondan oluşan detoks suyu içiyorum bir de bugün.

Başka bir şey yemeyeceğim için şimdiden yazmak istedim menüyü.

ffestinalente Elhan

Bugün biraz daha geç yememe rağmen midem kazındı kahve yanına 3 grissini yedim ama yiyişimi görmeniz lazımdı sanki kıtlıktan çıkmış gibi. Paketi de açık bırakmışım bayatlamış bir şeye de benzemiyordu.

Bak böyle gösteriyor. İlgileniyorsan bakabilirsin

Eki Görüntüle 3371431 Eki Görüntüle 3371432
Güzelmiş
Ama ben pimpirikli bir insanım şahsen ben astrolojiye bakamıyorum eğer kötü bir şey söylerse sanki illa olacakmış gibi geliyor ve takıyorum. Endişe atakları falan geçiriyorum. Yıllardır bu durum için antidepresan kullanıyorum.
Haberleri bile zor seyrediyorum genelde kötü bir şey duymayayım diye

Saçma sapan bir konu. Annelik münakaşasına girdim ki 31 yaşındayım kimseye yorum yapmadım annelikle ilgili bugüne kadar.

Hahahha evet damarımda durmayacağı kesindi
canım kaptanım sen yanlış hiçbirşey dememişsin ki kazen de seninle aynı fikirde

hakaret yok birşey yok, merak etme hiçbir şey olmaz sana

Ben gecen hafta instagramda gormustum 11-12-13 diye bende 13 te baslamaya niyet ettim

Canım dolunayda herkes kilo alıyorsa ben niye almıyorum. Yemezsen veriyorsun belki zorluyor az veriyorsun ama veriyorsun. Belki başlamak için çok doğru bir tarih değildir zorlayıcı etkisi vardır ama bizim için her tarih zorlayıcı bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…