Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim banyo işi kaldı, dinlenirken uyuyakalmışım 1 saat, oğlum işten gelince kalktım, yemeğini verirken ön mahalledeki arkadaşım aradı, o sokakta elektrik kesintisi olmuş, bizede gelirse korkarım, sabah girecem 😔
Yaaa abla iyiki girmemişsin allah korudu senii

Gunaydin hanimlar bugun spora start verecegim insallah
patimsilizm patimsilizm tarif cok guzelmis bende karnibaharla kisir yapiyim diye dusunuyordum bunuda yapabilirim aksam sadece bu yeterli olurmu yoksa proteinde dahil etmek gerekirmi
Her gun protein almak ve tam kalori ile beslenmek zorunda degiliz bazi gunler karbonhidrati nasil kisiyorsak proteinden de kisabiliriz,sebze ile bitirilen bir aksam gibisi var mi🥰

Bunu birinin dile getirmesini çok istemiştim. Evet ya öyle gerçekten :super:
Canım oranın kültürü amaçlı özellikle basen yaptığını okumuştum sanki 🙄
Daha kadınsı hatlar bla bla bla
Kızlar benim gibi tatlı sevenlerdenseniz bir tarif şettirim daha kolayını bilmiyorum.

1 su bardağı dut kurusu
1 yumurta
İsterseniz 2 çay kaşığı vanilya
Hepsini bızzt 180 derecede üstü çatlayana kadar pişir tamamdır.
Yemek sayfamız vardı yaptığın zaman görüntülü eklesene
👇 patimsilizm patimsilizm in sayfası vardı
Bunu yapariz belki cani cok cig kofte isteyenlerle... Yumurta bile koyariz! Hadi iyi geceler 🫶🏻😘😘😘

Sayfada görmek isteriz 😍
Afiyet olsun papatyacim. Çok güzel bir menü. :KK9: Ben de sendenim yerken ya da yedikten sonra hatırlıyorum. Geçen sene unutmazdim ama :KK14:
Hep birindensin
Bu sefer biliyor mu neden ondan olduğunu 🙄
O da mı Sivaslı 😅😅
Ben eksiğim hedef kilom 59
Yaş 29
Boy 1.60
Kuzum listede gormesiysem silmisimdir
Uygun zamanda bakayım. Bazen gözümden kaçıyor ♥️
İnşallah çıtırcım aryık eskisi gibi batmalar kalmadı çok şükür,
Çok sağol canım benim,bel fıtığı varya uzun yıllardır hemde,bu aralar başladı gene ağrıları ameliyat denmişti de hep erteledi.

Sorma heyecnla bekliyor oda beni,tokacıya gidecez daha anneannem alır diyormuş annesine.
Çok geçmiş olsun abla
Kaç yaşında. Ben küçüklüğünden beri akıl oyunları ve kitap sevgisi verdim. Ama arkadaşlarıyla çok başka pencerelerden bakıyorlar şimdi hayata. Biraz erken zamanda ciddiye almaya başladı 🙄
Dünkü menüm yazarken uyuyup kaldım.

Sabah 3 dlm ekmek peynir zeytin
Öğlen yarım tost
Akşam karnabahar kavurmasını marula sarıp yedim.

Öğlen çocukla dışsrıdaydık .
Çocuk Tost istedi ben de 2 çeyrek dedim. Bunlar çeyreği bayağı gerçekten bilmiyormuş. Kadın yanıma geldi anlattım. Anlamamış yine yarım getirdi.paketleyin de birini 2 ye bölün demek aklıma gelmedio an. Yedim artık. :/hem güzel değildi. Hem aç değildim. Çok kızdım kendime. Bazen boş bulunup yiyorum yaaa. Yaptırsana paket .,.. sonra acıkan elbet olur ısıt yedir.
Bu arada bu yeni nesil gerçekten çok yiyor. İLkokul çocukları var gelen giden demek çeyrek tost isteyen yok hayret. Bizim zamanımızda çoğumuz çeyrek tost yerdik. Çoktandır dışarıda tost yememiştim. Tost makinesi aldığımızdan beri olabilir. Evde yaptığım DaHA güzeldi valla.Bir de kadın göçmen herhalde Türkçe de az. 3 çeyreği biliyor.anlıyor. Normal çeyreği anlatamadım.....

@ffestinalente Elhan Elhan
Küçük altın sanmıştır belki ceyrek deyince 😅😅
O zaman yapmayiver yaa bende yapcam yicem bugün ödül şu gün ödül diyip yapmiyordum😂
Şimdi diyetisyenin sözünün üstüne söz olmaz. Evdeki bulgurlu tatlili ne varsa artık 1 saate ne sigarsa 😂😂

Günaydın canlar menümu yazamadan uyumuşum
Sabah
1 haşlanmış yumurta
haşlanmış patates 1 elma dilim kadar
Lor peyniri
4 zeytin

Ogle
1 fincan salep
Yarım elma
Akşam
1 kase corba
1 kuru biber dolması
Salata
Yoğurt
Spor yok
Elhan Elhan @ffestinalente
Afiyet olsun canım kankişim. Güzel menulerin gönlümüzü de doyuruyor. :KK60: :super:
Lise yıllarından beri 60 da takılı kaldım canım ya bunu kırmak istiyorum 😊
Uğraşacağın çok bir artı yok canım endişe etme. Akşam öğünü salata çorba ile tamamlanırsa bu da alışkanlık olursa çabuk ulaşırsın bu kadar kolay. :super:İstiyorsun ya basaracagina eminim. :KK36:
Kafa kağıdı alarm veriyor artık çıtırcım:))
Sürekli bişeylere yöneliyor aertık,şimdide oyuncak olayından zeka oyunlarına döndü kafada çalışıyor çünkü zehir gibiler varya.
Yeni neslin maşallahı bir de imkanı var. Çok güzel yerlere ulaşır inşallah bitanem ❤️:dua:Hele bir de anneannesinin heyecanı genlerine girmisse ki bundan eminim bilim öyle söylüyor muhteşem bir hanımefendi olacak. :dua::KK68:
Yavru hiç de çıtır değilim. Boyum 1.56 öyle düşün. Bir de doğumdan sonra karnım bıngıl bıngıl ya bakamıyorum bile
Çıtırsin hep çıtır kalacaksın. :super:Bingil mingil bilmeyiz biz az bir egzersizle taş gibi olacaksın buna inan tamam mı :KK19:
Çıtır kategorimiz doldu desene demiyon ki😂😂😂
60' ları oraya transfer edeceğiz dur bakalım kuzum siz biraz sıkışın zaten zayifsiniz biz napalim yukarilarda şişkolar nefes alamıyoruz. :KK14:
Günaydın tatlı güzel fit hanimlar nasılsınız
Dün telefon elime zor geçti geçmişi bitirene kadarda Gine gitti😄menüm berbat o yüzden 2 günlük detoks yapicam aslında 3 e tamamlamak gerekir ama eğer regl olursam perşembede yaparim yoksa o günü oruç olurum ins
Menü 15 Ocak
Sahur yarım avakado 1 dilim peynir 2 dilim ekmek 1 yeşil çay
İftar yarım kase kuru fasulye 10 tane z.sarma yarım kıtır lavas
aslında yemeği iftara yetistiremdim o zeytinyaglar kitirlar ayakta atistirmaktan düzenli yemeyince sonrada ne yesem diye saldiriyorum gecenin ilerleyen saatinde 1 küçük kase karışık kuruyemiş 1 gofret
Afiyet olsun canım. Sarmaları yariya indirip salata yiyecektin . :işsiz:Firsati kaçirmissin üzüldüm bak. 🥺Gofret o saatte olur mu güzel arkadaşım. :kızgın:
Hiç hevesim yok inan ki 🙄
Tartıda aynıyım. Ayrıca eşim nöbetçi. Çocukları bırakıp bibyere gidemem.
Kumpir istiyordum 🙁
Şiş hissediyorum kendimi 🙁

Akşam yemeğinde salata hariç hiçbiri yoktu 🙄
Hevesine var ya....:KK62:tartida aynı olmak da başarı.şikayeti bırak umuda geç ...şişlik vücutta değil beyinde. Nolmus yani...:sinirli:diyetisyene verdiğin o paralar hesap soracak menü dışına çıkmıyoruz. :KK20:
O zaman yapmayiver yaa bende yapcam yicem bugün ödül şu gün ödül diyip yapmiyordum😂
Bu kadar :KK5:
Gunaydin hanimlar bugun spora start verecegim insallah
patimsilizm patimsilizm tarif cok guzelmis bende karnibaharla kisir yapiyim diye dusunuyordum bunuda yapabilirim aksam sadece bu yeterli olurmu yoksa proteinde dahil etmek gerekirmi
Karnabaharin sana yaklaşımı da önemli. Öncelikle az ye duruma göre hareket et tatlım.
Her gun protein almak ve tam kalori ile beslenmek zorunda degiliz bazi gunler karbonhidrati nasil kisiyorsak proteinden de kisabiliriz,sebze ile bitirilen bir aksam gibisi var mi🥰
Ben hep sağlıklı şeylerden kilo alıyorum. Kesinlikle haklısın. :super:

Bende kahvaltımı paylaşemm🥰🥰
Elhan Elhan
IMG-20240116-WA0001.jpg

Afiyet olsun canım kankişim. Güzel menulerin gönlümüzü de doyuruyor. :KK60: :super:

Uğraşacağın çok bir artı yok canım endişe etme. Akşam öğünü salata çorba ile tamamlanırsa bu da alışkanlık olursa çabuk ulaşırsın bu kadar kolay. :super:İstiyorsun ya basaracagina eminim. :KK36:

Yeni neslin maşallahı bir de imkanı var. Çok güzel yerlere ulaşır inşallah bitanem ❤️:dua:Hele bir de anneannesinin heyecanı genlerine girmisse ki bundan eminim bilim öyle söylüyor muhteşem bir hanımefendi olacak. :dua::KK68:

Çıtırsin hep çıtır kalacaksın. :super:Bingil mingil bilmeyiz biz az bir egzersizle taş gibi olacaksın buna inan tamam mı :KK19:

60' ları oraya transfer edeceğiz dur bakalım kuzum siz biraz sıkışın zaten zayifsiniz biz napalim yukarilarda şişkolar nefes alamıyoruz. :KK14:

Afiyet olsun canım. Sarmaları yariya indirip salata yiyecektin . :işsiz:Firsati kaçirmissin üzüldüm bak. 🥺Gofret o saatte olur mu güzel arkadaşım. :kızgın:

Hevesine var ya....:KK62:tartida aynı olmak da başarı.şikayeti bırak umuda geç ...şişlik vücutta değil beyinde. Nolmus yani...:sinirli:diyetisyene verdiğin o paralar hesap soracak menü dışına çıkmıyoruz. :KK20:

Bu kadar :KK5:

Karnabaharin sana yaklaşımı da önemli. Öncelikle az ye duruma göre hareket et tatlım.

Ben hep sağlıklı şeylerden kilo alıyorum. Kesinlikle haklısın. :super:
Şimdiki çocuklar cdden zehir gibiler,birşey söylüyorsun hiç ummadığın lafları ediyorlar artık.
Ne güzel sözler öyle,çok teşekkürler ediyorum sağol,hayırlı evlat olsun sağlıklı huzurlu dürüst olsun yeter ki. :KK200:

Sayfada görmek isteriz 😍

Hep birindensin
O da mı Sivaslı 😅😅

Çok geçmiş olsun abla
Kaç yaşında. Ben küçüklüğünden beri akıl oyunları ve kitap sevgisi verdim. Ama arkadaşlarıyla çok başka pencerelerden bakıyorlar şimdi hayata. Biraz erken zamanda ciddiye almaya başladı 🙄

Küçük altın sanmıştır belki ceyrek deyince 😅😅

Şimdi diyetisyenin sözünün üstüne söz olmaz. Evdeki bulgurlu tatlili ne varsa artık 1 saate ne sigarsa 😂😂
Çok sağol canım teşekkürler.
5,5 yaşında bebekliğinden beri hep kitap okudular zaten,çok seviyor kitaplarıda.
Oyuncaklarıda çok,şimdilerde zeka oyunlarına alıştırıyor anneside el becerisde çok iyi maşallah
beraber boyama filanda yapıyoruz hep.

Sayfada görmek isteriz 😍

Hep birindensin
O da mı Sivaslı 😅😅

Baseni sevmek de ne bileyim :63:en çok şikayetim olduğu yer. 🙈
Diğer mesajına gelince Leyla'nın çiğ koftesi çoktan gitti o sayfaya :KK19:
Ben çok amaçlı bir hatunum herkesten oluyorum. Sivaslilari da çok seviyorum ❤️ sanmıyorum Sivaslı olduğunu ama belki ucundan kıyısından olabilir.☺️
Lütfen Haticem kendini iyi hisset . Gülücüksüz bir mthn üzüyor kilo vermemi etkiliyor :sus:

X