Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben şöyle yapiyorum bi tatli bayarsa bi tuzlu sonra yine tatli sonra yine tuzlu Yalniz bir boğa olarak potansiyelim var tatli canavariyim ama ben bile yiyemem okadarini

Porsiyon kontrolü önemli gulutensiz de olsa Bir de gulutensiz ürünlerden liflerimiydi neydi cikartiliyormus galiba tok tutmaz diye birseyler okumustum Gerçi beyaz unla yapilan seylerde oyle ama

Söylemese rüyalarına girerim diye korkmuştur. kabus mu yazmak mı ...
O duymasın benim de hoşuma gitti saklamaması

canım benim senin yaşın kaç ki 12 senedşr bekarsın ay bayılacağım bebek gibi kız hem de bekar sorma ya zaten evililik benim bünyeyi bozdu doktordan çıkamıyorum o konuda bir de açıklama yapması oluyor
29 yasimda boşandım martta 41i doldurucam ilk basta gebelik testi isteyince gücüme gidiyordu ama ben ama ben diyip kaliyordum bu normal bisey,olmasi da olmamasida bir tercih o yuzden simdi aciklama bile yapmiyorum aktif cinsel hayatim yok diyip geciyorum simdi gecikme yasadim mi anama diyom anne peygamber torun yukleniyor tövbe diyimde yinede

aslında onlarda haklı bizim toplumda tabu olunca bu konular riske girmek istemiyorlar ayrıca daha önemlisi o nasıl 41 olmakmaşallah sırrın ne canım bu kadar genç duruyorsun

Ben şöyle yapiyorum bi tatli bayarsa bi tuzlu sonra yine tatli sonra yine tuzlu Yalniz bir boğa olarak potansiyelim var tatli canavariyim ama ben bile yiyemem okadarini
Eşimden biliyorum 2 büyük tabak mantı yedi. 500 ml boza içti sonra sucuklu ekmek yedi. Sırada ne var acaba?

Afiyet olsun kaptanım Kahvaltıyı erken mi yapiyordun ? Listene de uymuş olabilirsin
Menü çok güzel.

Aaaaa gerçekten çok ilginç ya, çok şükür ama dermanını bulmuş yavrum

İnşallah canımm

Bende intolerans vardı çok alerji oluyordu 9 ay glutensiz beslendim kilo almadım. Alerjim de geçti şişlik hissi geçti
Anladığım kadarıyla bu iş kişiden kişiye göre değişen birşey, kendimi gözlemleyip kontrollü gitmekte fayda var

Çok geçmiş olsun canımm

Glutensiz beslenmede porsiyon kontrolü olduktan sonra kilo alacağını zannetmiyorum casminim.
Evet canım kaptaniçemm, kontrollü gitmekte fayda var, en azından vücudum nasıl tepki vereceğini iyi gözlemlemeliyim

Porsiyon kontrolü önemli gulutensiz de olsa Bir de gulutensiz ürünlerden liflerimiydi neydi cikartiliyormus galiba tok tutmaz diye birseyler okumustum Gerçi beyaz unla yapilan seylerde oyle ama
Aaa bunu hiç duymamıştım, kendimi dinleye dinleye bu yeni düzene alışmalıyım

Çok geçmiş olsun canım

Elhancigim 68 i garantileyecek

Giyeceksin tabi ki saclari da oyle yapican ama sarışın dişi seniii

Caniiim oglun kac yasinda? Yapılmadı mi boyle bi test gecikmeden yapilsa iciniz rahatlar insallah sebep olur şifa bulur
9yasinda canım bir sürü genetik test yapıldı ama böyle bişey bakilmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…