Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yıllardır var zaten doktor dayanabildiğin kadar dayan demişti,ilaç filam fayda etmiyor ara ara tekrarlıyor gene.
Eşinede çok geçmişle rolsun,umarım fıtık filan çıkmaz mr istiyorlar genelde daha detaylı görmek için.:dua:

Derdi toka onun ev dolu aslındad da gözü doymuyor keratanın,:KK53:
Kaporta eskiyor sanki :oops:
Yaş değiştikçe ilgi alanı da degişecektir toruncugunun. :KK36:şu an tokalariyla mutlu.

Günaydın kızlar. Güncel kilo. Hedefim 55 hadi bismillah 😅 başlayalım o zaman 💪

Eklentiler

• Screenshot_20240116_084547_Gallery.jpg
    Screenshot_20240116_084547_Gallery.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 36
Kaporta eskiyor sanki :oops:
Yaş değiştikçe ilgi alanı da degişecektir toruncugunun. :KK36:şu an tokalariyla mutlu.
Kafa kağıdı alarm veriyor artık çıtırcım:))
Sürekli bişeylere yöneliyor aertık,şimdide oyuncak olayından zeka oyunlarına döndü kafada çalışıyor çünkü zehir gibiler varya.

Yavru hiç de çıtır değilim. Boyum 1.56 öyle düşün. Bir de doğumdan sonra karnım bıngıl bıngıl ya bakamıyorum bile
O zaman sen çıtır pıtırsin😍 o bingillar annelik hediyesi n kadar kilo versekte onceden kilo gecmisin varsa gitmiyor. Sev onlari 🌸 ama kilo verilip sıkılaşilir😎🙏🏻

Günaydın tatlı güzel fit hanimlar nasılsınız
Dün telefon elime zor geçti geçmişi bitirene kadarda Gine gitti😄menüm berbat o yüzden 2 günlük detoks yapicam aslında 3 e tamamlamak gerekir ama eğer regl olursam perşembede yaparim yoksa o günü oruç olurum ins
Menü 15 Ocak
Sahur yarım avakado 1 dilim peynir 2 dilim ekmek 1 yeşil çay
İftar yarım kase kuru fasulye 10 tane z.sarma yarım kıtır lavas
aslında yemeği iftara yetistiremdim o zeytinyaglar kitirlar ayakta atistirmaktan düzenli yemeyince sonrada ne yesem diye saldiriyorum gecenin ilerleyen saatinde 1 küçük kase karışık kuruyemiş 1 gofret

Bugun kimi tutmuyorduk mamalari goturuyordu 😂 Mthn83 Mthn83 inda 1 saatte yedigini yedin günüydü 😂
Hiç hevesim yok inan ki 🙄
Tartıda aynıyım. Ayrıca eşim nöbetçi. Çocukları bırakıp bibyere gidemem.
Kumpir istiyordum 🙁
Şiş hissediyorum kendimi 🙁
Afiyet olsun canım 😘 Diyetisyen menüsünde helva yazıyor mu 🥴
Akşam yemeğinde salata hariç hiçbiri yoktu 🙄

Günaydın tatlı güzel fit hanimlar nasılsınız
Dün telefon elime zor geçti geçmişi bitirene kadarda Gine gitti😄menüm berbat o yüzden 2 günlük detoks yapicam aslında 3 e tamamlamak gerekir ama eğer regl olursam perşembede yaparim yoksa o günü oruç olurum ins
Menü 15 Ocak
Sahur yarım avakado 1 dilim peynir 2 dilim ekmek 1 yeşil çay
İftar yarım kase kuru fasulye 10 tane z.sarma yarım kıtır lavas
aslında yemeği iftara yetistiremdim o zeytinyaglar kitirlar ayakta atistirmaktan düzenli yemeyince sonrada ne yesem diye saldiriyorum gecenin ilerleyen saatinde 1 küçük kase karışık kuruyemiş 1 gofret
Allah kabul etsin🌸

Ayakta yenileni zihin kabul etmiyor yok sayiyor dimi 🫠

Hiç hevesim yok inan ki 🙄
Tartıda aynıyım. Ayrıca eşim nöbetçi. Çocukları bırakıp bibyere gidemem.
Kumpir istiyordum 🙁
Şiş hissediyorum kendimi 🙁

Akşam yemeğinde salata hariç hiçbiri yoktu 🙄
O zaman yapmayiver yaa bende yapcam yicem bugün ödül şu gün ödül diyip yapmiyordum😂

O zaman sen çıtır pıtırsin😍 o bingillar annelik hediyesi n kadar kilo versekte onceden kilo gecmisin varsa gitmiyor. Sev onlari 🌸 ama kilo verilip sıkılaşilir😎🙏🏻
Iste minyon insana kilo hic yakismiyor zayiflikta cocuk gibi oluyorsun. O yuzden 55 iyidir benim icin. Uzun yıllardır 60 da takılı kaldım canım. Ortaokulda falan 48 50 kiloydum. Lise döneminde 60 gördüm üniversiteye hazırlanırken. Hamilelikte 78 le girdim doğuma. Onlar gitti ama karnım yusyuvarlak olmuştu. Kaslar toparlanmadı haliyle. Spor şart ama benim yaramaz ufakligimla nasıl olacak bakalım

X