Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_5491.png

1367 adım. 130 puan

Cordelia Cordelia

Sağlıklı huzurlu çok güzel bir ömrün olsun bitanem. :dua:
Cuma günü ödülü olsun yediklerin :dua:Afiyet olsun. Yürüyüşün yine de güzel. :super:

Ayy bende icebilsem 😍

Durtmeyle oluyorsa daha ne 😍

Canım toz zencefil zerdeçal tarçın limon bal ve sirke karıştırıp iç ben hastalık dönemlerinde yaparım tavsiye ederim 😘
Hem doğal hem enerji hem şifa inşallah 😍

Oyyy küçük kızımız büyümüş mutlu sağlıklı yaşların olsun canım 😘

İyi ki doğdun canım. Bir oğlak daha :KK5:

Afiyet olsun canım.

Saat 4 de mi:nazar::nazar::nazar::nazar:çok azimlisin.
yine de o saatte uyusan daha iyi sanki canım. Vucüt gece uykusunda kendini yeniliyor. Malum hastasın hem .

ADaçayı gargarası yapabilirsin kankacım.
Günde 3 4 kez. İki güne rahatlatıyor beni .geçmiş olsun.😘

Çok çok geçmiş olsun canım ❤️
Hepinize ayri ayri tesekkur ederim
Insallah guzel bir yil olur benim icin, hepimiz icin...

Merhaba kizlar
Oglum telefonumu uere atti ekran karardi ve bir daha acilmadi
Bugun servise goturdum kaapliydi uarin goturecegim yine

Menulerimi yazayim ancak yarin bildirim yapamayabilirim

cumartesi menum
Sabah
Dogum gun kahvaltisina gittik oglumun sinifindan bir cocugun
Ortadaki seylerden yedim ama azar azar cocuklarin pesinden gitmekten 2 dak oturamadim zaten

Aksam
HAslanmis brokoli
Salata

Pazar sabah
4 5 kasik peynir salatasi
4 5 kasik zeytin salatasi
1 yumurtayla sucuk
El buyuklugunde lavas ve 4 5 catal tahin pekmez

Ara
1 kurabiye
1 minik top ekmeklerden

Aksam
1kg ayiklanmis hamsiyi esimle paylasip yedik sadece kziim biraz aldi tabagimdan en az 300 gram vardir yani

Elhan Elhan arwengsd arwengsd Bu hafta adimlarimi atamam tel bozuk oldugu icin elimden geldigince sporlarimi yazarim ama Cordelia Cordelia

14 Ocak Pazar menum

Sabah 09.00
1 kk peynir
1 yumurta
Domates salatalık
Çeyrek simit
yarım mısır unlu poğaça
2 çatal çilek reçeli

Öğle 14.00
Karnabahar tava (haşlanmış karnabaharı biraz yağ ve baharatla tavada kavurdum üstüne biraz kaşar rendeleyip 15 dakika altı kızarana kadar pişirdim. Börek gibi oldu 😁)
Salata

Akşam 19.30
4 adet köfte
2 dilim tbe
3 kaşık yoğurt

Ara : 21.30
2 mandalina
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

bugün fazla yedim pufff

Öyle canim da . Her türlü ikincisi gelince sıkıntı oluyor . 7 yıl ara veren de var ailemde 4yil da benim gibi art arda doğuran da . Hepimiz de sıkıntı var sadece farkli . Eşim destek olup hem yemeğe hem temizliğe el atmasa arada dinlenmem için zaman yaratmasa mümkün değil tek başıma basaramazdim 2 bebekle. Biraz da Rabbim bilir ne zaman geleceklerini . Allah kolaylastirsin işimizi . Çocuk büyütmek 1 3 5 farketmiyor çok zorlu bir sureç hakkıyla yetiştirmeye ugrasanlar için . ❤️
Ay bu yazıyı görünce gözlerim doldu yaşadığım son 3 seneyi hatırlamak dahi istemiyorum çocuk delisi olan ben bebek sevmek bile içimden gelmiyor artık kendi büyüdü ama benim içimden geçti canı sağ olsun bütün evlatlarimizin ama annelik çok zor

Herkesin farklı bir hikayesi var. Sen tüm gün çocuğa ben baktım deyince kendi anneligim geldi aklıma. :KK14:O zamanlar çok zordu ama çok da keyifliymiş . Nasıl bir delilikse özlüyorsun sonra. ☺️
Zamanlami alakalı bilemiycem ama özleyeceğimi hiç düşünmüyorum

Ay bu yazıyı görünce gözlerim doldu yaşadığım son 3 seneyi hatırlamak dahi istemiyorum çocuk delisi olan ben bebek sevmek bile içimden gelmiyor artık kendi büyüdü ama benim içimden geçti canı sağ olsun bütün evlatlarimizin ama annelik çok zor
Evet canım ama çok da güzel değil mi ? Yatirinca özlüyorum ben bır de 🙈 şimdiden üzülüyorum büyüyüp bagimsizlasacaklar diye bunca tempoya ragmen😂 benim çocuklarımın uyku sorunu olmadı pek ama uyanikkennn😱😱

Evet malesef yemek yapabilecek Halim hiç yoktu annemde evde değildi böyle oldu malesef 😔
Geçmiş olsun canım 😘
Merhaba kizlar
Oglum telefonumu uere atti ekran karardi ve bir daha acilmadi
Bugun servise goturdum kaapliydi uarin goturecegim yine

Menulerimi yazayim ancak yarin bildirim yapamayabilirim

cumartesi menum
Sabah
Dogum gun kahvaltisina gittik oglumun sinifindan bir cocugun
Ortadaki seylerden yedim ama azar azar cocuklarin pesinden gitmekten 2 dak oturamadim zaten

Aksam
HAslanmis brokoli
Salata

Pazar sabah
4 5 kasik peynir salatasi
4 5 kasik zeytin salatasi
1 yumurtayla sucuk
El buyuklugunde lavas ve 4 5 catal tahin pekmez

Ara
1 kurabiye
1 minik top ekmeklerden

Aksam
1kg ayiklanmis hamsiyi esimle paylasip yedik sadece kziim biraz aldi tabagimdan en az 300 gram vardir yani

Elhan Elhan arwengsd arwengsd Bu hafta adimlarimi atamam tel bozuk oldugu icin elimden geldigince sporlarimi yazarim ama Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım. Telefonuna üzüldüm. Bir an önce yapılmasını dilerim. :dua:
14 Ocak Pazar menum

Sabah 09.00
1 kk peynir
1 yumurta
Domates salatalık
Çeyrek simit
yarım mısır unlu poğaça
2 çatal çilek reçeli

Öğle 14.00
Karnabahar tava (haşlanmış karnabaharı biraz yağ ve baharatla tavada kavurdum üstüne biraz kaşar rendeleyip 15 dakika altı kızarana kadar pişirdim. Börek gibi oldu 😁)
Salata

Akşam 19.30
4 adet köfte
2 dilim tbe
3 kaşık yoğurt

Ara : 21.30
2 mandalina
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

bugün fazla yedim pufff
Afiyet olsun canım 😘
Günaydın umarım mutlu huzurlu güzel bir gün olur🙏🙏🙏❤️❤️❤️💙💙💙
Günaydın canım. İnşallah sağlıklı güzel bir günümüz olur :dua::KK200:
Amin softycim. :dua::KK200:

X