Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aslında tek ogunum de hem sebze hem portein hem karbonhidrat içerikli oluyor. Ekmek hiç yememeye calisyorum pilav çok seviyorum onu yiyebileyim birkaç kaşık diye . Bir de biz 3 öğün yemeyiz diyet dışında 2 öğün olur hep . O yüzden tek ogunlu aralıklı oruç bana daha çok yarar diye düşündüm . Arada çift de yapiyorum alismasin diye . Ama çok da sabırsızdim başladığımda onun hırsı da olabilir . Umarım yanlış yapmamisimdir. Kilo olarak çok fark var güzel zayıfladım ama geri gelir mi korkusu taşımıyor değilim

Canım geri gelip gelmemesi senin elinde. Sen keyfini çıkar bu başarının. Zayıf arkadaşlarıma bakıyorum 3 gram alsalar hemen bir dikkat moduna giriyorlar. Baktın almaya başladın hemen bir dikkat. Bence sağlıklı vermişsin kolay kolay gelmez o kilolar. Gelirse de erken önlemle çözüceksin. Korku morku hiç gerek yok tadını çıkar ohh. Ben 73 kg olsam şuan bayram havası estiririm 😍

Yağ mı kas mı su mu verdiğin 10 kg onu biliyor muyuz?
Hiç tartilmadim diyetisyen de vs . Öncesinde yağ oranim kaçtı onu da bilmiyorum . Ama yüzüm çok güzel inceldi . Hemen hemen herkes tarafinda cok geniş ferace giymeme rağmen ne kadar çok zayiflamissin tepkileri alıyorum . Çoğunluk karın bel bolgemdeydi yan simitlerim yok oldu 42 bedenden 38 bedene indim 38 bedende giydiğim kıyafetleri giyebiliyorum . Karnım duzlesti . Bunlar gidenin yağ olduğunu dusunduruyor . Doğru mu düşünüyorum acaba?

Hiç tartilmadim diyetisyen de vs . Öncesinde yağ oranim kaçtı onu da bilmiyorum . Ama yüzüm çok güzel inceldi . Hemen hemen herkes tarafinda cok geniş ferace giymeme rağmen ne kadar çok zayiflamissin tepkileri alıyorum . Çoğunluk karın bel bolgemdeydi yan simitlerim yok oldu 42 bedenden 38 bedene indim 38 bedende giydiğim kıyafetleri giyebiliyorum . Karnım duzlesti . Bunlar gidenin yağ olduğunu dusunduruyor . Doğru mu düşünüyorum acaba?

Büyük bir kısmı yağdır o zaman şekillenmişsin çünkü. Hiç korkma güzel ilerlemişsin 😍 mükafatının tadını çıkart 🤍

Canım geri gelip gelmemesi senin elinde. Sen keyfini çıkar bu başarının. Zayıf arkadaşlarıma bakıyorum 3 gram alsalar hemen bir dikkat moduna giriyorlar. Baktın almaya başladın hemen bir dikkat. Bence sağlıklı vermişsin kolay kolay gelmez o kilolar. Gelirse de erken önlemle çözüceksin. Korku morku hiç gerek yok tadını çıkar ohh. Ben 73 kg olsam şuan bayram havası estiririm 😍
Ben de onlar gibiydim biliyor musun? Hep 58 din az kilo al derlerdi inceciktim yıllarca .2 yıla 2 çocuk kaldıramadı beden😂 aslında gebeliklerimde 6 kilo fln aldım . Emzirme dönemi uçtu 83 e. Kabus gibiydi dombili gibi olmuştum vallaha . Şuan zayıf hissediyorum az da olsa . Senin de olacak merak etme kilo yüksek olunca güzel gidiyor pek de durmuyor

Giyebildigin kiyafetler inceldiginin kanıtı . :super:Bel bölgesindeki yağlar organların yaglandigini işaret eder. Gittiyse yağ gitmiştir. Bölgesel hareketler kaslarını guclendirir. aypare ackerman aypare ackerman arkadaşın gobeginde baklava dilimleri oluşmaya başlamıştı bu konuda yardımcı olabilir tatlım. :super:

Kesinlikle bundan sonra mezurayla bel kalça göbek ölç bakalım degism oluyormu kilo vermiyip bel ölçün azaliyorsa kas kütlesi artmıştır hem kilo verip hem ölçün azalmissa yağdan gitmistir

Ben de onlar gibiydim biliyor musun? Hep 58 din az kilo al derlerdi inceciktim yıllarca .2 yıla 2 çocuk kaldıramadı beden😂 aslında gebeliklerimde 6 kilo fln aldım . Emzirme dönemi uçtu 83 e. Kabus gibiydi dombili gibi olmuştum vallaha . Şuan zayıf hissediyorum az da olsa . Senin de olacak merak etme kilo yüksek olunca güzel gidiyor pek de durmuyor

O zaman senin kilolar da kalıcı değildir ki uzun dönem üzerinde kalmamış. Yok yok allahın izniyle geri gelmez onlar. Yalnız 58 de çok iyiymiş ya 😂

İnşallah canım. Çıktık bir yola 😍

Bide bı diyetisyenden duymuştum vücud yakmaya en son alinandan başlarmış hızlı alınan kiloda hizli verilirmis burda önemli olan kilo almaya başladığımız an kendimize kota koyup hemen vermeye çalışmak ki kalıcı olup zorlaştırmasin

O zaman senin kilolar da kalıcı değildir ki uzun dönem üzerinde kalmamış. Yok yok allahın izniyle geri gelmez onlar. Yalnız 58 de çok iyiymiş ya 😂

İnşallah canım. Çıktık bir yola 😍
Evet bir arkadasim da çabuk verdin çünkü yeni alınan kilolardi demişti. Valla öyleydi. 1 kilo bile alsam hemen bir iki gün dikkat ederdim giderdi . Hepimiz çıtır olcaz😍

Bugunku kilom ekliyorum
Elhan Elhan
IMG_20240115_082759.jpg

Bide bı diyetisyenden duymuştum vücud yakmaya en son alinandan başlarmış hızlı alınan kiloda hizli verilirmis burda önemli olan kilo almaya başladığımız an kendimize kota koyup hemen vermeye çalışmak ki kalıcı olup zorlaştırmasin
Yaa o zaman çok geç kalmadan girdiğim için bu yola şanslıyım😍 e bir de Elhan Elhan a ve buradaki tüm arkadaşlara teşekkür etmesem olmaz .

X