Popüler Konu LenaG ile MasterFit

29 yasimda boşandım martta 41i doldurucam 🥲 ilk basta gebelik testi isteyince gücüme gidiyordu ama ben ama ben diyip kaliyordum😂😂😂 bu normal bisey,olmasi da olmamasida bir tercih o yuzden simdi aciklama bile yapmiyorum aktif cinsel hayatim yok diyip geciyorum😂 simdi gecikme yasadim mi anama diyom anne peygamber torun yukleniyor 😂 tövbe diyimde yinede😂
Üzülmeli , gülmeli bir imoci yok mi 🥴

Merhaba kızlar ben bugün çok kötü bir gün geçirdim söyleki grip yetmiyormuş gibi bide alerjiler zorladı ilaçlar ve iğneyle anca baskı altına alındı açıkçası çok korktum bugün çok şükür geçti bitti.

Bugün spor yapamadım ama suyu çok içtim menümü yazıp dinlenecem herkese iyi geceler
Geçmiş olsun canım
Ben tartilmiyom yaa üzülmemek icin😂 sabah bi tartilsam mi? Bi de 60 cikiyormusum😂 taze zencefille muz kabugu kaynattim onu iciyom sisirir simdi beni cok kalorili ya 😂
Muz kabuğu niye

Cordelia Cordelia Elhan Elhan ♥️ 16.01
300 ip atlama 1500p
15 dk ebru şallı videosu 300 p
30 dk Leslie boosted 300 p
3600 adım 360p
Toplam 2460

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-16-23-19-12-467_com.mi.globalminusscreen.jpg
    Screenshot_2024-01-16-23-19-12-467_com.mi.globalminusscreen.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 19
Ama şimdi biz bunların 1 tanesini belki ödül olarak cuma yiyoruz. Neyse plan olmuş. Afiyet olsun ❤️
Ama hepsi önümde yan yana dururken sadece bir tanesini seçmek olmazdı 🙄🙄 bunu ben yaptım tadına bak diyen arkadaşlarimi nasıl kırabilirdim🤔
Biri yer biri bakar gibi olduk. Wunder sağ olsun. :işsiz:
😂😂😂 Nerden çağırdık bu kızı bu topiğe diyorsun değil mi hocam itiraf et 🤪
yemiş ama saklamamış çok hoşama gitti bu davranışını ,eminim telafi edecektir yoksa yese söylemese ruhumuz duymazdı :) WunderLost WunderLost . o kadar tatlı içimi bayardı ama tuzlu olsa ben de yiyebilirdim sanırım :KK70:
Hiç yaa biraz takdir edilmek hakkım değil mi bak teşekkür ediyorum 😂😂 ben tatlıcı olduğum için hiç baymadı 🤗
Ben şöyle yapiyorum bi tatli bayarsa bi tuzlu sonra yine tatli sonra yine tuzlu 🤣🤣 Yalniz bir boğa olarak potansiyelim var tatli canavariyim ama ben bile yiyemem okadarini 🤣🤣
Ya bence abartılıyor alt tarafı üç dilim tatlı yemişim üç dilim de tuzlu olaya böyle bakarsak ve günün kalanında hiçbir şey yemediğimi de hesaba katarsak bence sıkıntı yok bunda 🤪🤪

Bence şöyle yapabiliriz. Her hafta en çok kilo veren bir kişi kaptan olsun. İstediği 3 kişiyi seçme hakkı olsun. Falan.kiran kırana mücadele olsun. 🤺🤺🤺

Bu hafta için önceki hafta gibi çiçekler kelebekler olsun. Çıkanlar girenler belirlensin. Sonraki haftalarda değişiklik yaparız. @Zipzip- @Filiz16
Elhan Elhan her şey böyle başladı artık fitvivor olacağız artı geleni eleye eleye fitvivor sececegiz🙈

X