Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sabah erken bi burdaydı ama yok şuan :KK43: Elhan Elhan kaptanellammmm nerdesinnnn

(tülay aşkım bebeğim geri dön zabaca yatamıyommm tülayyyyyyyy )
Alemsin varyaaa nede güzel yazmışsın tülayyyyyyy diye :KK53: :KK53:
Canım Ekürim iyiyim. Sibel uyusun diye dua ederken ben geceyi uykusuz geçirdim. :oops:Muge Anliya bakarken sızmışım biraz. Sonra direkt kahvaltıya giriştim. Çayımı aldım geldim tatlım. :super:Kiyamam sana merakta birakmışım. 🙈 sen nasılsın?
Bende iyiyim sağol çıtırcım,çayımı hüpletiyom şimdi.
Hiç seyretmem o programı nedense,çok motivasyon bozuyor bana göre :KK60::KK200:
Yaaaaaa beninde eşim pek istemez huylanıyor 😀😀 ama evim bahceli olsa alırdı ev yapardık onada ne hayaller var varyaa
Aman huysuz bunlar varya tam sopalıklar :KK67::KK67::KK67::KK67::KK67: müsadenle çaktım 3-5 enseye.

Bugün ilk annelik günün senin de :nazar::KK200:
Yavrunu dünyaya getirdigin günün sevincinde bir ömrün olsun canım Ekürim.:KK68: Kızına sağlıklı , mutlu yıllar dilerim. :dua:
Her sene düşünürüm o gün ben ne yapıyordum diye,o gecede gezmeden geldik okey oynadık ailemle beraber,sonra sancı filan tuttu hastane yolu malum,sonrası ağrı ve bağırma bol küfür bide tüm kadınlar etti o anda varya kocalara :KK76::KK76:
Çok teşekkürler canım benim,darısı tüm evlatlarımıza olsun :KK200::KK60:

Aman huysuz bunlar varya tam sopalıklar :KK67::KK67::KK67::KK67::KK67: müsadenle çaktım 3-5 enseye.

Her sene düşünürüm o gün ben ne yapıyordum diye,o gecede gezmeden geldik okey oynadık ailemle beraber,sonra sancı filan tuttu hastane yolu malum,sonrası ağrı ve bağırma bol küfür bide tüm kadınlar etti o anda varya kocalara :KK76::KK76:
Miiss gibi yaptınn 😀😀

Yemek cantasi zaafim var beslenmemi yanimda tasidigim icin🫠
Tam motive olmak icin bu cantayi siparis ettim ikeadan cok cool durmuyor mu?

Kk da reklami cikip duruyordu o reklamdan tiklayip aldim hadi gene iyisin kk 😎

Eki Görüntüle 3367142
Vallaha çok güzelmiş beğendim çantayı
Bu kadar olmaz valla ya. Kaç gün uğraş dur, iki saatte geri al. 😭
Kaderin ve midenin cikvesi sinsirellam :KK5:
Bazi arkadaslarin profiline girince oopppss falan diyor kapı yüzüme carpmis gibi hissediyorum😂 bu gizledikleri icin mi? Halbu ki tanimak icin bir bakayim diyorum... Dur ben de gizleyim yaa 😂
Aynen gizliyorlar profiileri bana gel bak herşey ortada :KK75::KK6::KK8:

Kısırın ödemi olabilir Halecim. Geçer ama biraz sabırlı ol. Hamburger de tuzu biberi olmuş :KK14:
Sağlıklı beslenmeye geçmişken bunları hiç yememek lazım. Bütün emekler boşa gidiyor. Pazartesi hiç yaşanmamış gibi temiz menüler planla ve uygula bitanem. Regl yakın miydi ? O da etkili olabilir.
Kısır da mı 😭 Ben bunları niye hiç bilmiyorum sjdkjdk kısırı masum buluyordum ben. Bulgurlu salata işte. 🤣

Regl ne zaman hiç takip etmiyorum. Bayağıdır olmuyorum. Bu ara olurım herhalde. 🤣

Müge Anlı konusundaki duygularına katılıyorum. Kanalları gezerken Bursa'daki kızı kayboldu cümlesine denk geldim. Öyle kaldım. Takip etmediğim bir program çok etkiliyor beni de.
Doğum hikayen çok tatlı. 😂Sonrasında hissettigin sevincin daim olsun demek istemiştim.🙈

Kısır da mı 😭 Ben bunları niye hiç bilmiyorum sjdkjdk kısırı masum buluyordum ben. Bulgurlu salata işte. 🤣

Regl ne zaman hiç takip etmiyorum. Bayağıdır olmuyorum. Bu ara olurım herhalde. 🤣
ayy evet kısır beni çok şişirir,bulgur pilavı çiğköfte dahil... yani hamburgeri yerim onları yemem o kadar etkiler

Tabi ki kısır çok tehlikeli. Artık biliyorsun. Hatta sonra tekrar dene . Sabah tartil emin ol. Bazılarına etki etmeyebilir. Çoğunluk etkili ama. İnşallah regl olursun diyelim . :dua:

Tabi ki kısır çok tehlikeli. Artık biliyorsun. Hatta sonra tekrar dene . Sabah tartil emin ol. Bazılarına etki etmeyebilir. Çoğunluk etkili ama. İnşallah regl olursun diyelim . :dua:
Ben bulgursuz simitsiz yaşayamam be abla hajsjsjsj

Kısır şişkinlik yapar canısı ondan yani.
hemen profiline damlıyorum :rapci: :KK60:
Buyrun efenimmm :KK5: :KK5:
Müge Anlı konusundaki duygularına katılıyorum. Kanalları gezerken Bursa'daki kızı kayboldu cümlesine denk geldim. Öyle kaldım. Takip etmediğim bir program çok etkiliyor beni de.
Doğum hikayen çok tatlı. 😂Sonrasında hissettigin sevincin daim olsun demek istemiştim.🙈
Hayattan alıntılarmı değilmi bilmiyorumda hiç sevimli gelmiyor nedense.

Tam çıkacaz evden koçiş dedi ki,portakal yermisin başlarım senin portaklına demişltim :KK53::KK53:

Öğle yemeği niyetine bir fincan latte, bir tane kuru incir, biraz kuruyemiş.

Siz şimdi şey dersiniz: SÜT DE ŞİŞİRİYOR.

Eklentiler

• IMG_3567.jpeg
    IMG_3567.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 19
Skandal. Ben de habire onları yerim. 🤣
mideni vücudunu tanıyacaksın böyle böyle.. ne iyi geliyor ne kötü geliyor ona göre kaç günde bir beslenmende olacaklar karar vereceksin işte... ben evde çiğköfte varsa bi çimdik alırım hep :110:mercimek köfteside buna dahil benim için

ohh bahaneyle içini dökmüş kadınlar sefanız olsun:halay:

X