Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başka sorunlar var kuzum
Yaşadığımız yerlerin artılarını daha çok görelim 🥰
Hersey zamanla düzene giriyorr ben tenha yerde oturuyordum 5 sene sonra costu buralarrr iyice kıymet bilindii karşımda ormanı kapattılar manzaram gitti🥲 dolu dolu evler marketler cafeler doldu

Baseni sevmek de ne bileyim :63:en çok şikayetim olduğu yer. 🙈
Diğer mesajına gelince Leyla'nın çiğ koftesi çoktan gitti o sayfaya :KK19:
Ben çok amaçlı bir hatunum herkesten oluyorum. Sivaslilari da çok seviyorum ❤️ sanmıyorum Sivaslı olduğunu ama belki ucundan kıyısından olabilir.☺️
Lütfen Haticem kendini iyi hisset . Gülücüksüz bir mthn üzüyor kilo vermemi etkiliyor :sus:
Valla kaptanım orantılı olması tabiki en güzeli, oran bozulacaksa basen büyüsün tercih ederim, üst bölge alta göre 1 beden küçük, yani basenim var, memnunum :KK36:

Çok keyifli bir gün olmuş,çok güzel kilolar verilmiş hepimize kocaman tebriklerimi sunuyorum 💗🌺💙
Maviş kaptanım 💙 tebrikler.
Elhan Elhan canım bu hafta Cuma bildirim yapamayacağım ,bu hafta beni izinli yazarsan çok mutlu olurum 💙🌺💗
Kötü bir durum yoktur umarım.İzin konusunu öbür kaptanımla bir konuşayim çünkü haftaiçi oluyor bugün.🥺

60' ları oraya transfer edeceğiz dur bakalım kuzum siz biraz sıkışın zaten zayifsiniz biz napalim yukarilarda şişkolar nefes alamıyoruz. :KK14:

Ben hep sağlıklı şeylerden kilo alıyorum. Kesinlikle haklısın. :super:
evet o kadar çok 61 var ki beni bir telaş sardı yerimden olacağım diye baya sıkıya aldım :KK48:

ben de hep sağlıklıları abartmaktan alıyorum yoksa abur cubur fastfood cu değilim
afiyet olsun çok güzel :nazar: yulafı nasıl yedin
Valla kaptanım orantılı olması tabiki en güzeli, oran bozulacaksa basen büyüsün tercih ederim, üst bölge alta göre 1 beden küçük, yani basenim var, memnunum :KK36:
benim de üst bedenim daha küçük o bacaklar incelmiyor ki bebekliğimde bile o bacaklar dolgun dolgun :KK48: böyle olması çok sağlıklıymış kadınlar için geçen bir doktor dinledim yahu kadınlar bırakın şu popo bacak eritmeyi sıfır beden olma çabasını oralar olacak sizde normal hormonlarınız oradan besleniyor,yok ederseniz hormonlarınızdan olursunuz dedi.. tabi bunu dedi diye kilolu kalın demiyor normal sınırlarını koruyacaksın:KK200: bir de yağ aldıranlara laf dedi bir sürü :KK48:

evet o kadar çok 61 var ki beni bir telaş sardı yerimden olacağım diye baya sıkıya aldım :KK48:

ben de hep sağlıklıları abartmaktan alıyorum yoksa abur cubur fastfood cu değilim

benim de üst bedenim daha küçük o bacaklar incelmiyor ki bebekliğimde bile o bacaklar dolgun dolgun :KK48: böyle olması çok sağlıklıymış kadınlar için geçen bir doktor dinledim yahu kadınlar bırakın şu popo bacak eritmeyi sıfır beden olma çabasını oralar olacak sizde normal hormonlarınız oradan besleniyor,yok ederseniz hormonlarınızdan olursunuz dedi.. tabi bunu dedi diye kilolu kalın demiyor normal sınırlarını koruyacaksın:KK200: bir de yağ aldıranlara laf dedi bir sürü :KK48:
Sut le yedim kuzumm sütü döktüm yarısinı normal içtim zaten tabağı bitirip enson yulafa geçiyorum

Baseni sevmek de ne bileyim :63:en çok şikayetim olduğu yer. 🙈
Diğer mesajına gelince Leyla'nın çiğ koftesi çoktan gitti o sayfaya :KK19:
Ben çok amaçlı bir hatunum herkesten oluyorum. Sivaslilari da çok seviyorum ❤️ sanmıyorum Sivaslı olduğunu ama belki ucundan kıyısından olabilir.☺️
Lütfen Haticem kendini iyi hisset . Gülücüksüz bir mthn üzüyor kilo vermemi etkiliyor :sus:
Basen benimde var ve motivasyon amaçlı basenli ünlülere bakıyorum ama o da motive etmiyor beni 😂😂
Hormonal dalgalanma yaşıyorum bence yoksa anormal bir durumum yok şükür.
Ben biraz sınırları net olmayı severim. O yüzden diyetisyenim yemek adı ile söylüyor ama şuda olabilir buda olabilir beni bunlarda olabilire götürüyor 😅😅😅
Yaa bu ara çok gelemiyorum biraz da ondan canım sıkkın olabilir 🙄
Şuan aklıma gelen bahaneler bunlar 😂😂

O doktorun ağzı bal yesin. :KK68: İç organların yağlı olmasi gerçekten daha kötü. :super:Bacaklarim seninki gibi kalın.:KK14:Çizme bulmakta çok zorlanirdim artık giymiyorum.

X