Popüler Konu LenaG ile MasterFit

👏👏

Ayyyy bizimkisi körler sağırlar birbirini ağırlar mı olduk ne🤪🤪🤪🙃

Yerim senin sendromu nu Günaydın

Ooo kankişim yetistinbana masalahhh kutluyorum 👏👏
Sorma dün şımarma günümüzdü :KK53::KK53::KK53:
Cok tesekkurler canısı

Yaaa ne guzel kemık torbası olmak :)
Tesekkur ederim :-*
O kadar güzel değil,dengen değişiyor çünkü baş dönmeleri tansiyon düşmeleri çok yaşıyordum.

Sporumu yazayım
30 dk leslie 300 p
15 dk cardio 150 p
15 dk bölgesel 150 p
40 squat 40 p
20 köprü 20 p
2224 adım 200 p
@Cordelia Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente Eki Görüntüle 3370571
Bu spora lahmacun mu dayanır :KK9:
Yatmadan önce yoğurdumu yiyorum biberli limonlu 1 kase küçük kasede Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
Şifa olsun yansın yağlar. 🤩
Ama bizim takımdan yazmayan çok kişi var o ne olcak 😔 her türlü kaybederiz bu şekilde
Cuma bildirimleri yapmayanlari listeden çıkaracağım canım. :KK61:
CAmasirlarimi yerlestirdim
Sadece bebelerin odasi kaldi temizlenecek
Orayi da bir sil supur yaptim mi tamamdir carsamba gunu
30 tane de mekik cektim
Nerde hareket orada bereket :hamarat:
Ellerine sağlık canım 😘
Benim eskiler derdi ki sizi derste izlerken başımız dönüyor :KK70:
Öyle dediklerinde masaya otururdum. :KK68:Sandalyede ders anlatmayı sevmezdim kontrol zor oluyor 😅
:cool:Günaydın herkese.
Günaydın orticim. Verimli bir gün olsun inşallah :KK60:

Herkese merhaba, ben 1 ocaktan beri diyetisyenle devam ediyorum hem diyet hem egzersiz şeklinde. Burda da motivasyon için bulunmak istedim maşallah çok aktif bir grup bol eksili kilolar diliyorum herkese ve ilk paylaşımı yapıyorum.
Güncel kilo: 64.55

Bugün ki menüm
15 Ocak ptesi
Kekikli detoks suyu

Kahvaltı: bitter çikolatalı Hindistan cevizi sütlü fındıklı yulaf lapası

Öğlen:yok

Akşam: 4 köfte, yoğurtlu cevizli kereviz salatası

Egzersiz: yok
Su: tahmini 2 lt
İstediğin kiloya keyifle ulasmani dilerim Uranüs. :KK68: :dua:
Çok güzel bir menü afiyet olsun. :KK60:

Günaydın tatlışım :KK60:

Günaydın canım ekürim. Ayak bakimin şifa olsun. :KK60:
Günaydınlar canımın içi,çok sağol epey birilerleme var zaten düzeliyor sonunda. :KK200: :KK200:
Yarın sabah yokum eşimin hastane randevusu var ona gideceğiz,sonrası eve gelirimde işe gidermi bilmiyorum,daha valiz hazırlayacağım yemek işini halletmem lazım daha,perşembede yolculuk var.

Günaydınlar canımın içi,çok sağol epey birilerleme var zaten düzeliyor sonunda. :KK200: :KK200:
Yarın sabah yokum eşimin hastane randevusu var ona gideceğiz,sonrası eve gelirimde işe gidermi bilmiyorum,daha valiz hazırlayacağım yemek işini halletmem lazım daha,perşembede yolculuk var.
Sabırla özenle sağlıklı çok güzel tırnakların ve ayağın olacak inşallah 🙏 Eşine geçmiş olsun. Hangi sıkıntıdan randevu aldınız umarım ciddi bir şey yoktur. :dua:
Toruna gidecegin gün yaklaşmış heyecan dorukta. :rolleyes:

Sabırla özenle sağlıklı çok güzel tırnakların ve ayağın olacak inşallah 🙏 Eşine geçmiş olsun. Hangi sıkıntıdan randevu aldınız umarım ciddi bir şey yoktur. :dua:
Toruna gidecegin gün yaklaşmış heyecan dorukta. :rolleyes:
İnşallah çıtırcım aryık eskisi gibi batmalar kalmadı çok şükür,
Çok sağol canım benim,bel fıtığı varya uzun yıllardır hemde,bu aralar başladı gene ağrıları ameliyat denmişti de hep erteledi.

Sorma heyecnla bekliyor oda beni,tokacıya gidecez daha anneannem alır diyormuş annesine.

Dünkü menüm yazarken uyuyup kaldım.

Sabah 3 dlm ekmek peynir zeytin
Öğlen yarım tost
Akşam karnabahar kavurmasını marula sarıp yedim.

Öğlen çocukla dışsrıdaydık .
Çocuk Tost istedi ben de 2 çeyrek dedim. Bunlar çeyreği bayağı gerçekten bilmiyormuş. Kadın yanıma geldi anlattım. Anlamamış yine yarım getirdi.paketleyin de birini 2 ye bölün demek aklıma gelmedi o an. Yedim artık. :/hem güzel değildi. Hem aç değildim. Çok kızdım kendime. Bazen boş bulunup yiyorum yaaa. Yaptırsana paket .,.. sonra acıkan elbet olur ısıt yedir.
Bu arada bu yeni nesil gerçekten çok yiyor. İLkokul çocukları var gelen giden demek çeyrek tost isteyen yok hayret. Bizim zamanımızda çoğumuz çeyrek tost yerdik. Çoktandır dışarıda tost yememiştim. Tost makinesi aldığımızdan beri olabilir. Evde yaptığım DaHA güzeldi valla.Bir de kadın göçmen herhalde Türkçe de az. 3 çeyreği biliyor.anlıyor. Normal çeyreği anlatamadım.....

ffestinalente ffestinalente Elhan Elhan

İnşallah çıtırcım aryık eskisi gibi batmalar kalmadı çok şükür,
Çok sağol canım benim,bel fıtığı varya uzun yıllardır hemde,bu aralar başladı gene ağrıları ameliyat denmişti de hep erteledi.

Sorma heyecnla bekliyor oda beni,tokacıya gidecez daha anneannem alır diyormuş annesine.
Tesadüfe bak bu sabah eşimin doktor randevusu var ortopediye gidecek o da, bel ağrıları üç gündür arttı. Bengay sürüyorum günde iki defa , korse taktik ama fayda etmedi. Fıtik var mı yok mu bilmiyoruz . Şifa olsun kocalara. :dua:
Prenses toka mi istemiş :KK68::KK68:
Hadi hayırlı alışverişler. :KK37:

Tesadüfe bak bu sabah eşimin doktor randevusu var ortopediye gidecek o da, bel ağrıları üç gündür arttı. Bengay sürüyorum günde iki defa , korse taktik ama fayda etmedi. Fıtik var mı yok mu bilmiyoruz . Şifa olsun kocalara. :dua:
Prenses toka mi istemiş :KK68::KK68:
Hadi hayırlı alışverişler. :KK37:
Yıllardır var zaten doktor dayanabildiğin kadar dayan demişti,ilaç filam fayda etmiyor ara ara tekrarlıyor gene.
Eşinede çok geçmişle rolsun,umarım fıtık filan çıkmaz mr istiyorlar genelde daha detaylı görmek için.:dua:

Derdi toka onun ev dolu aslındad da gözü doymuyor keratanın,:KK53:

Dünkü menüm yazarken uyuyup kaldım.

Sabah 3 dlm ekmek peynir zeytin
Öğlen yarım tost
Akşam karnabahar kavurmasını marula sarıp yedim.

Öğlen çocukla dışsrıdaydık .
Çocuk Tost istedi ben de 2 çeyrek dedim. Bunlar çeyreği bayağı gerçekten bilmiyormuş. Kadın yanıma geldi anlattım. Anlamamış yine yarım getirdi.paketleyin de birini 2 ye bölün demek aklıma gelmedi o an. Yedim artık. :/hem güzel değildi. Hem aç değildim. Çok kızdım kendime. Bazen boş bulunup yiyorum yaaa. Yaptırsana paket .,.. sonra acıkan elbet olur ısıt yedir.
Bu arada bu yeni nesil gerçekten çok yiyor. İLkokul çocukları var gelen giden demek çeyrek tost isteyen yok hayret. Bizim zamanımızda çoğumuz çeyrek tost yerdik. Çoktandır dışarıda tost yememiştim. Tost makinesi aldığımızdan beri olabilir. Evde yaptığım DaHA güzeldi valla.Bir de kadın göçmen herhalde Türkçe de az. 3 çeyreği biliyor.anlıyor. Normal çeyreği anlatamadım.....

ffestinalente ffestinalente Elhan Elhan
Acıkan için çeyrek tost yetmez tabi. :KK48:
Tost günlüğü gibi menü bildirimi olmuş. :KK19:
Afiyet olsun canım 😘 Bol ekmekli bir gün olmuş . :ıslık:karnabahari marula sarmişsin neyse ki :dua:

X