Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canlarım size bir uzmanlık sorusuyla geldim 🤩

Dışarıda biraz işlerimiz vardı beklenenden uzun sürdü ve ben hâlâ hiçbir şey yiyemedim 1,5 litre su içtim akşam önünde balık yiyecegim ama şu an bir öğün yapsam mı yapmasam çok kararsızım bir öğün yaparsam gece mutlaka kaçamaklar olur diye düşünüyorum o yüzden bir yumurta yapayım dünkü gibi akşama balık yapayım diyorum Ama bir yandan da hazır yememişim yemeyeyim ne olacak diyorum kararsız kalıyorum sizce ne yapsam
Minik bebeğin var. Enerjisiz kalma derim. ☺️
Balık güzel tercih. :super:Gece niye kaçamak olsun ki 🥺 Özel mesaj kutunu arada bir kontrol ediyor musun🙈 yarinla ilgili bir hatırlatma vardı orada. İlk kaptanliginiz olduğu için endişe ediyorum birazcık. :KK51:

İyiyim bitanem ,gelemedim ki bir türlü . Haftasonu çocuklara haftalık meyve çorba vs yapıyorum biraz yoğun geçiyor. Bulabildiğim zamanlarda da uzanıp dinlendim biraz . Sen nasılsın ? 😘
İyi olduğunu öğrendim daha iyiyim kuzum. :KK68: Hafta sonu telaşlı oluyor çocuklu olunca. Bir dakikacik gel yeter fazla istemem. :KK19:

Canlarım size bir uzmanlık sorusuyla geldim 🤩

Dışarıda biraz işlerimiz vardı beklenenden uzun sürdü ve ben hâlâ hiçbir şey yiyemedim 1,5 litre su içtim akşam önünde balık yiyecegim ama şu an bir öğün yapsam mı yapmasam çok kararsızım bir öğün yaparsam gece mutlaka kaçamaklar olur diye düşünüyorum o yüzden bir yumurta yapayım dünkü gibi akşama balık yapayım diyorum Ama bir yandan da hazır yememişim yemeyeyim ne olacak diyorum kararsız kalıyorum sizce ne yapsam
Tek öğün doyana kadar yiyebilirsin kaptanım

Selam canlar🩵🩷🥰
Nasılsınız 🙏🌸
Bu sabah gezmeye çıktık biraz hava aldık iyi oldu.Dışarıda yemek yemedik bu da ayrıca artısı benim için.
Az önce fırına börek sürdüm.Bilıin bakalım neli🫣Hindistan cevizli 🫣
Çörek otunu koydum,susam diye Hindistan ceviziini boca ettim.bakalım tadı nasıl olacak👌
Ya işte sendemi börek yaptın 😭😭

Selam canlar🩵🩷🥰
Nasılsınız 🙏🌸
Bu sabah gezmeye çıktık biraz hava aldık iyi oldu.Dışarıda yemek yemedik bu da ayrıca artısı benim için.
Az önce fırına börek sürdüm.Bilıin bakalım neli🫣Hindistan cevizli 🫣
Çörek otunu koydum,susam diye Hindistan ceviziini boca ettim.bakalım tadı nasıl olacak👌
Börek içi peynirli miydi 😅 Tatlımsı bir börek olacak sanki. :super:

Ama ama şimdi çok üzüldüm :KK14:
Yarın serbest günüm, aklımda döner dürüm var, komşum da etli, acılı gözleme getirmiş hemen birini dondurucuya attım.
Canım hep ıspanaklı börek çekiyor, eskiden olsa yapardım bişeyler, kalktım kalkalı uzanıyorum, uzanırken uyuyorum, boş mu uzanıyım 😂😂

Menüm:

Geç kalktım bugün
12:00 yarım avokado+peynir +3 zeytin
14:00 salata
18:00 et sote+1 bardak ayran -evet biliyorum et ve süt ürünü olmamalı ve sıvı tüketmemeli yemekte ama başka türlü de gitmiyor boğazımdan

maalesef 1 lt su yarın normal seyrime dönüyorum inşallah

Yarın serbest günüm, aklımda döner dürüm var, komşum da etli, acılı gözleme getirmiş hemen birini dondurucuya attım.
Canım hep ıspanaklı börek çekiyor, eskiden olsa yapardım bişeyler, kalktım kalkalı uzanıyorum, uzanırken uyuyorum, boş mu uzanıyım 😂😂
Hepsinden minnak minnak ye guzum :KK68:
Komşuya buradan telepati yoluyla mesaj attim. Üç vakte kadar ıspanaklı börek yap diye. Alıcıları açıksa duyar inşallah.
:bicak:

Menüm:

Geç kalktım bugün
12:00 yarım avokado+peynir +3 zeytin
14:00 salata
18:00 et sote+1 bardak ayran -evet biliyorum et ve süt ürünü olmamalı ve sıvı tüketmemeli yemekte ama başka türlü de gitmiyor boğazımdan

maalesef 1 lt su yarın normal seyrime dönüyorum inşallah
Afiyet olsun canım 😘 Et ve süt Türklerin temel besin kaynakları kusura bakmasınlar beni ikna edemezler. Ortaasya' da enginar , brokoli mi vardı. :63: Menünü çok beğendim şifa olsun.😘

X