Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kesin reglidir sen çok dikkatli ve iyi gitmiştin
Ya aslında ben tek ogunle verdim genelde . Kalıcı mı acaba diye çok düşündüm ama 2 öğün yiyorum iki gündür 83 ,2 idi 1 bucuk ay önce şuan 73 ,2 2 öğüne geçince aman aman bir artı söz konusu değil . Kalıcıdır dimi ? İlk kilo verme deneyimim de

İnşallah canım ,bir de ben birkac gündür kilo vermem azaldı diye 2 öğün yiyorum teke düşünce yine gider düşüncesiyle inşallah evdeki hesap çarşıya uyar
Bence kısma vücud kıtlık var diyerek kendini kapatıyor normal sağlıklı şeyler ye düzeni bozma ha şöyle kisabilirsin ekmek 2 ise bire peynir iki ise bire gibi 6 kaşık yemek koyuyorsan 4 düşür

Yağ mı kas mı su mu verdiğin 10 kg onu biliyor muyuz?

Bence kısma vücud kıtlık var diyerek kendini kapatıyor normal sağlıklı şeyler ye düzeni bozma ha şöyle kisabilirsin ekmek 2 ise bire peynir iki ise bire gibi 6 kaşık yemek koyuyorsan 4 düşür
Aslında tek ogunum de hem sebze hem portein hem karbonhidrat içerikli oluyor. Ekmek hiç yememeye calisyorum pilav çok seviyorum onu yiyebileyim birkaç kaşık diye . Bir de biz 3 öğün yemeyiz diyet dışında 2 öğün olur hep . O yüzden tek ogunlu aralıklı oruç bana daha çok yarar diye düşündüm . Arada çift de yapiyorum alismasin diye . Ama çok da sabırsızdim başladığımda onun hırsı da olabilir . Umarım yanlış yapmamisimdir. Kilo olarak çok fark var güzel zayıfladım ama geri gelir mi korkusu taşımıyor değilim

Kemik torbası diyorlardı bana sjksjksjk
Nice yaşların olsun
Sanada çok geçmiş olsun canım
Çok sağol saracım

Vücutta yağ oranı azaldığı için vücut kendini yenisine hazırlıyor eksilerin azalması ondan olabilir Büşracim. Yeni sisteme alışacak dediğin gibi sabırlı olman lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…