Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün değisik hissediyorum kendimi. Midem çok kötü. Sabah kahvaltimi yaptım sonra düzenim bozuldu. Çocukları banyo yaptırdım. Çamaşır bulaşık derken saat bir gibi titremeye başladım. Sıcak su torbasini alıp uzandım öylece biraz uyuyakalmisim. Şimdi kalktım bir daha evi süpürdüm yarına temiz olsun. Sanki dün temizlik yapılan ev değildi.

sağol canım benim.içindeki demir emilimini engelliyormuş ama ne yapayım ya kola türevi içmediğime şükretsinler :KK70:
Kısmen azalttığını söylüyorlar. Engellediğini ispat etmeleri mümkün değil. Göçebe hayat tarzına sahip bir millettik gayet de güçlü, savaşçı bir millettik ( bu çok iyi değil de neyse o zamanın şartları falan) . Tabi ki kola sağlıksız meyve suyu mu içseydin. :63:Hic su içmeyin diyenler de var. :olamaz:Bir hafta denedim olmadı üzgünüm Akrebim. 🥺

Bugün değisik hissediyorum kendimi. Midem çok kötü. Sabah kahvaltimi yaptım sonra düzenim bozuldu. Çocukları banyo yaptırdım. Çamaşır bulaşık derken saat bir gibi titremeye başladım. Sıcak su torbasini alıp uzandım öylece biraz uyuyakalmisim. Şimdi kalktım bir daha evi süpürdüm yarına temiz olsun. Sanki dün temizlik yapılan ev değildi.
Geçmiş olsun Sibelcim. :dua:
Salgın mikrobu yokluyor sanırım , bakıyor bünye sağlam. :KK54:
Temizlik yapabildigine göre daha iyisin değil mi :KK60:

Kısmen azalttığını söylüyorlar. Engellediğini ispat etmeleri mümkün değil. Göçebe hayat tarzına sahip bir millettik gayet de güçlü, savaşçı bir millettik ( bu çok iyi değil de neyse o zamanın şartları falan) . Tabi ki kola sağlıksız meyve suyu mu içseydin. :63:Hic su içmeyin diyenler de var. :olamaz:Bir hafta denedim olmadı üzgünüm Akrebim. 🥺
benim için etle ya ayran ya kola yoksa donuyor gibi geliyor. ama tabi çok uzun zmaandır cola almıyorum pek içmiyorum çok tatlı geliyor artık.aynen su içmek kilo alımı yapıyor diyorlar ama boğazımdan geçmiyor ki

Geçmiş olsun Sibelcim. :dua:
Salgın mikrobu yokluyor sanırım , bakıyor bünye sağlam. :KK54:
Temizlik yapabildigine göre daha iyisin değil mi :KK60:
Teşekkür ettim hocam. Salgın bizim evden çıkmıyor ki. Daha ufaklık düzelmedi. Bağışıklık için almadigimiz şey kalmadı artık. Kendimden korkuyorum. Çünkü çocuklarla çok haşır neşiriz. Şimdi en azından karnimda ki o değişik ağrı yok. Şu Perşembeyi bir atlatsam hayırlısı ile. Şu kolumdaki ağrının da sebebi çıksa artık.

benim için etle ya ayran ya kola yoksa donuyor gibi geliyor. ama tabi çok uzun zmaandır cola almıyorum pek içmiyorum çok tatlı geliyor artık.aynen su içmek kilo alımı yapıyor diyorlar ama boğazımdan geçmiyor ki
Yemeğin yanında sıvı almazsam yutamadigima kimseyi inandiramiyordum. :KK5:
:KK74:Yok ya kilo aldırmıyor bence . Yavaş yavaş veriyoruz olsun :63:

İyiaksamlar canlar
Sabah
1 dilim tam buğday ekmeği
Domates 2 çeri
Lor peyniri
Zeytin
Ogle
1 adet cennet hurması
1 ceviz
Akşam
Kuru dolma(1 patlıcan 1 biber 1 acur )
Salata & yoğurt
Su 2yi bulur
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente Cordelia Cordelia
9700 adım yürüyüş =970 puan

Eklentiler

• sporthealth-1-20240114-191908.jpg
    sporthealth-1-20240114-191908.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 18
Menümü yazayım
Kahvaltı
1 yağda yumurta
5 adet zeytin
2 çay kaşığı tahin pekmez
İki dilim ekmek
Ara öğün yok
Akşam
1 kepçe sulu yağlı köfte

Uzandım yatıyorum. Çay icerim midemi iyi hissedersem.
Elhan Elhan
arwengsd arwengsd
Afiyet olsun canım 😘
İyiaksamlar canlar
Sabah
1 dilim tam buğday ekmeği
Domates 2 çeri
Lor peyniri
Zeytin
Ogle
1 adet cennet hurması
1 ceviz
Akşam
Kuru dolma(1 patlıcan 1 biber 1 acur )
Salata & yoğurt
Su 2yi bulur
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente Cordelia Cordelia
9700 adım yürüyüş =970 puan
Afiyet olsun kankişim. :KK60:
Evet peynirliydi 🥰 tadı fena değildi aslında, değişik tat arayanlar deneyebilir🫣🤣
Hin.cevizi eriyip hamura karışmıştır. :super:Afiyet olsun canım 😘

Teşekkür ettim hocam. Salgın bizim evden çıkmıyor ki. Daha ufaklık düzelmedi. Bağışıklık için almadigimiz şey kalmadı artık. Kendimden korkuyorum. Çünkü çocuklarla çok haşır neşiriz. Şimdi en azından karnimda ki o değişik ağrı yok. Şu Perşembeyi bir atlatsam hayırlısı ile. Şu kolumdaki ağrının da sebebi çıksa artık.
Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin inşallah.

X