Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sabah erken bi burdaydı ama yok şuan Elhan kaptanellammmm nerdesinnnn

(tülay aşkım bebeğim geri dön zabaca yatamıyommm tülayyyyyyyy )
Alemsin varyaaa nede güzel yazmışsın tülayyyyyyy diye
Bende iyiyim sağol çıtırcım,çayımı hüpletiyom şimdi.
Hiç seyretmem o programı nedense,çok motivasyon bozuyor bana göre
Yaaaaaa beninde eşim pek istemez huylanıyor ama evim bahceli olsa alırdı ev yapardık onada ne hayaller var varyaa
Aman huysuz bunlar varya tam sopalıklar müsadenle çaktım 3-5 enseye.

Bugün ilk annelik günün senin de
Yavrunu dünyaya getirdigin günün sevincinde bir ömrün olsun canım Ekürim. Kızına sağlıklı , mutlu yıllar dilerim.
Her sene düşünürüm o gün ben ne yapıyordum diye,o gecede gezmeden geldik okey oynadık ailemle beraber,sonra sancı filan tuttu hastane yolu malum,sonrası ağrı ve bağırma bol küfür bide tüm kadınlar etti o anda varya kocalara
Çok teşekkürler canım benim,darısı tüm evlatlarımıza olsun

Miiss gibi yaptınn

Yemek cantasi zaafim var beslenmemi yanimda tasidigim icin
Tam motive olmak icin bu cantayi siparis ettim ikeadan cok cool durmuyor mu?

Kk da reklami cikip duruyordu o reklamdan tiklayip aldim hadi gene iyisin kk

Eki Görüntüle 3367142
Vallaha çok güzelmiş beğendim çantayı
Bu kadar olmaz valla ya. Kaç gün uğraş dur, iki saatte geri al.
Kaderin ve midenin cikvesi sinsirellam
Bazi arkadaslarin profiline girince oopppss falan diyor kapı yüzüme carpmis gibi hissediyorum bu gizledikleri icin mi? Halbu ki tanimak icin bir bakayim diyorum... Dur ben de gizleyim yaa
Aynen gizliyorlar profiileri bana gel bak herşey ortada

Kısır da mı Ben bunları niye hiç bilmiyorum sjdkjdk kısırı masum buluyordum ben. Bulgurlu salata işte.

Regl ne zaman hiç takip etmiyorum. Bayağıdır olmuyorum. Bu ara olurım herhalde.

Müge Anlı konusundaki duygularına katılıyorum. Kanalları gezerken Bursa'daki kızı kayboldu cümlesine denk geldim. Öyle kaldım. Takip etmediğim bir program çok etkiliyor beni de.
Doğum hikayen çok tatlı. Sonrasında hissettigin sevincin daim olsun demek istemiştim.

Kısır da mı Ben bunları niye hiç bilmiyorum sjdkjdk kısırı masum buluyordum ben. Bulgurlu salata işte.

ayy evet kısır beni çok şişirir,bulgur pilavı çiğköfte dahil... yani hamburgeri yerim onları yemem o kadar etkiler

Tabi ki kısır çok tehlikeli. Artık biliyorsun. Hatta sonra tekrar dene . Sabah tartil emin ol. Bazılarına etki etmeyebilir. Çoğunluk etkili ama. İnşallah regl olursun diyelim .

Tabi ki kısır çok tehlikeli. Artık biliyorsun. Hatta sonra tekrar dene . Sabah tartil emin ol. Bazılarına etki etmeyebilir. Çoğunluk etkili ama. İnşallah regl olursun diyelim .
Ben bulgursuz simitsiz yaşayamam be abla hajsjsjsj

Kısır şişkinlik yapar canısı ondan yani.
hemen profiline damlıyorum
Buyrun efenimmm
Hayattan alıntılarmı değilmi bilmiyorumda hiç sevimli gelmiyor nedense.

Tam çıkacaz evden koçiş dedi ki,portakal yermisin başlarım senin portaklına demişltim

Skandal. Ben de habire onları yerim.
mideni vücudunu tanıyacaksın böyle böyle.. ne iyi geliyor ne kötü geliyor ona göre kaç günde bir beslenmende olacaklar karar vereceksin işte... ben evde çiğköfte varsa bi çimdik alırım hep mercimek köfteside buna dahil benim için

ohh bahaneyle içini dökmüş kadınlar sefanız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…