Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hamile kalmadan önce kimsenin aklına gelmiyor işte bu çocuklar nasıl baş edecek :KK14: :KK14: ormanlar gidiyor tabi bir taraftan da.🥴tatlim Yiğit Ali neyse ki babasının evinde olacak sen üzerine alınma. :KK68: gelin seni kiraya cikariyormus :KK53:
Isim oydu gitsin kirada idare etsin azcıkkk bize kim.vermiş ev 😀😀😀 az yaşamasını bilsin

Bu spora lahmacun mu dayanır :KK9:

Şifa olsun yansın yağlar. 🤩

Cuma bildirimleri yapmayanlari listeden çıkaracağım canım. :KK61:

Ellerine sağlık canım 😘

Öyle dediklerinde masaya otururdum. :KK68:Sandalyede ders anlatmayı sevmezdim kontrol zor oluyor 😅

Günaydın orticim. Verimli bir gün olsun inşallah :KK60:
Benim tatil zamanım gelmiş. Bugün ağır misafirlerimiz vardı. Yorulduğumu hissettim gittiklerinde.

Günaydınlar 🥰 günaydın dedigime bakmayın . Çocuklara kahvaltı ettirildi , üst başlari değiştirildi ,günün yemeği yapıldı ,eşimin karnı doyuruldu ve ise gonderildi . Erken başladım yani oldukça 😂 soooozde boş günüm ,çalışmıyorum bugün 😂
buraya yazdığın anda doğuyor güneş o yüzden günaydın :KK15::KK50:

Günaydınlar 🥰 günaydın dedigime bakmayın . Çocuklara kahvaltı ettirildi , üst başlari değiştirildi ,günün yemeği yapıldı ,eşimin karnı doyuruldu ve ise gonderildi . Erken başladım yani oldukça 😂 soooozde boş günüm ,çalışmıyorum bugün 😂
Günaydın al bende de okadar kalkalı oldu cocukla ılgılenıldı yedırıldı ıcırıldı okula yollandı ben bı atıştırdım minik kızım arada emzır yatır ust degıs alt degıs onu uyutma seansı sımdı soyle bı bakıyorum üstten 😂

evet o kadar çok 61 var ki beni bir telaş sardı yerimden olacağım diye baya sıkıya aldım :KK48:

ben de hep sağlıklıları abartmaktan alıyorum yoksa abur cubur fastfood cu değilim

afiyet olsun çok güzel :nazar: yulafı nasıl yedin

benim de üst bedenim daha küçük o bacaklar incelmiyor ki bebekliğimde bile o bacaklar dolgun dolgun :KK48: böyle olması çok sağlıklıymış kadınlar için geçen bir doktor dinledim yahu kadınlar bırakın şu popo bacak eritmeyi sıfır beden olma çabasını oralar olacak sizde normal hormonlarınız oradan besleniyor,yok ederseniz hormonlarınızdan olursunuz dedi.. tabi bunu dedi diye kilolu kalın demiyor normal sınırlarını koruyacaksın:KK200: bir de yağ aldıranlara laf dedi bir sürü :KK48:
Bir kez daha sevdim basenlerimi 🥰

🩵🩵🩵Evet günahlarımı dökmeye geldim 😂😂😂

1 profiterol
1 dilim gelin pastası
1 dilim sultan sarması
1 dilim köstebek pasta
2 adet patatesli rulo börek
1 adet ıspanaklı gül böreği

Akşam belki yoğurt kürü yaparım yine pul biberli limonlu başka da bir şey yemem bugün yani bunları anca sindiririm çünkü 😂😂😂

ffestinalente ffestinalente Elhan Elhan

O doktorun ağzı bal yesin. :KK68: İç organların yağlı olmasi gerçekten daha kötü. :super:Bacaklarim seninki gibi kalın.:KK14:Çizme bulmakta çok zorlanirdim artık giymiyorum.
Ben genişleyebilen çizmeden aldım
Bu sene giyemedim, nasip olursa seneye giyerim inşaAllah

Önceki senelerde ayakkabıcı amca uzun botumu biraz keserek lastik taktırmıştı, onu galiba daha giyemem(topuklu 😔)

Günaydın al bende de okadar kalkalı oldu cocukla ılgılenıldı yedırıldı ıcırıldı okula yollandı ben bı atıştırdım minik kızım arada emzır yatır ust degıs alt degıs onu uyutma seansı sımdı soyle bı bakıyorum üstten 😂
Allah yardımcımız olsun 🥰 benimkilerin uyku saati uyutcam birazdan 1 1 buçuk saat dinlenebilecem 😊

1 profiterol
1 dilim gelin pastası
1 dilim sultan sarması
1 dilim köstebek pasta

Akşam belki yoğurt kürü yaparım yine pul biberli limonlu başka da bir şey yemem bugün yani bunları anca sindiririm çünkü 😂😂😂

Seni durduran ne oldu bebişim 😂
Hayır durma noktasına nasıl vardın şuan onu merak ediyorum 🥺

Kizlar ya bir şey danışmak istiyorum size. Benim annem 101 e gelen TV ler var ya 4600 e olmayan evime televizyon almış ev hediyesi . Mutfağım için . Ben de alacaktım zaten
de ama şuan aciliyeti yok ilerisi için dusunuyordum . Zahmete girdigi için üzüldüm . O da zaten borç harç alacaz ev için etraftan diye önden alıp kafamizi rahatlatmak istemiş ,Allah razı olsun . Verirken de robot süpürge düşündüm ama sen biraz üst model bakıyorsun beni aşıyor diye yanasamadim dedi . Öncesinde konuşuyorduk ara ara 20 25 binlik bahsettiğim robotlar almışken iyisi olsun diye düşünüyordum . Ama şimdi düşününce annem de arkadaşlarım da çok da fiyatı uygun olmasına rağmen hayatlarını kurtariyor süpürge, tertemiz de oluyor evleri . Bende uygun fiyatli bir robot bulursam TV yi iade edebiliyoruz yerine robotu alayım istiyorum . Ama TV parasindan çok uzaklaşmadan . Var mıdır öyle bildiğiniz uygun fiyatlı , fiyat performans ürünü bir robot süpürge ?

1 profiterol
1 dilim gelin pastası
1 dilim sultan sarması
1 dilim köstebek pasta

Midene Allah yardım etsin. :KK14:

X