Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım kızlar
Sinir oluyorum resmen açım aç duruyorum nasıl bir metabolizmaymış karınca misali ilerliyor pehhh
Gece 3 te yattım 5.5 saatlik uykuyla kalktım ilk önce 100 gr. fazla çıktım sonra iki gezindim tekrar wc girdim sonra sabit çıktım
Kontrol Tartısı
Cumartesi 84.5
Bugün 84.5
LenaG Fit mutlu anne

Ay salep de çok severim.
İçeriz ya nolcak ki
he kız bi veriyon geri hop çıkıyon görüyom seni aahahahah kilocukların bile kankini bekle diyor sana ahahahah
Sorma ya kafayı yedim iki haftadır.
Normalde regl hiç sasmazdi günü gününe olurdum. Bugün itibariyle 7 gün gecikti ve ben ödem yüzünden olduğunu düşünüyorum +çıkmaları.
Menopoza mi gircem acaba bı muayene olmak için randevu aldım yarına çektim randevuyu da.
Hamile olmadigimi düşünüyorum

Günaydın kaptaniçem çok geçmiş olsun ah ben anlasam yardımcı olmak istememmi senden bir öğrendiğim etiketlemek kendi kendimede karıştırarak emojileri buldum o kadar eminim anlayan bir kızçe hemen yardıma koşucaktır

Bende hiç anlamam bu işlerden. Ama eminim kızlardan biri yardımcı olacaktır kaptanımiza.

Ahahahaha lafı ağzımdan aldınnn yoksa bebişlere kardeşmi yoksammm ahahah

Ahahahaha lafı ağzımdan aldınnn yoksa bebişlere kardeşmi yoksammm ahahah
Çok büyük bir sürpriz olmadığı sürece sanmıyorum yaş 42 malum.
Su ara lekelenme mevzusu sanırım regl takvimini şaşırttı. Yarın ogrencem bakam.

Kız yarın sen yinede evdeki tartiyla tartil belki anneninkinde farklı cikmissindir. Benim hedef 48 senin 49 bakalım kim kazanacak

Güno
LenaG Lavinia_98
Açılışı yapıyorum

Cumartesi :92.7kg
Salı : 92.2
Fark: -500gr
Günaydın tebrik ederim canım
bombalarlaa geldiiimmmmmmm

Fit mutlu anne LenaG @Efenin_Annesi

cumartesi; 72.4
bugün;71.4
tam 1 kg fark
günnnnnoooooooo
Vaayyy 2 günde heee süper eksi tebrik ederim canım
Cumartesi 82.9
Bugun 83.3

Fark : +400
( reglin ilk günü )

Fit mutlu anne LenaG
Canım normal bir artı regl geldiği gibi kontolü ele alıyor yapacak bişi yok
Kızlar onca yürü, mezdeke yap,az ye ve +50gr . Bu işi ben yanlış yapıyorum galiba. Cumartesi 94.40 bugün 94. 45 LenaG
Sen onu sabit say ve sabit kalmak da bişi canım kontrol edelim menülerini hem birden yürüyüşe yüklenince kasların su tumuştur.
Günaydın ben bu hafta böyle olacağını biliyordum ama bu kadar fark olacağını tahmin etmemiştim

Cumartesi 65.75
Salı 66.80
Fark +1.05

(((((

LenaG Lavinia_98
Günaydın canım ben e dahil artılar var bugün maalesef ama buna kaza gözüyle bakalım c.tesiye toparlanmaya çalışalım
Cümleten günaydınlar hanımlar
Günaydııınn
Günaydın canım e sorunu yazmışsın zaten o kadar az uykuya ödem yapar hem de fena yapar bence incelmişsindir. C.tesiye kadar uyku düzeni oturtmaya çalış bakalım. Kesin fark edecek

Günaydınlar

Günaydın kaptanım geçen cumartesi düşğndüm bu kızın bize çok hakkı geçiypr her şeyi tek başına yapıyor diye hatta sana
hakkını hrlal et diyecektim
o ara nedem unuttum bilmiyprum

sen yine de hakkını helal et kaptaniçem sana yardımcı olmayı çok isterdim ama ben hep telden giriyorum haliyle yapamam kuzum

Estağfurullah ne hakkım olacak kız ama için rahat edecekse helal olsun tabii ki ben seviyorum tablolar falan hoşuma gidiyor sadece hayat bazen koşuşturmalı geçiyor yetişemiyorum

geçen hafta kikom durdu çünkü şimdi bianda kiloyu kırdım demekki

Canım 300 gr çok birşey değil kendini aç bırakarak yapma bence sadece porsiyonları biraz azaltabilirsin
Canım benim porsiyonlar az ama bu hafta 2 defa tatlı yedimmuhtemelen onun içindir bu artı.

İnternet hep önüme çıkıyor bir kadın hep protein tüketiyor ama kadın sıfır beden
Balık ,yumurta ,et,tavuk tarzı
Karbonhidrat hiç tüketmiyor

Bende işe yarar mı acaba

Tatlı diyeti var mı acaba
Sadece tatlı yiyerek zayıflama diyeti olsa ben incecik olurdum he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…