Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan menü paylaşımlarında kaptanı etiket yapıyoruz canım şifa olsun inşallah hastalığın geçince bol bol eksilere gelirisn vucudu arada sasırtmak iyidir de unut gitsin

Teşekkür ederim. 2 dürüm o üzüntümü aldı. Şuan güzel bakım moduna girdim sağlıkla atlatmak için gerekenleri yapacağım

Allah bağışlasın sizinkileri de, sağlık versin. Ve o salgın gerçekten buluyor anlamıyorum nerden nasıl kaptığımızı birde ben şuan izindeyim çalışmıyorum babası evden çalışıyor insan gördüğümüz 5-10 dk dır nasıl becerdiysek kapmışız.

bu düzenine, bu istikrarına hayranım biliyorsun değil mi
Sen bide tartimi gorsen iyi ki yollamisim dersin yarin diyetisyenin motivasyon grubu baslayacak ya tarti fotosu istedi. Benim de reglinin ilk gunune denk geldi bir felaket aman Yarabbim
harikasın canım böyle hazırlamana bayılıyorum afiyet bal olsun bol bol eksi olsun inşallah
Teşekkür ederim ben de senin sabrina hayranim asla bu kadar uzun süre bekleyemem yemek yicem ben diye aglarim

Banada tam tersi uzun açlık iyi geliyor,
Kendimi bildim bileli yemek yemeyi sevmezdim

biz iki sefer 4 er gün yattık yılbaşı öncesi tam oğlanı topladım derken ben düştüm ben toparlanmaya eşim yattı 3 hafta ailecek evde kaldık halada cıkmıyorum kalabalığa vs ama oğlum kreşe gidiyor onu korumak mümkün olmuyor
yaaaa ek gıda süreci çok tatlı hayırla gelsin inşallah 3 yaşına geldi benmki her anı çok güzeldi
büyüyorlar sağlıkla büyüsün inşallah yavrun
ek gıdada ben en çok probiyotik yoğurt , avakado , ve sebzeyi karıştırmadan buharda haşladım haşladım verdim kimini yedi kimi yemedi ama tatlı meyve grubunu en son verdim tadına alışır demişti doktor meyveye nerdeyse 8. ayda başladık
zaten 6. ay tadımla geçti herşeyi 3 gün tatdır demişti doktor o yüzden baya uzadı süreç

çok geçmiş olsun canım

Sen bide tartimi gorsen iyi ki yollamisim dersin yarin diyetisyenin motivasyon grubu baslayacak ya tarti fotosu istedi. Benim de reglinin ilk gunune denk geldi bir felaket aman Yarabbim
regl döneminde çok normal biliyorsun canım, bu hafta artı bile gelsen haftaya fazlasıyla eksi olursun sen zaten

Bu sayfayı tavsiye ederim kızlar 3 aylar boyunca tesbihle ve paylaşımları oluyor. Yarın Regaip kandili dualarinizda bizleride unutmayın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…