Popüler Konu LenaG ile MasterFit

8 Ocak Pazartesi
Kahvaltı 09.00
Peynir zeytin
1 d tam tahıllı uno

Ara 11.30
2 kare sütlü çikolata

öğle 13.00
Kabaklı omlet
1 kase yoğurt

Akşam 18.00
4 köfte
Yarım kase spagetti
Yarım kase yoğurt

Su 1,5 lt

8 Ocak Salı
Kahvaltı 09.15
1 h yumurta
Peynir zeytin
1 d tambuğday

Ara 11.00
Yulaf bar

Öğle 13.30
Tambuğday lavaşa tonbalıklı dürüm

Akşam 17.30
1 kase etli patates yemeği
2 kase salata

Ara 21.00
1 avuç leblebi, kabak çekirdeği
Su 2 lt

9 Ocak menüm
10.00 hindi füme 1 dilim tbe üçgen peynir 7 zeytin Yeşillik havuç
14.30 mantarlı yumurta 1 dilim tbe 3 yk yoğurt yeşillik
17.30 5 yk patates püresi(soğan ve salça ile) salata
21.30 1 latte
17.502 adım
Elhan Jasminium84

Eklentiler

• Screenshot_20240109_235111_Huawei Health.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 23
Evet ilk 2 gün cok zorlandim ama garip bir sekilde acikmiyorum artik. Yani istesem yerim de o kadar acikmiyorum
Ben açlık orucu yapmıştım 9 gün ciğer temizliği için, yıllar önce ilk 3 gün çok zorlanmıştım sonra hiç zorlanmadım. Aklıma yemek geliyordu ama açlığım yoktu yürüyüşlere de çıkıyordum . 9 kilo vermiştim. Bir anda yemeğe başlamıyorsun sıvıyla besleniyorsun yavaş yavaş yemeğe başlıyorsun . Şunu anladım ki . Aslında fazla aç değilim gözüm aç . Nefsim aç .nefsimizi köreltebilsek hayır diyebilsek herşey kendiliğinden gelecek.
Çok iyi yapmışsınız yemeyerek . Tebrik ederim .

Afiyet olsun Saracim.
Kara lahana çiçeği ilk kez duydum.
Çok güzel bir menü.

Afiyet olsun canım Kerevizi sakliyordum beraber firinlayacaktik diye
Afiyet olsun canım Menülerin hep üç öğün muydu unutmuşum.
Afiyet olsun canım Adımlar da muhteşem.

Umarim ben de bi o kadar verebilirim çok güzel vermissiniz 9 kilo az degil helal olsun zaten çoğu zaman ben de aç degilim sirf canim çekiyor diye yiyip duruyordum eskiden hep niyetleniyordum eşim sürekli yicek bir seyler getiriyordu aç olmasam bile canim çekiyordu yiyordum bugün mesela yanimda sucuklu yumurta yedi çikolata yer fistigi ezmesi hepsinden yedi yine de pes etmedim umarım böyle istikrarli olur yoksa dediginiz gibi gözümüz aç

Kİlo vermk zor lakin sanki verirken rahat vermişiz gibi davranıyoruz . O kadar sıkıntıları unutuyoruz . Hooooop al baştan .
Evet iyi yapmışsınız yemeyerek . Böyle devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…