Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim diyetisyenim detoks suyu hazırlattı maydanozlu filan 1 lt. Onun haricinde 3 litre iç dedi.o nasıl sayılmıyor 4 litre suyu nasıl içeyim bu kuralı bozucam sanırım
bnmde öyle 1 lt dukan birası var min 2,5 l su diyo ama olmuyor genelde 2 lt oluyor bnmde

Bu akşam yemeği menüsü bana
+1 kiloya patlamış olabilir mi ya? İnşallah regl olurum.

Bu akşam yemeği menüsü bana
+1 kiloya patlamış olabilir mi ya? İnşallah regl olurum.
bir öğünle kilo alınmıyor verilmiyor hiç moralini bozma canım bir ödem attırıcı bişiler iç yada bir form çayı iç yarına hiç bişi kalmaz inşallah elhanım kaptanellam demişti önemli olan inanmak ve zaman herşey güzel olacak
ohhhh canına değsin yediysen yedin ama geçti gitti yeni birgün yeni bir öğün

Günaydıın, dün aktif olamadım çok çünkü oğlum iyice ateşlendi hastahaneye gittik ve sonuç kovid pozitif doktor 5 aylık bebek ya babadan ya anneden kapar o yüzden size gerek yok sizde pozitifsinizdir dedi. O kadar dikkatliyimdir yine de bu kovid hep bizi buluyor ya. Tabii oğluma kovid bulaştırmış olmam gerçeği beni biraz üzdü ve bazı büyük kaçamaklar yapıldı.. olsun bugün hiçbirşey olmamış gibi yola devam.

İnşallah öyledir ya. Başlangıç kilomuz aynıymış. Umarım bir gün ben de güncel kilomu 64 yapabilirim.

geçmiş olsun canım bizde 3 kere olduk ailecek covidi bu senede influanza deyip gönderdiler rabbim şifanızı versin inşallah hayırla geçsin aynen canım olan oldu üzülmek faydasız yol devam ediyor

9 Ocak 2024 - Z Raporum

Not: hasta olduğum için öğün mantığında ilerlemedim. akşam yemeğini yiyeceğimiz sırada oğlumun ateşi 39 lara çıkınca acilen hastahaneye gittik ve dönüşte duygusal sinirim ve üzüntüm sebebiyle bazı kaçamaklar yapıldı.

2 büyük kase tarhana çorbası ve 2 dilim ekmek
2 büyük tavuk dürüm+Ayran

Eklentiler

• IMG_5210.jpeg
    225,6 KB · Görüntüleme: 19
Çok geçmiş olsun. Üzülmeyin, olacağı varmış. Benim ilk çocuğum ilk iki yaşında hiç hasta olmamıştı. Şimdiki de 6 aylıkken oldu. Çok fena salgın var ortalıkta. Bir an önce toparlar kuzucuk inşallah.

İnşallah öyledir ya. Başlangıç kilomuz aynıymış. Umarım bir gün ben de güncel kilomu 64 yapabilirim.
yaparsın canım yaparsın başlayalı 3 ayı geçti bnm kaç kere artı geldim kaç kere sabit kaldım ama hepsi bir süreç ve sonuçu güzel oluyor zaman bırakmadan sabırla devam etmek hep birlikte çıtır çıtır olacagız

geçmiş olsun canım bizde 3 kere olduk ailecek covidi bu senede influanza deyip gönderdiler rabbim şifanızı versin inşallah hayırla geçsin aynen canım olan oldu üzülmek faydasız yol devam ediyor

Size de geçmiş olsun benim de bu 3. oldu birde varya maskesiz gezmezdim pandemi de direkt kendimi eve kapattım. Gerçekten dikkatliydim ama bağışıklığımda düşük sanırım. Buna el atmam gerekiyor asıl benim. Oğlum ek gıdaya gelecek ay tam anlamıyla geçecek. Ona da uygun sağlıklı kürler bulup vermem lazım. Bağışıklığımız diplerde

Bu sefer nasıl oldu anlamadım. Eşim 2-3 haftadır evden çalışıyor. Biz zaten kalabalıklara girmiyoruz. Anlık gördüğüm insanlardan kaptım herhalde hdjdkdk neyse olan oldu inşallah sağlıkla atlatırız. İnfluenza daha bir ateşliymiş Bulutu calpol+duş ikilisiyle dengeleyebiliyoruz çok şükür o yüzden yatış vermedi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…