Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünden kalan kabak spagettimi eşime kitledim. Ona yemek yapacak vakit yoktu. Sonra yürüyüşümü yaptım geldim açımmm:confused:
Ama öyle bir öğün hazırladım ki kendime inanamazsiniz. Sadece iki malzemeyle on dakikami almadı. :kk77:
Diyete çok çok uygun , doyurucu :super:bilin bakalım ben ne yedim. :KK53:

Dünden kalan kabak spagettimi eşime kitledim. Ona yemek yapacak vakit yoktu. Sonra yürüyüşümü yaptım geldim açımmm:confused:
Ama öyle bir öğün hazırladım ki kendime inanamazsiniz. Sadece iki malzemeyle on dakikami almadı. :kk77:
Diyete çok çok uygun , doyurucu :super:bilin bakalım ben ne yedim. :KK53:
Ay merak ettim

Ah canim kahramanmaras ta mıydın yoksa ? Ben de Diyarbakır'da yaşadım . Rabbim bir daha yasatmasin . Hala daha haftada iki 3 gün rüyamda görüyorum deprem olduğu binalarin yıkıldığını🥺 ben bebeğimi kaybediyordum 1 ay erken geldi 6 Şubat'ta korkudan . Rabbim bagisladi bana . Sizin psikolojinizi düşünemiyorum . Biz bile öyle bir gittik geldik ki bütün bina eşyalar . Merkez üssü sanmıştık . O taraftakiler neler yaşamıştır🥺 bütçemiz çok yok diye 3 4 yıllık alırım diyordum önceden şuan deprem görmemiş yeni bina bakıyorum öyle çok korkuyorum ki . Teşekkür ederim kuzum önerin için ve çok çok geçmiş olsun. Kucaklıyorum seni♥️
Aslen maraşlıyız ama osmaniyede oturuyorum depremi burda yaşadım sosyal medyada çok bahsedilmesede gerçekten çok kötüydü maraşta çok yakınımı kaybettik babam tarafından kimse kalmadı maraşta hepsi şehit oldular allah rahmet eylesin sizede çok üzüldüm ama şükür evladınızı kucağınıza almışsınız rabbim kimselere yaşatmasın kimselere benim evim müstakil olduğundan çok şükür bişeyimiz yok ama 2 çocukla arabada yattığımız ve depremden dolayı eve giremediğimiz dışarda durduğumuz günler çok oldu rabbim kimselere göstermesin

Pirasali pizza, patlıcanlı börek, içi bol cikolata akiskanli kruvasan,kremali spagetti,zeytinyagda ısıtılmış salcaya ekşi maya ekmek banıp yemek... Niyet ettim ödül günlerine 🙏🏻🫠🤤

IMG_20240115_190053.jpg

Elhan Elhan cimm kuşum en büyük engelimiz kalktı evimiz satıldı 🥰🥰 duaların gücü 🥺 bin şükür Rabbime . Sana da söylemek istedim . Haftasonu rahat kafayla elimizde parayla ev bakabilecez inşallah❤️
Ne kadar güzel bir haber :dua::KK200:Cok sevindim bitanem sen en güzel en rahat evi hayal et istemeye devam et tatlım. :KK68::KK68:İnsallah Rabbim denk getirecek. Hadi bakalım duaya devam ediyoruz. İnşallah inşallah :dua::dua::dua::dua::dua::dua:

İyi akşamlar kızlar menümü vermeye geldim

Sabah 7 buçuk 8 arası
3 yk yulaf 200 ml yoğurt 1 kaşık chia ve rendelenmiş yarım elma ile karışım

Öğlen saat 12 45
100 gr kadar mor lahana + 2 yk nohut + 3 kaşık kıymalı salata
Yanına 100 ml yoğurt

Saat 15 00
Şekersiz sade kahve
2 Kare bitter

Saat 18 00
5 kaşık etli nohut yanında 1kase havuç lahana Turp salatası

Bu saatten sonra anca çay kahve içerim şekersiz
Su 1.5lt arwengsd arwengsd Elhan Elhan
Cok iyi canim bence biraz evde yürüyüş videosu yapsan daha hizli kilo verirsin 😊

Elhan Elhan cimm kuşum en büyük engelimiz kalktı evimiz satıldı 🥰🥰 duaların gücü 🥺 bin şükür Rabbime . Sana da söylemek istedim . Haftasonu rahat kafayla elimizde parayla ev bakabilecez inşallah❤️
Çok sevindim canım. İnşallah gönlüne göre de güzel bir ev çıkar karşınıza. Taşınma süreci hızlıca kolayca halledilir de rahat bir nefes alırsın ☺️
Ev bakma aşaması ne kadar yorucu da olsa eğlenceli bence. Tabi arkandan evden çıkman için kovalayan bir ev sahibi yoksa.🥺 Benim öyle olmuştu da. 🤭

Bugün benim günüm vardı. Arkadaşıma gittim. Herkes bir çeşit yapıp götürüyor neyse ki. Ben de güzel bir tavuklu salata yaptım. Çoğunlukla ondan yedim. Birkaç da ufak kaçamaklar yapmış olabilirim. 🤭 Ama dengeli oldu içim rahat.

Hazır anlatmışken menümü de paylaşayım madem.
Kahvaltı 11
1 yumurtadan omlet
5 zeytin
Kapya biber maydonoz domates

Öğle
15:30-16:30
4 YK kaşığı tavuklu aysbergli salata
2 yk patates salatası
Yarım peynirli börek
Yarım dilim pasta

1,5 lt su
Spor daha sonra bildiririm☺️
Elhan Elhan arwengsd arwengsd

Afiyet olsun canım 😘 Ton balığınin üstüne kurabiye, kek koymazsan şahane olur. Dikkatli ol tamam mı kuzum. :dua: :KK60:

Peşinen kendini mağlup etmişsin. Okulun yemesi içmesi bitmez ki biz de o yollardan geçtik. :işsiz:Tatlinin porsiyonunu minnak yap. Tadını bildiğin şeyler. Yiyince pişman olacağım bir şeyi yememeyi tercih ederim. Pişman olacağından da emin değilim iyi mi 🙈

@Diykon2142 anneler grubundan arkadaşın sanırım. :KK68:Gelirse seviniriz. Varsa doğumdan kalan kilosu erir gider. :KK5:

Hahahah teşekkür ederim Elhan Elhan etiketleyememişim 😂😂😂 evet evet annelerden 💙

X