Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hoşgeldin esmaaaaa genceciksin maşallah grubumuzun çıtırıda sensin galiba

Olurdun ins bende buralara 73 lerden geldim biraz dinlendim tekrar yola devam

Hoşbuldumm teşekkür ederim hedefime ulaşanakadar her gün burdayım

Bazi arkadaslarin profiline girince oopppss falan diyor kapı yüzüme carpmis gibi hissediyorum bu gizledikleri icin mi? Halbu ki tanimak icin bir bakayim diyorum... Dur ben de gizleyim yaa
Ciddi misin ya daha önce diyetle, kilo takibiyle çok uğraşmadığım bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim.

Kizlar dün sormuştum andulasyon meselesini ne diyorsunuz

Ciddi misin ya daha önce diyetle, kilo takibiyle çok uğraşmadığım bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim.
Ama kilo degil ki o takilma o kadar yeter ki devami gelmesin yedin bitti yola devam şöyle oluyor 2-3 gun sonra normal kilonu goruyorsun ve onu yedikten sonra beslenmen dikkatli ilerlediyse kilona gore 400-500 gr eksi goruyorsun 1 hafta sonucunda

Birkez daha ne kadar yaşlandığımı anladımm
Hoşgeldin canim

Hos geldin yavrucugumuz teyzelerin olarak bize emanetsin artik

Bu akşam yemeği menüsü bana
+1 kiloya patlamış olabilir mi ya? İnşallah regl olurum.
Kısırın ödemi olabilir Halecim. Geçer ama biraz sabırlı ol. Hamburger de tuzu biberi olmuş
Sağlıklı beslenmeye geçmişken bunları hiç yememek lazım. Bütün emekler boşa gidiyor. Pazartesi hiç yaşanmamış gibi temiz menüler planla ve uygula bitanem. Regl yakın miydi ? O da etkili olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…