Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bende de var tantitoni kahve termosu. evet gerçekten çok sıcak tutuyor. tantitoninin çok katlı yemek termosu yok zaten. tekli çelik termosları var. iki boydu. ben zaman içinde iki boydan da ikişer tane almıştım. büyük boylardan birini bir arkadaşa vermiştim.
ama bunun dışında Zojirushi japon firmasının çok katlı yemek termosu ile iki boy kahve termoslarını almıştım. fiyat olarak çok çok yükseklerdi. indirimdi kupondu falan pandeminin ilk yılı almıştım. onun kahve termosları da çok sıcak tutuyor. çok başarılı. çok katlı yemek termosunun ilk iki katı sıcak tutuyor üst katları normal. bunların hepsi bir hazne içinde. ayrıca kılıfı var. ama çok katlı termos, tantitoninin çelik termosları kadar sıcak tutmuyor. kaplar çelik değil çünkü.
Güle güle kullan fulyacim. Neyse ki zamanında almışız. Kahve termosun kırmızı mi senin de 🙈 benim ki mini boy . Çantamda her yere rahatça gezdireyim diye almıştım. Çok seviyorum. Eşim denize giderken bazen çalıyor biraz yipratmis.:KK62:

Canlarım size bir uzmanlık sorusuyla geldim 🤩

Dışarıda biraz işlerimiz vardı beklenenden uzun sürdü ve ben hâlâ hiçbir şey yiyemedim 1,5 litre su içtim akşam önünde balık yiyecegim ama şu an bir öğün yapsam mı yapmasam çok kararsızım bir öğün yaparsam gece mutlaka kaçamaklar olur diye düşünüyorum o yüzden bir yumurta yapayım dünkü gibi akşama balık yapayım diyorum Ama bir yandan da hazır yememişim yemeyeyim ne olacak diyorum kararsız kalıyorum sizce ne yapsam
Ne yaptın canım ??? :KK51:

Selam canlar🩵🩷🥰
Nasılsınız 🙏🌸
Bu sabah gezmeye çıktık biraz hava aldık iyi oldu.Dışarıda yemek yemedik bu da ayrıca artısı benim için.
Az önce fırına börek sürdüm.Bilıin bakalım neli🫣Hindistan cevizli 🫣
Çörek otunu koydum,susam diye Hindistan ceviziini boca ettim.bakalım tadı nasıl olacak👌

Menum
Sabah 10.00
1 haslanmis yumurta
Maydanozlu biberli lor peyniri
1 tb ekmegi

Oğlen 12.30
Cennet hurmali kakaolu az tahinli yulaf lapasi

Ara 15.30
1 fincan Hindiba kahve
1 incir 2 ceviz

Aksam 17.30
1 kase mercimek corbasi
4 yk yesil mercimekli nohutlu biberli bir yemek ( uydurmasyon gibi birsey oldu )
3 yk havuc turp salatasi
1 bardak ayran

Suan icin 2 lt su ictim daha icerim bugun cok dikkat ettim yememe .ama yemegi tuzlu yapmisim 🙈 aksama bromelain iciyim en iyisi gunu kapattim 🤐
Elhan Elhan arwengsd arwengsd

Menum
Sabah 10.00
1 haslanmis yumurta
Maydanozlu biberli lor peyniri
1 tb ekmegi

Oğlen 12.30
Cennet hurmali kakaolu az tahinli yulaf lapasi

Ara 15.30
1 fincan Hindiba kahve
1 incir 2 ceviz

Aksam 17.30
1 kase mercimek corbasi
4 yk yesil mercimekli nohutlu biberli bir yemek ( uydurmasyon gibi birsey oldu )
3 yk havuc turp salatasi
1 bardak ayran

Suan icin 2 lt su ictim daha icerim bugun cok dikkat ettim yememe .ama yemegi tuzlu yapmisim 🙈 aksama bromelain iciyim en iyisi gunu kapattim 🤐
Elhan Elhan arwengsd arwengsd
Ohh afiyet olsun yavrum gitsin kilolar :KK49::KK49::KK76: evde yürüyüş de yaparsan mükemmel olur 😍😍

Selam kızlar. :KK200:
bugün 39 oldum :KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:
İyi ki doğdum beeeeen.:süslü:
Benden bi tane daha yok:KK71:
Ben tekim ve muadilim yoğğğk:KK75:

:21:
Maşallah sağlıklı mutlu yaşların olsun canım 😘😘🥰🎂🎂🎂
Senden bı tane daha yokkkkk😍
Selam canlar🩵🩷🥰
Nasılsınız 🙏🌸
Bu sabah gezmeye çıktık biraz hava aldık iyi oldu.Dışarıda yemek yemedik bu da ayrıca artısı benim için.
Az önce fırına börek sürdüm.Bilıin bakalım neli🫣Hindistan cevizli 🫣
Çörek otunu koydum,susam diye Hindistan ceviziini boca ettim.bakalım tadı nasıl olacak👌
Vavvv 😅😅
Naber cınımmm?
İyiyim balım. Pişi yemedim. 1parmak kek hamuru şeyi yedim 😂
Patatesli mantı yok bugün
Dürüme döndüler 🙄😭

Maşallah sağlıklı mutlu yaşların olsun canım 😘😘🥰🎂🎂🎂
Senden bı tane daha yokkkkk😍

Vavvv 😅😅

İyiyim balım. Pişi yemedim. 1parmak kek hamuru şeyi yedim 😂
Patatesli mantı yok bugün
Dürüme döndüler 🙄😭
Çok sağol canımsın :KK74: :KK200: inşallah🤲
Çok iyi yapmışsın.
Bizim evdekiler bugün tavuk ekmek yapacak.ekmek arasına koyacaklar. Haftada 1 mutlaka olur ... İnşallah becerebilirsem salata tavuk ayran yapıp durumu avantaja çevirecek, yarın da eksi gelicemmmmm:cool:. Sabah sabittim.
Ben de sık sık tartılıyorum .iyi mi kötü mi bilemedimmmm.🥲

:KK60::KK200::KK60:
Ablasının bitanesi. Kendine şimdiden olmak istediğin bedene uygun güzel bir kıyafet hediye et. İçinde nasil gezecegini hayal et. Olacak inşallah. :dua:
Ahh ağzın bal yesin. Ah pardon tarçınlı kahve içsin :KK19:
Tamam alıcam sosyeteden uygun birşey . :KK51:
Foto atarım.

X